مراحل کاشت مو

مراحل کاشت مو در ترکیه همانطور که همه ما می دانیم ، در مورد ریزش مو و طاسی الگوی مرد و زن ، بازیابی ظاهر قدیمی مو با پیروی از روش ها و راه حل های قدیمی مانند (درمان های طبیعی مبتنی بر مخلوط کردن روغن ها با سایر مواد طبیعی مختلف)

 • بنابراین ، ما می بینیم که بسیاری از افراد از ریزش مو رنج می برند و طاسی الگوی مرد و زن تحت پیوند مو قرار می گیرند.
 • این روش اخیراً در همه کشورهای اروپایی ، عربی مشهور و بسیار رایج شده است ، و این بستگی به پیوند موهای طبیعی گرفته شده از همان بیمار تحت درمان دارد.
 • این عمل یکی از عملیات های موفقیت آمیز بود که به سرعت در مقایسه با روش کاشت مو مصنوعی گسترش یافت ، که در آن بیمار نتایج خوبی و دائمی کسب نمی کند زیرا بدن موهای مصنوعی را یک بدن خارجی می داند و اصلاً آن را نمی پذیرد.
 • همچنین به دلیل عوارض جانبی که در پوست سر مانند عفونت ها و سایر عوارض ایجاد می کند ، بنابراین پیوند طبیعی مو برای حل تمام مشکلات ناشی از روش کاشت مو مصنوعی به عمل آمده است.
 • این روش آسان و ساده در نظر گرفته می شود ، که در آن بیمار نتایج عالی و ماندگاری کسب می کند. قبل از شروع عمل کاشت مو طبیعی ، باید علت اصلی ریزش مو و طاسی را تعیین کنیم ، پزشکان می توانند از طریق برخی از آزمایشات پزشکی مشکل اصلی را به درستی برطرف کنند.

بهترین زمان (مراحل کاشت مو)

 • کاشت مو طبیعی راه حل ایده آل برای هر کسی است که از ریزش مو یا طاسی الگوی مرد رنج می برد ، برای رسیدن به نتایج مورد نظر شما باید زمان مناسبی را برای طی کردن این روش انتخاب کنید.
 • افرادی که به دلیل فاکتور ژنتیکی از ریزش مو یا طاسی رنج می برند ، یا ریزش مو در قسمت جلوی پوست سر در حالی که موهای ضخیمی در طرفین و قسمت پشتی پوست سر دارند ، می توانند تحت این عمل قرار بگیرند که پزشک متخصص موهای طبیعی را بگیرد. پیوندهایی را از ناحیه اهدا کننده دریافت می کند ، و آن را در ناحیه گیرنده ای که باید تحت درمان قرار گیرد ، قرار می دهد.
 • هنگامی که علت ریزش مو به دلیل بیماری های جسمی مانند سرطان و تحت معالجه شیمی درمانی قرار داشته باشد یا به دلیل وجود لکه های طاس پوست سر (آلوپسی) یا ریزش کامل مو به دلیل آلوپسی ایجاد شود ، در این حالت کاشت مو طبیعی مفید نیست و غیرممکن
 • در مورد کاشت مو طبیعی برای آقایان ، مشکل ریزش مو باید در حالت پایدار یا نزدیک به پایداری باشد ، تا بتوانیم نتیجه مطابق او را به بیمار اطمینان دهیم و برای این که پوست سر که در قسمت جلوی آن پر است ، نباشیم. قسمتهای نازک و خالی یا قسمتهای جانبی آن
به دلیل عدم ثبات ریزش مو ، به همین دلیل متخصصان پیوند طبیعی مو را برای بیمارانی که 30 سال و بالاتر دارند توصیه می کنند.

مواردی وجود دارد که ریزش مو به دلیل عوامل غیر ژنتیکی ایجاد می شود ، این موارد با جراحی قابل درمان نیست. بنابراین پزشکان این روش را برای افراد بالای 30 سال به همراه انجام معاینات لازم و آزمایش های آزمایشگاهی توصیه می کنند تا دلایل اصلی ریزش مو را تأیید کنند.

قبل از انجام عمل کاشت مو طبیعی مانند استفاده از برخی از داروها قبل از انجام عمل باید پیگیری شود. برخی موارد دیگر نیاز به انجام بیش از یک جلسه پیوند برای به دست آوردن فرم طبیعی مناسب و مورد نظر دارد.

انواع روش های کاشت مو

 • بسیاری از روشها نمی توانند به عنوان روشهای جراحی طبقه بندی شوند ، از جمله روش طبیعی پیوند مو ، اولین باری که این عمل انجام شد در سال 1950 بود که به دو نوع روش تقسیم شد:
 • نوع اول: (پیوند واحد فولیکولار FUT) این روش در مراحل اولیه کاشت مو با استفاده از یک نوار کوچک از پوست ناحیه اهدا کننده و استفاده از آن به برشهای کوچک تقسیم می شود که هر یک حاوی یک پیوند مو یا دو عدد است و سپس دوباره این پیوندها را دوباره کاشت می کنید. در منطقه گیرنده با ساختن کانال های بسیار ریز ، اندازه هر کانال 0.25 میلی متر است. این کانال ها بطور خودکار روی پیوند مو پیوند شده بسته می شوند و ناحیه اهدا کننده دوخته می شود.
 • نوع دوم: (استخراج واحد فولیکولار FUE) این روش در روش طبیعی کاشت مو استفاده می شود.

اگر سوالی دارید لطفا با ما تماس بگیرید یا از یوتیوب ما دیدن کنید

Rating: 5 out of 5.