کاشت مو برای خانمها

کاشت مو برای خانمها

کاشت مو برای خانمها در ترکیه یکی از مهمترین مباحثی است که باید در رسانه های اجتماعی مورد بحث قرار گیرد ، در حالی که زنان به دنبال راه حل مناسب و همیشگی برای مشکلات ضعف مو یا ریزش مو هستند.

آشنایی با مشکل ریزش مو در خانمها

ریزش مو در زنان باعث افسردگی یا حتی تأثیر جدی بر سبک زندگی زنان می شود.

در خانمها ، مشکل فقط ریزش مو نیست بلکه این مشکلات روحی و روانی است که ریزش مو در خانمها ایجاد می کند ، که از ریزش مو در آقایان نیز اهمیت کمتری ندارند.

با تمام این اوصاف ، متأسفانه ریزش مو در خانم ها توسط خانواده ، دوستان و حتی حتی توسط پزشک شخصی زن در بعضی مواقع جدی گرفته نمی شود.

صرف نظر از این واقعیت که ریزش مو در زنان به خودی خود می تواند منجر به مشکلات روانی و عاطفی شود ، مردم و جامعه کمبود درک ندارند و بحرانی بودن این مشکلات را تشخیص نمی دهند. این می تواند باعث ایجاد اعتماد به نفس پایین ، اضطراب و افسردگی شود.

ما می توانیم ریزش مو را در خانمها یک پدیده “طبیعی” بدانیم. ریزش تدریجی مو اغلب با پیری همراه است.

با این حال ، ریزش موی مو اغلب با بارداری و زایمان همراه است.

مطالعات و تحقیقات علمی نشان داده است که طاسی الگوی زن با عوامل ژنتیکی به ارث رسیده از والدین و مادربزرگ ها مرتبط است.

علل شایع ریزش مو برای خانم ها

علل اصلی ریزش مو در زنان یا زنان عبارتند از:

 1. آلوپسی آندروژنتیک

  آلوپسی آندروژنتیک یک الگوی ژنتیکی ریزش مو در زنان است و به عنوان نازک شدن در تراکم مو ظاهر می شود که در ناحیه میانی پوست سر پخش می شود. این رایج ترین نوع ریزش مو است. در حدود 20٪ از خانم ها مشاهده می شود.

 2. اوره آلوپسی

  آلوپسی یک بیماری شایع است که علل آن هنوز به طور واضح مشخص نیست و در نتیجه لکه های طاسی یا لکه های مو خالی در ابرو ایجاد می شود.

 3. Telogen Effluvium

  این بیماری است که باعث طاسی کامل و ریزش مو در خانم ها می شود ، ممکن است مزمن یا موقت باشد اما همراه با تب شدید ، کمبود شدید تغذیه و ریزش خون مزمن ناشی از ادامه خونریزی شدید در دوران قاعدگی است.

 4. سندرم آناژن شل

  قبل از اتمام چرخه رشد طبیعی ، سندرم آناژن باعث ریزش مو می شود. موها را می توان به سادگی هنگام استحمام یا هنگام شستشوی آن با یک شانه ، بیرون کشید.

 5. کشش آلوپسی

  هنگامی که مو بافته شده و گره خورده است و به مدت طولانی محکم به سبک دم اسبی ریخته می شود باعث آسیب دائمی در فولیکول و پوست سر می شود و به ریزش مو منجر می شود.

 6. مواد شیمیایی

  برخی از مواد شیمیایی مورد استفاده در محصولات آرایشگری ممکن است باعث آسیب دائمی مو و ریشه شوند و به ریزش مو منجر شود.

 7. تریکوتیلومانیا

  در این حالت ، فرد مجبور می شود موهای خود را به صورت منظم یا تصادفی بیرون بکشد ، گاهی به دلیل استرس ، که به مرور زمان منجر به آلوپسی و ریزش دائمی مو می شود.

 8. آلوپسی زخم

  جای زخم یا زخم پوست سر در مناطق مو نیز دلیل ریزش مو است.
  این بیماری معمولاً روی قسمت بالای پوست سر تأثیر می گذارد و بیشتر در خانم ها رخ می دهد. این پدیده در زنان با منشا آفریقایی و کارائیب رایج است و اعتقاد بر این است که با مدل موهای سنتی تنگ آنها همراه است.
  همچنین ممکن است در خانم ها بعد از یائسگی رخ دهد و با التهاب فولیکول مو همراه باشد که جای زخم های بعدی را به وجود می آورد.

 9. کم کاری تیروئید

  این بیماری است که غده تیروئید قادر به تولید هورمون های کافی نیست و می تواند با کاهش وزن ، ضعف و ریزش مو همراه باشد.

 10. بارداری

  تغییرات هورمونی ، خستگی بدن ، استرس در دوران بارداری و بعد از زایمان ممکن است دلیل ریزش موی مو باشد.

 11. بیماری های زنان و زایمان

  تخمدان پلی کیستیک یا انسداد لوله فالوپی باعث عدم تعادل در ترشح هورمون ها می شود که به نوبه خود مستقیماً بر روی فولیکول های مو تأثیر می گذارد.

 12. حالت روانی

  استرس کار یا مطالعه و همچنین فرسودگی ممکن است باعث ریزش موی مو موقع خانمها شود.

ریزش مو یا طاسی درمان برای خانمها در ترکیه

زنان و زنانی که از ریزش مو رنج می برند ، برای حل مشکل ضعف تراکم مو یا طاسی ، روشهای زیادی را دنبال می کنند و شامل موارد زیر است:

 1. تغییر مدل مو.
 2. ریزش مو
 3. پوشیدن موهای مصنوعی یا طبیعی.
 4. استفاده از کلاه گیس در موارد پیشرفته ریزش مو برای خانم ها.

اما این روش ها ، حتی اگر مشکل را کاهش دهد ، اما بهترین راه حل نیست ، یا موقتی است یا خسته کننده و گران است.

FUE بدون برش در ترکیه استانبول

 • این گزینه درمانی مناسب و دائمی برای خانم های دارای مشکلات تراکم مو ، لکه های طاس یا طاسی کامل است.
 • پیوند مو در زنان مبتلا به ریزش مو موفقیت بالایی دارد و اکثریت قریب به اتفاق خانمهایی که تحت عمل پیوند مو در مرکز ترک استاتیک واقع شده اند بسیار سپاسگزار و از نتایج رضایت دارند.
 • لازم به ذکر است که همه خانمها کاندیدای مناسبی برای انجام کاشت مو نیستند ، ما معمولاً با زنانی که موهای نازک ، ریشه های ضعیف مو ، لکه های طاسی یا طاسی کامل دارند ، رفتار می کنیم ، بنابراین طبیعی است که برخی از خانم ها احتمال بیشتری برای درمان ریزش مو داشته باشند. تحت عمل پیوند مو از سایرین (و سایر افراد به هیچ وجه کاندید پیوند مو نیستند).
 • ما سعی خواهیم کرد تا جایی که ممکن است تصویری واقع بینانه از نتیجه ای که پس از این درمان انتظار دارید را به شما ارائه دهیم. و مطمئناً اگر روش کاشت مو برای رفع ریزش مو و مشکل تراکم موی شما مناسب نیست ، به روشهای دیگری به شما توصیه خواهیم کرد.
 • تکنیک های مدرن مورد استفاده در کاشت مو می تواند موهای از دست رفته یا تغییر یافته را ترمیم کرده و خط موی جلو را مجدداً شکل دهد تا طبیعی به نظر برسد و متناسب با ویژگی های صورت باشد.
 • بعد از کاشت مراقبت از مو یک فرایند ساده است که مانند همیشه انجام عمل ، از شستشوی طبیعی ، پیرایش مو و آرایش مو فراتر نمی رود.
 • عمل پیوند می تواند به طور کامل انجام شود به طوری که اغلب افراد نمی توانند متوجه شوند که فرد تحت عمل پیوند مو قرار گرفته است یا نه.

مراحل رویه برای خانمها در ترکیه بدون اصلاح و پیرایش

کاشت مو برای خانمها در ترکیه بدون نیاز به ریش تراش کامل مو و با استفاده از روش FUE بدون برش انجام می شود. عمل حدود 7 ساعت طول می کشد و به چند مرحله و مرحله تقسیم می شود:

 1. در قسمت پشت سر بین گوشها ، موهای ناحیه اهدا کننده به شکل مستطیل تراشیده می شوند.
 2. تیم پزشکی منطقه اهدا کننده را تمیز و استریل کنید.
 3. استفاده از بی حسی موضعی در ناحیه اهدا کننده با استفاده از سوزن های مخصوص.
 4. برداشت گرافت ها و فولیکول با استفاده از یک وسیله خاص FUE به نام میکروموتور که دارای برداشت بالایی است از 0.6 تا 0.9 میلی متر است.
 5. گرفتن و جمع آوری کلیه گرافت های برداشت شده و سپس مرتب سازی و شمارش آنها برای تعیین تعداد کل فولیکولی که کاشته می شود.
 6. در صورت لزوم اصلاح آن و تعیین نواحی گیرنده که در آن فولیکول های مو کاشته می شود ، اصلاح مجدد خط موی قبل صورت می گیرد.
 7. برای آماده سازی مرحله بعدی از بی حسی موضعی در ناحیه گیرنده استفاده کنید.
 8. باز کردن کانال ها یا منافذ کوچک در ناحیه گیرنده.
 9. پزشک با استفاده از موچین پزشکی ، کاشت پیوندها را یک به یک شروع می کند.
 10. کادر پزشکی یک باند پزشکی را در ناحیه اهدا کننده در پشت سر قرار می دهند.

مهمترین چیز قبل از شروع عمل برای خانم ها ، برنامه ریزی هنگام شروع سفر برای ترمیم مو ، مشاوره متخصص کاشت مو با مشاوره با بیمار و همچنین نتایج و رویه های جانبی جانبی موقت است.

بعد از عمل مراحل رشد مو توضیح داده خواهد شد تا شما کاملاً از روند کار آگاه باشید و بتوانید تصمیم درستی بگیرید.

هزینه کاشت مو برای خانمها در ترکیه

ترکیه یکی از مکانهای مناسب برای انجام عمل کاشت مو برای افرادی است که از ریزش مو یا طاسی برای خانمها و آقایان رنج می برند.

ما می توانیم شاهد افزایش چشمگیر تعداد مراکز کاشت مو در ایران یا کلینیک های کاشت مو در مصر یا عربستان سعودی باشیم. اما مردم ترجیح می دهند به دلایل و اهداف متعددی مانند:

 • پزشک و کادر پزشکی مطابق با کیفیت تکنیک و استانداردهای ایمنی بین المللی کار می کنند.
 • بیش از 15 سال تجربه کادر پزشکی در برخی مراکز ترکیه.
 • بسته های خدمات ویژه شامل اقامت در بهترین هتل ها ، حمل و نقل ، داروهای مورد نیاز و معالجه.
 • پیگیری های پزشکی پس از عمل برای اطمینان از پیروی از بیمار دستورالعمل های داده شده به وی.
 • هزینه های مناسب برای همه گروه های جامعه ، در حالی که هزینه کاشت مو در کشورهای عربی به دو برابر هزینه ما در ترکیه یا بیشتر می رسد.
 • عملیات ترقیبانه و پیوند مو موفقیت آمیز قبلی برای خانمها در مرکز ما در ترکیه که نتایج شگفت انگیزی با چگالی بالا به دست آورده است.
 • امکان پیوند تعداد زیادی پیوند ، در برخی موارد ، بیش از 4000 پیوند ، که به مراتب بیشتر از گرافت های برداشت شده در اروپا یا عملیات خاورمیانه است.

اگر سوالی دارید لطفا با ما تماس بگیرید

Rating: 4.5 out of 5.

پاسخی بگذارید