پنوپلاستی

پنوپلاستی

پنوپلاستی (بزرگ شدن آلت تناسلی) معتقد است که طول و اندازه آلت تناسلی مرد یکی از خصوصیات مهمی است که مردانگی را به مرد و اعتماد به نفس می بخشد. و می بینید که آنها از خودشان راضی نیستند

 • اندازه کوچک یکی از رایج ترین دلایل ناامیدی و عدم اعتماد به نفس است. اغلب اوقات ، هنگامی که با همسرش رابطه جنسی برقرار می کند احساس خجالتی بودن و عدم اعتماد به نفس می کنید. در حال حاضر در این زمان متوجه حضور گسترده جوانان در انجام عمل بزرگ شدن آلت تناسلی مرد زیبایی شناختی برای بازیابی مجدد اعتماد به نفس مجدد هستیم.
 • طول و اندازه آلت تناسلی به خودباوری و احساس رضایت می بخشد.

روند پنوپلاستی چگونه انجام می شود؟

جراح پلاستیک یک برش جزئی را برای اتصال آلت تناسلی مرد بسته و به ناحیه عانه انجام می دهد. از سه تا چهار دقیقه زمان می برد. به این ترتیب ، طول را از دو به سه سانتی متر افزایش می دهیم. و بعد از گذشت سه هفته از عمل بزرگ شدن آلت تناسلی مرد در ترکیه ، بیمار می تواند پس از اتمام عمل به حالت عادی زندگی خود برگردد ، همانطور که برای عمل آمیزشی.

از چه نوع بیهوشی استفاده می شود؟

پزشک قبل از فرآیند طولانی شدن از بی حسی موضعی استفاده می کند و نتیجه بلافاصله پس از عمل ظاهر می شود.

کشیدن چربی از ناحیه شرمگاه و ترسیم مجدد شکل آن.

 • بعضی از مردان از غلظت چربی در ناحیه زیر شکم و نزدیک دستگاه تناسلی رنج می برند. به نظر می رسد که تجمع چربی در این مناطق برای یک مرد نگران کننده است ، به ویژه هنگام تمرین روابط صمیمانه با همسرش.
 • به همین دلیل است که مردان ترجیح می دهند لیپوساکشن را از ناحیه اطراف شرمگاه تهیه کنند تا زیباترین شکل را به ناحیه دهند. میزان چربی جمع شده در اطراف شانه باعث می شود که آلت تناسلی مرد از نظر اندازه کوچکتر به نظر برسد و مرد هنگام تمرین رابطه صمیمی با همسرش برای او مشکل می کند. زمان مجسمه سازی عامیانه از بیست دقیقه تا نیم ساعت طول می کشد.
 • به بیمار بی حسی موضعی داده می شود ، جای نگرانی نیست ، عمل بسیار ساده است و دردی وجود ندارد ، بیمار بلافاصله پس از اتمام عمل نتیجه را می گیرد.

آلت تناسلی چگونه بزرگ می شود؟

آلت تناسلی مرد در ترکیه با کاشت لایه ای از بافت که از همان فرد استخراج می شود ، بزرگ می شود. این بافت یا چربی در اطراف آلت تناسلی مرد در زیر پوست کاشته می شود.

چه نوع چربی هایی استفاده می شود؟

یا از مواد مصنوعی خاص یا چربی های حیاتی استفاده می شود که از نواحی بدن مانند شکم ، کمر ، ران و گردن استخراج می شود. ما می توانیم این چربی ها را برای بزرگ شدن آلت تناسلی مرد و یا برای افزایش قطر آن تزریق کنیم. در آنجا بخشی از آلت تناسلی مرد را در زیر استخوان شرمگاهی پیدا می کنیم که پنهان است و می توانیم از 2 تا 5 سانتی متر کنار بیاییم. این ، همانطور که اشاره کردیم ، از فردی به فرد دیگر متفاوت است و نیازی نیست که در مورد همه مردان اعمال شود.

پزشک می تواند با برش رباط ، طول پنهان را برجسته کند

طول آلت تناسلی مرد هنگام نعوظ از 9 تا 12 تا 15 سانتی متر (5.1-5.9 اینچ) است ، اما ما می دانیم که 97٪ از مردان بزرگسال طول نعوظ طبیعی دارند (10.7 سانتی متر – 19.1 سانتی متر) تا (4.23 – 7.53 اینچ).

سن ، قد ، بدن و بلوغ هیچ ارتباطی با طول آلت تناسلی مرد ندارد ، زیرا برای اکثر مردان زیر متوسط ​​قد طبیعی است.

مرد به دنبال چه فایده ای از روند پنوپلاستی؟

 • مرد به دلیل عدم رسیدن به لذت کامل زن و شوهر از مشکلات در روابط زناشویی رنج می برد و زن معتقد است که قد دلیل اصلی رسیدن به سرخوشی است.
 • طول و قطر آلت تناسلی مردانه ارتباطی با موضوع ندارد ، فقط روانی و عدم اعتماد به نفس انسان هنگام تمرین صمیمیت او را به دردسر می اندازد.
 • فایده انجام این عمل افزایش اعتماد به نفس مرد هنگام انجام رابطه جنسی است.
 • برخی از افراد در مورد این موضوع احساس خجالتی می کنند ، اکنون این موضوع ساده است و نتیجه گرفتن مدت زیادی طول نمی کشد.

چه چیزی مردان را به سمت پنوپلاستی سوق می دهد؟

 • چه چیزی مردان را به سمت بزرگ شدن آلت تناسلی مرد سوق می دهد؟
  برخی از مردان هنگام ورود به رابطه یا ازدواج به دلیل کوتاه آلت تناسلی احساس اضطراب می کنند و برخی نیز از اینکه قادر به باردار شدن نیستند از این جهت که اندام کوچکی دارد ترس دارند ، در حالی که برخی دیگر احساس می کنند که از مردانگی کامل برخوردار نیست و به دلیل متفاوت بودن احساس حقارت می کنند. از بقیه مردان ، و او را برای زنان دوست ندارد و نمی تواند آن را راضی جنسی.
 • می توانیم بگوییم که این عمل اکنون بسیار آسان است و به دوره بهبودی طولانی مدت نیاز ندارد و عوارض جانبی ندارد.
  یا اشکالات آینده در توانایی جنسی مرد هنگام تمرین صمیمیت.
 • هزینه بزرگ شدن آلت تناسلی مرد در ترکیه در مقایسه با سایر کشورها هزینه بسیار قابل قبولی است.
 • تجربه بالا در مقایسه با هزینه فرآیند ارزان نیز یک امر دلگرم کننده برای انجام عملیات در ترکیه است.

برای پنوپلاستی طلاعات بیشتر، به کانال YouTube ما مراجعه کنید یا اکنون با ما تماس بگیرید

Rating: 4 out of 5.