کاشت مو در استانبول ترکیه 2020

کاشت مو در استانبول ترکیه 2020 در زمینه کاشت مو در جهان رتبه اول را دارد. در سال کنونی ما و با پیشرفت همه چیز در اطراف ما ، حتی کاشت مو نیز سهمی در توسعه داشته است ، زیرا بیش از یک روش کاشت مو اختراع شده است.

کاشت مو چیست؟

کاشت مو در استانبول ، ترکیه انجام می شود ، اما قبل از آن مراحل مختلفی وجود دارد. هر کسی که می خواهد مو را پیوند کند باید برای مشاوره مراجعه کند و پزشک تصمیم می گیرد که آیا شرایط برای پیوند مناسب است و اگر مناسب باشد ، بسته به ناحیه اهدا کننده که در قسمت پشت سر و روی آن است ، چند فولیکول قابل پیوند است. فضای داخل سر یک عدد انتخاب شده است ، پیاز را می توان پیوند زد.

پس از اولین مشاوره یا اولین مراجعه به پزشک ، در مورد تعداد فولیکول هایی که پیوند می شوند توافق می شود.

پس از آن یک پرونده پزشکی برای مشتری ایجاد می شود که حاوی پاسخ سوالات مهم است و سپس مراحل را دنبال می کنید:

 • وضعیت سلامت.
 • نام.
 • سن.
 • عملیات قبلاً انجام شده است.
 • وجود هرگونه بیماری مزمن.
 • وجود داروهای خاصی که باید مصرف شود.
 • آلرژی به داروی خاص.
 • الکل و سیگار کشیدن
 • همه آنها سوالات مهمی هستند که به خوبی ارزیابی می شوند.

مراحل کاشت مو

 1. آزمایش های پزشکی

  خون از مشتری گرفته می شود و مورد بررسی قرار می گیرد تا اطمینان حاصل شود که هیچ بیماری یا علامتی وجود ندارد که از روند کاشت مو جلوگیری کند و از عدم وجود بیماری های عفونی اطمینان حاصل کند.

 2. کوتاهی مو

  مشتری وارد اتاق کاشت مو می شود که کاملاً عقیم شده است. در اولین قدم در اتاق ، موها از کل سر تراشیده می شوند یا فقط از ناحیه اهدا کننده تراشیده می شوند و البته این تصمیم توسط پزشک است.

 3. بیهوشی

  این سر در آماده سازی برای استفاده از بی حسی موضعی ، که با تزریق بسیار نرم در زیر پوست قرار می گیرد و درد زیادی ایجاد نمی کند ، به جز به روش ساده ، بسیار خوب عقیم می شود. در حال حاضر ، فناوری جدید بیهوشی بدون درد در دسترس است.

 4. مرحله استخراج فولیکول ها و باز شدن منافذ

  استخراج فولیکول ها از ناحیه اهدا کننده آغاز می شود. پس از اتمام عمل استخراج ، پزشک با استفاده از ابزار پزشکی بسیار دقیق از 1 میلی متر تا 1.3 میلی متر ، منافذ را در فضاهای حفره باز می کند و سپس روند پیوند فولیکول های استخراج شده را آغاز می کند.

پس از انجام کاشت مو ، پزشک دستورات و اطلاعات مهمی را به مشتری می دهد که باید اطمینان حاصل کند که عمل 100٪ موفقیت آمیز است. هستند:

 • روش خواب که مشتری باید دنبال کند ، این مرحله بسیار مهم است.
 • داروهایی که می توانند بعد از پیوند استفاده شوند.
 • و دستورالعمل های مهم برای زندگی روزمره.

و شستشوی خصوصی پس از عمل ، شستشو بسیار مهم است ، هدف این است:

 1. ناحیه اهدا کننده را تمیز کنید.
 2. نقاط خون باقی مانده را پس از کاشت مو تمیز کنید.
 3. پوسته ای که پس از باز شدن منافذ پوستی ایجاد می شود را از بین ببرید.
 4. و رشد موهای پرورش یافته را تسهیل می کند.

مراحل شستشو پس از کاشت مو در استانبول ترکیه

 • قبل از شروع شستشو ، یک کرم بزنید تا ناحیه کاشته شده برای مو نرم شود و برای یک دوره از 30 تا 45 دقیقه صبر کنید. این کرم یا لوسیون ناحیه پیوند شده را برای شستشو آماده می کند ، که دفع شوره سر را نیز تسهیل می کند.
 • پس از اتمام شستشو ، خشک کردن باید با دستمال نرم باشد. استفاده از حوله و سشوار (سشوار) توصیه نمی شود و بهتر است صبر کنید تا سر به طور خودکار خشک شود ، تا به موهای کاشته شده آسیب نرسد.
 • توجه: شستشو باید به همان روشی که برای اولین بار در مرکز به مدت 12 روز انجام می شود ، ادامه یابد و در آن زمان ممکن است پوسته ای در ناحیه پیوندشده ظاهر شود ، می توان آن را با مالش سبک در یک جهت از پشت بر داشت هنگام دوش گرفتن به جلو. همچنین استفاده از داروهای فاقد مواد شیمیایی ترجیح داده می شود.

آیا کاشت مو دردناک است؟

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، در نتیجه تحولات روزمره ، این فرایند به عنوان یک مرحله دردناک در نظر گرفته نمی شود ، مگر در مرحله بیهوشی ، با این تفاوت که در این مرحله هیچ دردی احساس نمی شود و در حال حاضر فرد نمی تواند درد ناشی از بیهوشی نیز ، به دلیل روش بیهوشی بدون درد ، زیرا فرد می تواند آرامش کامل را انجام دهد تا در طول روند چیزی احساس نکند.

تکنیک های کاشت مو در استانبول ترکیه چیست؟

کاشت مو در استانبول ، ترکیه با داشتن فن آوری های متعدد موجود برای دستیابی به نتایج خوب مشخص می شود ، و ما برخی از تکنیک ها را ذکر می کنیم:

FUT
معروف ترین و سنتی ترین روش کاشت مو در ترکیه و futha کاشت مو جهانی

FUE
یکی از معروفترین و جدیدترین فن آوری ها در استانبول و جهان نیز. پیوند مو FUE

DHI
این روش برای استفاده در مناطق کوچک و ظریف مانند ابرو و سبیل ترجیح داده می شود و به آن روش dhi کاشت مو پنیر مو CHOI می گویند.

فناوری از راه پوست و زعفران
امروزه نیز به یک تکنیک محبوب تبدیل شده است و متخصصان کاشت مو در حال تکنیک های روزانه برای به دست آوردن نتایج مثبت هرچه بیشتر هستند.

نتایج کاشت مو از چه زمانی شروع می شود؟

 • نتایج پس از سه ماه که موها پس از 6 ماه شروع به رشد می کنند ، ظاهر می شوند و حداکثر نتیجه موهای کاشته شده را نشان می دهند.
 • شایان ذکر است که موهای کاشته شده در اولین دوره از کاشت تا آغاز ماه سوم موقتاً می افتد و پس از آنکه حداکثر نتیجه در ماه ششم ظاهر می شود و افزایش شدت آن تا سالی که در نظر گرفته می شود ، رشد دائمی آن آغاز می شود. آخرین بار برای نمایش نتایج.

هزینه کاشت مو در استانبول ترکیه

هزینه کاشت مو با توجه به فاکتورهای مختلف متفاوت است ، مهمترین آنها عبارتند از:

 • منطقه ای که باید پیوند شود.
 • تعداد تقریبی فولیکول ها
 • تکنیک مورد استفاده

فاکتورهای دیگری نیز وجود دارد که ممکن است هزینه را تغییر دهد ، مانند زمان ، نیاز به استفاده از موهای بدن و … همچنین می توانید از کانال YouTube ما دیدن کنید.

Rating: 4.5 out of 5.