کاشت مو بدون تراشیدن مو

کاشت مو بدون تراشیدن مو

کاشت مو بدون تراشیدن مو ، قبل از انجام عمل کاشت مو ، قرار است ناحیه اهدا کننده از پشت تراشیده شود تا بیشترین تعداد فولیکول های مو استخراج شود.
با ما هیچ نگرانی وجود ندارد ، شما در دست بهترین متخصصان و پزشکان ترکیه خواهید بود و اکنون می توانید بدون تراشیدن روش کاشت مو را انجام داده و به زندگی عادی روزمره خود برگردید.

 1. ابتدا فولیکول ها را با استفاده از تکنیک FUE از پشت سر (ناحیه اهدا کننده) می گیریم بدون اینکه نیازی به تراشیدن مو یا بریدن آن باشد.
 2. پذیرش فرم آنها بعد از تراشیدن سر برای برخی از بیماران دشوار است ، به ویژه خانم ها ، به خصوص هنگام بیرون رفتن به مکان های عمومی برای آنها بسیار شرم آور به نظر می رسد و همچنین به دست آوردن طول قدیم و ظاهر طبیعی مدت زمان زیادی طول می کشد.

مرحله اول کاشت مو بدون تراشیدن مو

در ابتدا ، مورد شما توسط متخصص ارزیابی می شود ، تعداد فولیکول های مورد نیاز و پیوندها محاسبه می شود. پزشک خط موی پیشانی را به روشی متناسب با صورت و سن شما ترسیم می کند.
یک فولیکول منفرد ممکن است حاوی بیش از یک مو باشد ، پس از آن فولیکول ها با استفاده از ابزارهای ویژه ای که در مراحل پیوند استفاده می شود ، از ناحیه اهدا کننده منتقل می شوند و با استفاده از روش FUE کاشته می شود

آیا می توانیم بدون نیاز به تراشیدن مو ، کاشت مو را برای خانم ها انجام دهیم؟

 1. مسلماً اکثر زنانی که در موهای خود مشکلی دارند و می خواهند کاشت مو انجام دهند ، معمولاً نگران روند اصلاح مو هستند که ممکن است برای آقایان راحت تر باشد.
 2. در حالی که برای خانم ها ، اصلاح کامل مو برای آنها بسیار شرم آور است و طول می کشد تا موها دوباره رشد کرده و بلند شوند.
 3. نیمی از زیبایی یک زن در موهای او نهفته است ، زنی که به دلیل عوامل روانی یا ژنتیکی موهای خود را از دست داده است به دلیل طاسی که سعی دارد آن را با محصولات تجاری بپوشاند از مشکلات روانی رنج می برد ، همه اینها غیر پزشکی است ، برخی ممکن است به پوست سر آسیب برساند و دیگران از کلاه گیس مو به عنوان نوعی اعتماد به نفس در ظاهر خود استفاده می کنند.
 4. همه این راه حل ها موقتی هستند و مشکل طاسی را حل نمی کنند به همین دلیل پزشکان ما در ترکیه به یک راه حل آسان و م برای خلاص شدن از طاسی و کسب مجدد عزت نفس دست یافتند.

مزایا و معایب آن چیست؟

 • همانطور که قبلاً گفته شد ، گزینه اصلاح کامل مو برای بیمار آسان نیست ، بیشتر آنها از بیرون رفتن در فضای عمومی احساس خجالت می کنند و برخی از آنها مجبور به مرخصی می شوند تا از بیرون رفتن به مکان های عمومی جلوگیری کنند.
 • یکی از مزایای کاشت مو بدون تراشیدن برخلاف روش های قدیمی است که در گذشته استفاده می شد و می تواند در بیش از یک جلسه انجام شود ، بین هر جلسه چند ماه مانده است و شما می توانید زندگی خود را به طور عادی تمرین کنید و بدون خجالت بیرون بیایید با ظاهر شما
 • پس از عمل ، زخم ها چند روز باقی می مانند و سپس بدون هیچ گونه علامتی کاملاً بهبود می یابند.
 • دوره ای که بیمار برای تکمیل مراحل نیاز دارد از فردی به فرد دیگر متفاوت است.
 • بسته به تعداد فولیکول های مورد نیاز بیمار برای پوشاندن ناحیه طاس ، پزشک دستورالعمل های خاصی به شما می دهد تا بعد از عمل دنبال کنید ، بیمار باید کاملاً به دستورالعمل ها عمل کند ، خصوصاً در 15 روز اول پس از کاشت مو تا زمان رشد مو تکمیل شده است

اگر سوالی دارید لطفا با ما تماس بگیرید یا از یوتیوب ما دیدن کنید

Rating: 4.5 out of 5.