ورزش بعد از کاشت مو

ورزش بعد از کاشت مو بدترین اشتباهاتی است که بیمار بعد از انجام عمل کاشت مو انجام می دهد. همچنین کاهش رژیم غذایی فولیکول های مو با پیروی از رژیم کاهش وزن.

فولیکول های مو (ورزش بعد از کاشت مو)

بعد از عمل باید نسبت به بقیه موها بیشتر مراقب فولیکول های مو باشید زیرا با قطع تغذیه از آن شما به آسیب فولیکول های منتقل شده آسیب می رسانید در حالی که به یک سیستم تغذیه ای خوب نیاز دارد ، شما به یک دوره حداقل کمتر از سه ماه نیاز دارید برای به دست آوردن نتایج خوب از رژیم های غذایی و تمرینات سخت دوری کنید.

همه ما می دانیم که بعد از عمل

حدود 15 تا 20 روز طول می کشد تا جای زخم ها بهبود یابد ، همچنین مشخص است که این عمل منجر به برش های کوچک می شود و این ناحیه در معرض دید باقی می ماند ، به همین دلیل ، تا زمانی که کل منطقه به طور کامل بهبود نیابد ، باید مراقب هرگونه عارضه ای باشیم که ممکن است رخ دهد ما همچنین می دانیم که ورزش بعد از کاشت مو یک تلاش جسمی است که بر روی فولیکول های مو تأثیر منفی می گذارد در حالی که از روند رشد و موفقیت روش جلوگیری می کند.

در اینجا ما باید این قدم را برداریم و همه را در مورد دستورالعمل ها و ممنوعیت هایی که بیمار باید نسبت به آن مرتکب شود ، بخصوص در دوره اول (15 روز) بعد از عمل یاد بگیریم.

حتی ورزشکاران و شناگران هستند

  • آنها می دانند که ورزش و سوء تغذیه بعد از کاشت مو ، آنها را در معرض خطر قرار می دهد ، زیرا همانطور که قبلاً خاطرنشان کردیم باید وضعیت سلامتی بیمار را در نظر بگیریم و او برای بدست آوردن نتایج مثبت ، هیچ تلاش جسمی انجام نمی دهد.
  • بنابراین می توان گفت که سیستم ایمنی بدن بعد از انجام ورزش یا بعد از تلاش فیزیکی ، فولیکول های مو پیوند شده را رد می کند و با آن به عنوان بدن خارجی برخورد می کند و با این کار بیمار به از بین بردن فولیکول های مو کمک می کند و کل عمل انجام نمی شود.

سوء تغذیه ، کمبود بیوتین ، روی و کمبود آهن

همه این موارد به دلیل رژیم غذایی و ورزش شما را در معرض خطر قرار می دهد ، رژیم غذایی باعث عدم تعادل تغذیه می شود و همین امر باعث عدم تغذیه مو می شود و در صورت ادامه این امر ممکن است منجر به آسیب فولیکول های مو شود ، در صورت کمبود ایمنی بدن ، به نقص منجر می شود. در تغذیه پیوندهای پیوند شده ، سیستم ایمنی بدن این فولیکول ها را به عنوان بدن خارجی بیرون می زند.

در صورت عدم وجود فولیکول های مو

  • مقابله با آن برای ما دشوار است و متأسفانه هیچ امیدی برای رشد دوباره آن وجود ندارد.
  • خاطرنشان می شود: این آمار در مورد بیمارانی که ورزشکارانی که بعد از عمل کاشت مو مستقیم ورزش کرده اند انجام شده است و به همه فولیکول های مو پیوند شده آسیب وارد کرده اند.
  • بنابراین ، ما باید در مورد تمرینات سخت مانند وزنه برداری ، بسکتبال ، فوتبال و شنا به شما هشدار دهیم ، همه این ورزش ها به یک تلاش جسمی بسیار نیاز دارند و ضد تولید خواهند بود.
  • به منظور تهیه مواد مغذی برای کلیه فولیکول های مو ، پروتئین و ویتامین های کامل مانند بیوتین و موارد مشابه از این طریق را تهیه کنید.
  • ذکر کردیم که هیچ ترسی وجود ندارد اما ورزش و ورزش بر نتایج عمل منفی تأثیر می گذارد ، باعث آسیب دیدگی و ریزش موی فولیکول های مو می شود. بیمار باید متعهد باشد كه پس از عمل به مدت كافی استراحت كند و حداقل باید حداقل سه ماه ورزش سخت را متوقف كند ، همانطور كه ​​برای سایر انواع ورزش ها ، بیمار باید با پزشك خود مشورت كند.

اگر سوالی دارید لطفا با ما تماس بگیرید یا از یوتیوب ما دیدن کنید

Rating: 5 out of 5.