ليپوساكشن ليزر

ليپوساكشن ليزر

ليپوساكشن ليزر (لیپولیزر) تبدیل به یکی از مهمترین فرایندهای پیشگامانه ای می شود که اخیراً در ترکیه مشهور است و درصد کسانی که آن را تهیه می کنند بسیار زیاد شده است ، زیرا این یک راه حل اساسی برای مشکلات چاقی بیش از حد و تجمع چربی در نظر گرفته می شود. این اتفاق پس از عمل بسیار نادر رخ می دهد.

ما می توانیم این فرآیند را به روشی ساده خلاصه کنیم ، این یک فرآیند زیبایی است که در آن چربی و چربی اضافی به بدن مکیده می شود و با مکیدن چربی و چربی از نواحی غلیظ تجزیه می شود.

مناطقی که عملیات انجام می شود

 1. چربی ابتدا از معده و معده مکیده می شود.
 2. ران ، که دانه ای تر است ، زیرا بین ران ها فاصله ایجاد می کند ، همانطور که می دانید ، به دلیل تجمع چربی و چاقی بیش از حد ، ران ها به نظر می رسد به دلیل تجمع چربی به یکدیگر چسبیده و چربی
 3. منطقه سوم ناحیه باسن است.
 4. ناحیه چانه و گردن.
 5. چربی جمع شده در دست ها.
 6. ژنیکوماستی در قفسه سینه در مردان و سپس اندازه پستان در مردان کاهش می یابد.
 • چربی و چربی جمع شده در ناحیه معده ، ران و باسن را چربی های سرسخت می نامند که به سختی می توان از طریق رژیم های غذایی یا ورزش از این نواحی خارج کرد. در اینجا بیمار از روند لیپوساکشن لیزر استفاده می کند تا راهی عالی را کوتاه کرده و تفاوت زیادی در شکل و وزن بدن بدست آورد.
 • باید توجه داشته باشیم كه پزشكان این دارو را برای كاهش وزن تجویز نمی كنند ، اما فقط برای تركیب و تغییر فرم نواحی بدن استفاده می شود و ما آنها را برای کسانی كه از افزایش چاقی رنج می برند ، توصیه نمی كنیم.

تکنیک های ليپوساكشن ليزر

پیش از این ، در عمل های لیپوساکشن از جراحی استفاده می شد. اکنون ، تحول بزرگی صورت گرفته است. اکنون بیش از یک تکنیک برای لیپوساکشن استفاده شده است ، این امکان وجود دارد که لیپوساکشن با لیزر یا با استفاده از فناوری فيزر نجام شود.

روند ليپوساكشن ليزر چگونه انجام می شود و فواید آن چیست

 • روند آسپیراسیون لیزر چگونه انجام می شود و فواید آن چیست
 • ابتدا چربی خرد شده و سپس خارج می شود. با انجام این فرآیند می توان مقدار زیادی چربی را از بین برد.
 • همچنین می توانیم پوست را پس از خلاص شدن از شر چربی و چربی سفت کنیم.
 • برش ها کوچک هستند ، بنابراین جای زخم زیادی ایجاد نمی کند.
 • احتمال آسیب عصب یا خونریزی بینی کمتر است.
 • دوره نقاهت بعد از عمل کوتاه است.

هزینه تقریبی فرایند ليپوساكشن ليزر

هزینه لیپوساکشن با لیزر با توجه به تعداد مناطقی که لیپوساکشن از آنها استخراج می شود تعیین می شود.

لازم به ذکر است که بیمار پس از انجام یک عمل جراحی به یک دوره نقاهت احتیاج دارد و برای مراجعه به پزشک و بررسی وضعیت وی حدود سه روز باید در ترکیه بماند.

هزینه لیپوساکشن لیزر شامل موارد زیر است:

 • توصیه پزشکی.
 • آنالیزهایی که قبل و بعد از عمل انجام می شود.
 • بستری شدن بیمار
 • حمل و نقل از فرودگاه به هتل و بیمارستان.
 • کیسه درمانی مورد استفاده بعد از عمل.

و با برقراری ارتباط با مشاور ویژه قبل از ورود به ترکیه ، کلیه جزئیات قبل و بعد از عمل به بیمار اطلاع داده می شود و مقدار آن پس از مشاوره پزشکی و با توجه به تعداد مناطقی که لیپوساکشن از آنها انجام می شود ، تعیین می شود. لیزر

نکاتی برای قبل از ليپوساكشن ليزر

 • قبل از انجام عمل ، فرد باید مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین ، برخی ویتامین ها یا دمنوش های گیاهی را متوقف کند.
 • اگر فرد سیگاری است به او توصیه می شود که سیگار را ترک کند ، مقدار کافی مایعات بنوشد و 6 ساعت قبل از عمل غذا بخورد.

دوره نقاهت بعد از لیپوساکشن چقدر طول می کشد؟

 • دوره نقاهت بیمار پس از انجام لیزر لیپوساکشن با توجه به مناطقی که لیپوساکشن از آنها انجام شده است و همچنین با توجه به میزان چربی ، حداکثر از 5 روز تا 14 روز به عنوان دوره بهبودی نیاز داریم و پس از آن بیمار می تواند به زندگی عادی خود برگردد و تمریناتی را که توصیه می شود انجام دهد. دکتر فراموش نکنید که لباس فشرده سازی و لباس های فشرده سازی باید پوشیده شود زیرا سرعت درمان و بهبودی را تسریع می کند.
 • زخم هایی که بعد از لیپوساکشن لیزر ایجاد می شوند
 • جراح در مکان های خاص ترک هایی را باز می کند ، این ترک ها معمولاً کوچک هستند و پس از مدتی بهبود می یابند.

عوارض جانبی پس از لیپوساکشن چیست؟

عوارض جانبی مورد انتظار بعد از لیپوساکشن نوعی تورم و کمی کبودی یا بی حسی احتمالی محل عمل است و این علائم پس از گذشت دو هفته و با افزایش درد و بی حسی در ناحیه درمان به سرعت از بین می روند که معمولاً طی دو هفته به پایان می رسد و در صورت افزایش درد ، بیمار می تواند برخی از مسکن هایی را که پزشک برای شما تجویز می کند ، مصرف کند.

پس از برداشتن چربی از ناحیه کمر و شکم ، عضلات معده سفت می شوند ، در حالی که در جراحی های منظم ، بافت چربی از بدن خارج می شود.

خلاصه ليپوساكشن ليزر در ترکیه

روند لیپوساکشن به یکی از مهمترین عملیات در گردشگری پزشکی تبدیل شده است ، زیرا تعداد بیشتری از گردشگران با هدف گردشگری و درمان با هم به ترکیه می آیند و دلیل اصلی نیز این است که خارجی ها و اعراب به معنای ترکیه هستند قیمت ها و هزینه ها در مقایسه با بقیه کشورها در همان زمان.

می توانید از طریق لینک زیر به صفحه YouTube ما مراجعه کنید.

Rating: 5 out of 5.