لومینیرز دندان

لومینیرز دندان

لومینیرز دندان بیشترین درخواست انواع روکش های دندانی را دارند زیرا فقط به پر کردن ساده و سطحی دندان تحت درمان نیاز دارند و در بعضی موارد نیازی به تهیه دندان قبل از نصب لومینر نیست.

که هم دندانپزشک را جلب می کند و هم بیمارانی که قصد دارند دندان های خود را جمع نکنند و یا ساختار طبیعی دندان را برای آماده سازی برای نصب روکش های دندان اصلاح نکنند.

بهترین کاربرد آن در معالجه مواردی مانند دیاستما یا دندان هایی است که کمی چرخیده اند.

چگونه می توان لومینیرز دندان را انجام داد؟

اکثر دندانپزشکان از مواد چسب محافظه کارانه ای استفاده می کنند که نیاز به پر کردن و از بین بردن لایه بیرونی لایه مینا دارد تا تکنسین دندانپزشکی بتواند لنزهای دندانپزشکی را که شکل واضح و طبیعی به لبخند شما می دهد ، آماده کند.
در اکثر موارد برای آماده سازی نصب لنزهای لومینیرز دندان نیازی به پر کردن یا صاف کردن ساختار دندان نیست.
دندانپزشک لنز را با استفاده از مواد چسبنده به قسمت جلویی دندان متصل می کند ، که این عمل را ساده می کند و هیچ تغییری یا عوارض جانبی را تا حد ممکن ایجاد نمی کند.

تفاوت بین لومینیرز دندان و ونير دندان

 • تفاوت بین لومینرهای دندان و ونير دندان
 • ساختار روکش های سنتی ضخیم است و برای نصب و راه اندازی لایه خاصی از ساختار دندان احتیاج است ، که این روند را دردناک می کند و از بسیاری از بیماران از یک تجربه بد جلوگیری می کند.
 • لومینر منحصر به فرد است. بسیار نازک (حدود 0.2 میلی متر) و بسیار شفاف است ، که به لایه مینای دندان شکل طبیعی می بخشد.
 • لنزهای لومینر آنقدر نازک هستند که به کمی آماده سازی لایه مینا نیاز دارند و یا حتی ممکن است دندانپزشک به هیچ وجه نیازی به ایجاد تغییر در دندانها نداشته باشد.
 • پس از نصب ، هیچ حساسیت و ناراحتی دندانی وجود نخواهد داشت زیرا از لحظه نصب احساس طبیعی و شکلی طبیعی را ایجاد می کند.

مزایای لومینیرز دندان

 1. بسیار نازک ، مانند روکش های طبیعی نیست. نازک و راحت است ، کیفیت محصول تضمین می کند که ما قبل از شروع درمان هیچ تغییری در سطح دندان ایجاد نمی کنیم و از حفظ ساختار دندان های شما اطمینان حاصل می کند.
 2. برای دندانهای آسیب دیده ایده آل است ، هر چقدر آسیب ببیند ، این یک راه حل مناسب برای دندانهای ترک خورده یا دندانهایی است که تغییر شکل و رنگ داده اند در حالی که از آنها برای تراز کردن دندانها و همچنین ترمیم دندانهای خراب استفاده می شود.
 3. اعتبار ، این کیفیت محصول واقعاً آزمایش زمان را گذرانده است ، معمولاً حدود 20 سال طول می کشد. این گزینه را برای کسانی که می خواهند از مراجعه های معمول و غیر ضروری به دندانپزشک اجتناب کنند ، یک انتخاب مطمئن می کند
 4. هیچ دردی ایجاد نمی کند ، زیرا بیمار را از درد تزریق و درمان پوسیدگی دندان دور می کند. در حالی که طبیعت لنزها به آماده سازی زیادی احتیاج ندارد و به راحتی و بدون هیچ گونه تلاش اضافی رفع می شود.
 5. سفیدی دائمی ، برای کسانی که بدنبال لبخندی درخشان و براق هستند و به طور مرتب به کلینیک دندانپزشکی مراجعه می کنند تا رویای خود را محقق کنند ، لومینرها باعث سفید شدن دندان های دائمی می شوند و روشنایی آنها را برای مدت طولانی حفظ می کند.

فواید لومینیرز دندان

 • این یک روش بدون درد است.
 • نتایج بدون آلرژی دندان.
 • دندان های دائمی سفید.
 • عملکرد سریع و آسان
 • بر بوی دهان تأثیر نمی گذارد.

برای انجام لومینیرز دندان به ​​چند بازدید نیاز دارم؟

شما می توانید فقط در دو بازدید انجام دهید تا لبخندی جدید و جذاب بگیرید.
در اولین ویزیت ، دندانپزشک دندانهای شما را با دقت بینهایت چاپ می کند ، جایی که آزمایشگاه دندانپزشکی می تواند به آن برای طراحی لنزهای لومینر شما بستگی داشته باشد ، سپس شما و دندانپزشک سایه و رنگی را انتخاب می کنید که فکر می کنید متناسب با روشن و روشن شما باشد. لبخند ماندگار
در بازدید دوم شما ، لومینرها متناسب با شکل و سایه آزمایش می شوند و سپس بدون درد ثابت می شوند و لبخندی سالم ، طبیعی و جذاب به شما هدیه می کنند.

در دندانپزشکی زیبایی لومینیرز دندان برای موارد زیر مناسب است

 1. دندانهای شکسته یا ترک خورده.
 2. دندانهای زرد یا پوسیده.
 3. دیاستما
 4. دندانهای آغشته.
 5. دندانهای فرسوده.
 6. دندانهای کوچک
 7. گرفتن لبخند هالیوود.
 8. جایگزین ارتودنسی.

لومینیرز دندان در ترکیه استانبول هزینه می کنند

هزینه های مراقبت از دندان و دندانپزشکی زیبایی به طور کلی و به خصوص روکش های دندان و لنزهای لومینر بسته به عوامل مختلفی از یک بیمارستان به بیمارستان دیگر یا از یک کشور به کشور دیگر تغییر می کند:

کیفیت مواد استفاده شده
کشور.
دندانپزشک و تجربه تیم
تعداد دندانهایی که تحت درمان قرار می گیرند.
هزینه متوسط ​​لنزهای دندانپزشکی زیبایی مانند Lumineers یا Veneers از 200 دلار تا 500 دلار برای هر دندان متغیر است ، ترکیه یکی از مهمترین کشورهایی است که مردم از سراسر جهان برای داشتن زیبایی دندان به آن مراجعه می کنند و این به دلیل دندانپزشکان است. تجربه بالا در این زمینه و نتایج متمایز و همچنین هزینه مناسب برای اکثر اقشار جامعه.

با مراجعه به کانال YouTube ما می توانید فیلم های بیشتری را تماشا کنید.

Rating: 5 out of 5.