ریزش مو بعد از کاشت مو

ریزش مو بعد از کاشت مو ریزش مو بعد از عمل کاشت مو در ترکیه در یکی از مهمترین سؤالی که بیماران قبل از انجام عمل کاشت مو از شما می پرسند.

ممکن است بیماران اغلب نگران عمل کاشت مو نباشند و ممکن است سوالات و سوالات زیادی در مورد آن داشته باشند که مهمترین آنها:

 1. آیا موهای پیوند شده از بین می روند؟
 2. دلایل ریزش مو بعد از کاشت مو چیست؟
 3. آیا موها بعد از پیوند از بین می روند و آیا ظاهر قبلی خود را دوباره به دست می آورم؟

و البته ، آنها زیاد سوال می کنند و در جستجوی پاسخ هایی برای محدود کردن نگرانی های خود یا با پرسیدن دوستانی که تجربه کاشت مو را تجربه کرده اند یا با استفاده از وب سایت های مختلف هستند.

در این مرحله ما می خواهیم به آنها بگوییم که

 • پیوند مو آنچنان پیچیده و دشوار نیست ، ما می توانیم با گفتن این نکته را آزمایش کنیم که نوعی جیب حرکت یا انتقال پیوند از ناحیه متراکم به منطقه طاس است.
 • نیازی به نگرانی در مورد آن نیست ، فقط باید به دستورالعمل هایی که پزشک به شما توصیه می کند عمل کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

پوست سر (ریزش مو بعد از کاشت مو)

ما می توانیم آن را با چند کلمه کوتاه کنیم ، این خاک است که پیوندهای پیوند یافته در آن رشد می کنند ، هرچه خاک سالم تر باشد ، موهای خوبی و سالم می گیریم ، با این وجود اگر مشکل داشته باشد ، موهای شکننده و آسیب دیده خواهد شد .

ساختار مو (ریزش مو پس از کاشت مو)

مو زائده های پروتئینی است که روی بدن انسان رشد می کند. این ماده از اجزای بیولوژیکی مانند کراتین ، مقداری سلول غیر زنده و برخی از اجزای سازنده بدن که به بدن آسیب می رساند تشکیل شده است ، مویی از سه قسمت تشکیل شده است:

 1. لایه سخت ، پوسته بیرونی.
 2. لایه میانی حاوی پوسته میانی است.
 3. و سپس حفره ای وجود دارد که لامپ مو را نگه می دارد.
 4. تعداد تخمینی موهای موجود در قسمت پوست سر انسان بین 1.500000 تا شش میلیون مو است.
 5. در کاشت مو طبیعی است که تعدادی از پیوندهای مو را از (قوی ترین منطقه) منطقه اهدا کننده منتقل کنید ، این پیوند مو را به ناحیه گیرنده می دهد تا به تدریج رشد کند تا زمانی که طول و طبیعت موی پوست سر را بگیرد ، پس از آن موهای پیوندی ادامه می یابد. رشد می کند بدون افتادن تا پایان عمر بیمار.
 6. این روش برای طاسی الگوی مرد و زن استفاده می شود که راه حلی جز کاشت مو ندارد.
 7. ما همچنین متوجه می شویم که منطقه اهدا کننده در بیمارانی که طاسی الگوی مردانه پیشرفته ای دارند هنوز پیوند موی خود را دارد.
 8. منطقه اهدا کننده به دلیل مقاومت در برابر ریزش مو ، طاسی الگوی مرد و زن و عدم تعادل هورمونی قوی ترین منطقه محسوب می شود.

بنابراین پیوندهایی که از ناحیه اهدا کننده به ناحیه گیرنده منتقل شده اند نتیجه خوبی را برای بیماران تضمین می کنند زیرا در آینده احتمال از دست دادن موهای پیوند شده بسیار کوچک و با افزایش سن ، به صورت عادی کمی از بین می رود.

همچنین یک سؤال دیگر نیز وجود دارد که اغلب مطرح می شود

آیا موهای من مانند گذشته متراکم خواهد بود؟

عمل کاشت مو برای پوشاندن و درمان طاسی و مناطق ترسناک است ، ما نمی توانیم از کل گرافت های منطقه اهدا کننده برای پوشاندن طاسی در ناحیه جلو استفاده کنیم زیرا این امر می تواند آسیب زیادی به منطقه اهدا کننده وارد کند. هنگامی که پیوندها را به طور یکنواخت در مناطق طاسی توزیع می کنیم ، یک عمل موفقیت آمیز با پوشش مناسب انجام خواهیم داد ، بعد از آن بیمار می تواند با ظاهری زیبا و موهای براق سالم بیرون بیاید.

اگر سوالی دارید لطفا با ما تماس بگیرید یا از یوتیوب ما دیدن کنید

Rating: 5 out of 5.