كاشت مو Percutaneous

كاشت مو Percutaneous

كاشت مو Percutaneous در ترکیه. به دلایل زیادی مردان و زنان در برابر طاسی یا مشکلات ریزش مو آسیب پذیر هستند ، در این روش از کاشت مو یا تزریق پلاسما و مزوتراپی برای جلوگیری و به حداقل رساندن این مشکلات استفاده می شود.

 • روز به روز ، متخصصان و پزشکان کاشت مو تکنیک های موجود را ابداع می کنند و گاهی اوقات برخی از تکنیک های جدید را اختراع می کنند تا نتایج عالی و خوبی را برای پاسخگویی به خواسته های افرادی که قصد انجام کاشت مو در ترکیه استانبول را دارند ، کسب کنند.
 • کارشناسان و متخصصان مرکز کاشت مو Turk Aesthetic تکنیک کاشت مو از طریق پوست را توسعه داده اند که ما به طور کامل توضیح خواهیم داد. این روش به دلیل نتایج ایده آل و هزینه مناسب ، به تقاضای بسیاری تبدیل شده است.
 • تعریف تکنیک
 • Percutaneous یک روش ابتکاری جدید برای کاشت فولیکولر مو است و به روشی ایمن و روان بستگی دارد.
 • این تکنیک بستگی به باز کردن کانالها در مناطق گیرنده با استفاده از یک قلم مخصوص دارد که دارای یک سوزن ظریف است که کانالهای کوچکی را باز می کند که تقریباً برابر با اندازه فولیکول استخراج شده و کوچکتر از کانالهایی است که با استفاده از روش استخراج FUE باز شده و سپس فولیکول وارد می شود داخل این کانالهای کوچک

تفاوت بین Percutaneous & FUE

آنچه مشخصه روش کاشت مو از طریق جلد از روشهای دیگر مانند (FUE ، FUT … و غیره) این است که در باز کردن کانال ها از یک سوزن ظریف به جای میکرو تیغه های پزشکی استفاده می شود.
با استفاده از روش کاشت مو از طریق پوست می توان تعداد بیشتری فولیکول را در هر سانتی متر مربع کاشت و میزان موفقیت این روش به عوامل مختلفی بستگی دارد:

 • کیفیت و قدرت موی اهدا کننده.
 • اندازه و اندازه گیری منطقه گیرنده.
 • نوع و تراکم مو
 • سلامت و قدرت فولیکولار.

مزایای كاشت مو Percutaneous

ثابت شده است که این روش از سایر تکنیک های مورد استفاده در زمینه کاشت مو برتر است ، از مهمترین مزایای این موارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. زمان بهبودی نسبتاً کوتاه.
 2. ترس های موقت بعد از عمل کاشت مو سبک تر از موارد دیگر است.
 3. شکل و جهت رشد موهای کاشته شده را به روشی آسان تعیین کنید.
 4. امکان کاشت پیوندهای بیشتر در هر سانتی متر مربع.
 5. یک ظاهر طبیعی تر از مو.

مراحل تکنیک

کاشت مو با استفاده از این روش به روشی خاص انجام می شود. مراحل مختلفی دارد و با تکنیک استخراج FUE سازگار است.

اکنون مهمترین مراحل این روش را برای شما شرح خواهیم داد:

 1. معاینه پزشکی اولیه که در آن تصاویر پوست سر توسط بیمار به تیم پزشکی ارسال می شود تا معاینه شود و ببیند آیا مورد بیمار برای کاشت مو از طریق پوست مناسب است یا خیر.
 2. اصلاح مو ، برنامه ریزی و ترسیم ناحیه گیرنده و خطوط ناحیه اهدا کننده.
 3. عقیم سازی و بیهوشی ناحیه اهدا کننده.
 4. استخراج گرافت از ناحیه اهدا کننده را شروع کنید.
 5. پزشک به جای استفاده از میکرو تیغه های پزشکی ، کانال هایی را در ناحیه گیرنده باز می کند.
 6. کاشت پیوندها و قرار دادن آنها در کانالهای باز شده.

هزینه

هزینه این روش به طور قابل توجهی بالاتر از هزینه عملیات با استفاده از روش استخراج FUE است و گاهی اوقات از 1500 $ تا 2500 $ است.

Turk Aesthetic از نظر هزینه و بررسی دقیق امکانات بسیار خوبی را در این زمینه ارائه می دهد و با استفاده از تکنیک های پیشرفته و پیشرفته یکی از اولین مراکز در عملیات کاشت مو است.

اگر سوالی دارید لطفا با ما تماس بگیرید یا از یوتیوب ما دیدن کنید

Rating: 4.5 out of 5.