روش لیفت صورت

روش لیفت صورت

روش لیفت صورت با شرایط زندگی روزمره و عوامل محیطی خارجی علاوه بر طبیعت بدن ، این عوامل ترکیبی با گذشت زمان بر روی پوست تأثیر منفی می گذارد و منجر به شل شدن آن می شود تا علائم خستگی را نشان دهد. از اینجا ضرورت مراقبت از پوست به منظور باقی ماندن در ظاهر درخشان ظاهر می شود. مرکز زیبایی ترک روشهای لیفت صورت از محلولهای طبیعی تا روشهای جراحی پلاستیک را از طریق قیمت توضیح می دهد

نکات طبیعی لیفت صورت

توصیه های کلی که ممکن است شما را از عمل لیفت صورت منصرف کند

ما با توصیه های عمومی که باعث حفظ سلامت پوست می شود شروع می کنیم ، از جمله:

 • آب بنوشید
 • غذایی سالم و متعادل.
 • بدون استفاده از ضد آفتاب برای مدت طولانی در معرض نور شدید آفتاب قرار نگیرید.
 • ورزش کردن
 • از استعمال سیگار و الکل خودداری کنید.
 • به اندازه کافی بخوابید و از بیدار ماندن خودداری کنید

برخی از راه حل های طبیعی برای حفظ طراوت و شادابی پوست صورت

برخی از راه حل های طبیعی استفاده شده است که مکمل های غذایی را برای پوست فراهم می کند و طراوت پوست را حفظ می کند و از ماسک مخلوط های مختلف و ترکیبات طبیعی استفاده می کند ، از جمله:

ماسک شیر و تخم مرغ
یک تخم مرغ را با یک قاشق غذاخوری ماست و کمی شکر مخلوط کرده و روی صورت قرار دهید تا خشک شود
در آخر ، با آب با حرارت متوسط ​​بشویید تا پوستی سفت و بدون چین و چروک ایجاد کنید.

ماسک عسل و کلم
کمی کلم تمیز را در مخلوط کن بریزید تا خوب له شود و یک قاشق غذاخوری عسل و یک قاشق غذاخوری ماست به آن اضافه کنید و مخلوط را مخلوط کرده و روی پوست قرار دهید تا خشک شود (حدود یک ربع ساعت) و با آب گرم بشویید.
“در یک پوست خشک می توان یک قاشق غذاخوری روغن زیتون به این مخلوط اضافه کرد تا پوست مرطوب شود تا نتایج بهتری داشته باشد.”

ماسک عسل و لیمو
یک قاشق غذاخوری آب لیمو به دو قاشق غذاخوری عسل اضافه کنید ، خوب هم بزنید و به عنوان ماسک روی صورت دور از چشم اضافه کنید ، بیست دقیقه بگذارید و با آب گرم بشویید ، بعد از استفاده از ماسک می توانید از کرم مرطوب کننده پوست استفاده کنید با تمام دستورالعمل های آن برای مرطوب سازی پوست و افزایش طراوت آن.

روش لیفت صورت (راه حل ها)

روش لیزر صورت (روش لیفت صورت)

در میان راه حل های دیگر برای لیفت صورت بدون جراحی ، بیهوشی یا بستری شدن در بیمارستان ، فقط یک جلسه لیزر حدود نیم ساعت تا دو ساعت طول می کشد. پزشک با توجه به میزان چین و چروک ، افتادگی پوست ، نوع پوست و پاسخ پوست به درمان ، تعداد جلسات مورد نیاز را تعیین می کند. نتایج اولیه استفاده از لیزر پس از حدود دو هفته ظاهر می شود ، سپس چهره همچنان بهبود می یابد و تا 6 ماه به نتایج نهایی می رسد.
بسیاری از آنها به دلیل سادگی ، ویژگی های فراوان و کم خطر بودن به استفاده از این روش روی می آورند ، زیرا پوست را به تولید کلاژن تحریک می کند ، بنابراین حفره های زیر پوست با این ترشحات پر می شوند تا در نتیجه پوست سفت شود.

دو نوع لیزر وجود دارد:

لیزر معمولی
تا به امروز مورد استفاده قرار می گیرد ، اما عیب آن این است که برای افرادی که پوست تیره دارند (قهوه ای) مناسب نیست و یک جلسه کافی نیست ، اما برای دادن نتیجه مورد انتظار از چهار تا شش جلسه زمان لازم است.

لیزر سنتی این عیب را هم دارد که برای افرادی با چین و چروک های ساده و متوسط ​​مناسب است و برای پوست با چین و چروک های عمیق مناسب نیست.

ترماژ
آخرین فناوری لیزر برای از بین بردن چین و چروک پوست مبتنی بر گرم کردن لایه کلاژن تحریک شده و مرطوب سازی سطح خارجی پوست است تا آسیب نبیند. Thermage برای سفت شدن کامل بدن (شکم – پاها – باسن – بازوها) استفاده می شود ، و هم برای پوست های پوست تیره و هم به رنگ قهوه ای روشن قابل استفاده است و برای ضخیم شدن پوست برای افرادی که لایه نازکی از پوست دارند ، صافی ایجاد می کند. همانند لیزرهای معمولی ، ترماژ به جلسات زیادی احتیاج ندارد. یک جلسه به مدت شش ماه طول می کشد ، اما در مقایسه با لیزرهای معمولی بسیار گران قیمت است.

از لیزر به طور کلی برای از بین بردن اثرات آکنه و زخم استفاده می شود و برای پنهان کردن هاله تاریک زیر چشم کار می کند و به نرم شدن پوست کمک می کند ، اما هزینه استفاده از لیزر از نظر مکانی و مکانی متفاوت با توجه به بیمارستان و پزشک متفاوت است. همانطور که اشاره کردیم ، ترمگ نسبتا سنتی گرانتر است. هزینه یک جلسه واحد حرارتی از 2500 تا 5000 دلار است. هزینه لیزر معمولی از 500 تا 3000 دلار است.

روش لیفت صورت با استفاده از پلاسما

یکی از راه حل های ایمن که پزشکان توصیه می کنند ، یک راه حل طبیعی و تضمینی است که از بدن خود انسان ناشی می شود.

این پلاسما با گرفتن نمونه ای از خون خود شخص و افزودن مواد برای جلوگیری از لخته شدن آن استخراج می شود بنابراین از فساد جلوگیری می کند. این ترکیب را در سانتریفیوژ قرار می دهند تا ترکیبات خون را از یکدیگر جدا کرده و سپس مواد پلاسما را از آن بیرون بکشند تا به صورت تزریق در نواحی آویزان صورت پمپ شود. پلاسما برای تحریک گردش خون در صورت و تحریک بافت پوست برای تولید کلاژن و سلولهای جدید کار می کند ، بنابراین پوست از رنگ پریدگی ، رنگ تیره ، خشکی و زبری خلاص می شود و به حالت قبلی خود باز می گردد ، یعنی به همان شکل قبلی بافتی صاف ، صاف و رنگ سالم.
این پلاسما در تحقیقات پزشکی ثبت نشده است که خطرات یا عوارض قابل توجهی را ایجاد می کند ، به استثنای برخی تورم های جزئی و قرمزی صورت که طی دو روز برطرف می شود. در مورد هزینه های پلاسما ، این نیز ساده است که با روش های جراحی یا جلسات لیزر Thermag مقایسه می شود ، اما حتی یک جلسه پلاسما کافی نیست ، بلکه باید به طور دوره ای با سرعت شش بار در سال تکرار شود تا بتواند کالای مورد انتظار را ارائه دهد. نتایج.

روش لیفت صورت BTX

یکی از گزینه هایی که پزشکان به افرادی که می خواهند مشکل چین و چروک صورت را برطرف کنند ، ارائه می شود ، یک ماده پروتئینی تزریق شده در عضله است که از انقباض و انقباض آن جلوگیری می کند ، بنابراین پوست را محکم نگه می دارد. روش BTX به سن بستگی ندارد ، بلکه به شرایط پوست و چین و چروک بستگی دارد. در مورد نتایج آن ، با توجه به مقدار BTX تزریق شده و حجم عضلانی مورد نظر تزریق شده ، این مدت فقط 6 ماه موقتی است. انواع

تزریق BTX به موارد زیر تقسیم می شود:

 • تزریق پیشانی.
 • دور چشم
 • بینی.
 • دور دهان.
 • گونه و چانه.

هیچ خطری برای BTX وجود ندارد و بسیار ایمن است که برای جلوگیری از افتادگی و درمان همزمان چین و چروک پوست استفاده می شود. در مورد هزینه BTX ، این مرکز در مرکز و پزشک به دیگری متفاوت است و همچنین با توجه به مکانی که علاوه بر مقدار و نوع تزریق به صورت تزریق می شود ، متفاوت است.

در اینجا متوسط ​​هزینه لیفت صورت BTX در هر جلسه در چندین کشور آمده است:

 • انگلیس 500 دلار
 • سوئیس 700 دلار
 • آمریکا 400 دلار.
 • تایلند 1500 دلار
 • 800 دلار امارات
 • قطر 600 دلار است.

در ترکیه ، که اخیراً مقصد بسیاری از افراد بوده است ، هزینه این جلسه حدود 400 دلار است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه تزریق BTX با استفاده از لیفت صورت ، برای ترک ایستا ، لطفا از YouTube ما بازدید کنید
کانال

تار عنکبوت

این عمل با بی حسی موضعی انجام می شود و پس از این روش دیگر نیازی به ماندن در بیمارستان نیست زیرا فقط یک ساعت طول می کشد. هدف از این کار از بین بردن چین و چروک و افتادگی پوست صورت با استفاده از نخ با توجه به دو روش

تکنیک نخ موقت (روش لیفت صورت)

نتایج آن فقط دو سال طول می کشد و مراحل آن با روش دائمی مطابقت دارد به جز روش قرار دادن نخ ، نیازی به برش نیست بلکه فقط از سوزن های بلند برای وارد کردن نخ به داخل پوست استفاده می کند. همانطور که در بالا ذکر شد ، این روش با سرعت ، دوام نتایج و عدم نیاز به بیهوشی کامل و بستری شبانه مشخص می شود.

بخیه ها در حال ذوب شدن هستند و خطری برای پوست ندارند و هزینه های آن در مقایسه با سایر روش ها کم است. از جمله عوارض عمل در صورت بروز خطای پزشکی یا اگر پزشک صلاحیت انجام چنین روش هایی را ندارد:

 • با توجه به محل آسیب ، ایجاد آسیب عصبی و از دست دادن احساس در برخی از قسمت های صورت.
 • ظاهر جای زخم روی پوست.
 • صورت نامنظم از یک طرف کشیده شود و از یک طرف به طرف دیگر شل و ول شود.

در مورد هزینه های لیفت صورت با نخ ، آنها طبق موارد زیر تغییر می کنند:

 • کشور.
 • بیمارستان پزشکی
 • تجربه و شهرت دکتر.
 • قیمت ها به طور کلی از 2500 دلار تا 5000 دلار شروع می شوند. ترکیه نیز به دلیل مهارت پزشکان و کیفیت خدمات بهداشتی ارائه شده در این زمینه پیشتاز است. برای درخواست قیمت از Turk Aesthetic ، لطفا از طریق لینک با کارکنان ما تماس بگیرید.

تکنیک نخ دائمی

 • نتایج برای مدت پنج سال طول می کشد و در طی مراحل نخ ها از طریق یک لوله کوچک با یک برش ریز در بالای سر در زیر موها وارد می شوند تا قسمت شل شده را با قرار دادن نخ به داخل پوست و خارج شدن از آن محکم کنید. انتهای دیگر
 • پزشک رشته ها را با توجه به افتادگی به چندین جهت منتقل می کند و از قبل با ترسیم قبل از عمل روی صورت به عنوان یک برنامه قبلی استنباط می کند ، و پس از رسیدن به فرم مورد نیاز با بستن ، روش مشابه را تکرار کنید تا کل برنامه مورد توافق بین پزشک و بیمار.

جراحی زیبایی

راه حل های قبلی که ذکر کردیم ممکن است نتایج خوبی داشته باشد ، اما در طولانی مدت کافی نباشد.

در مورد استفاده از لیزر یا BTX ، ممکن است در سطحی نباشد که فرد به دنبال راه حل های طبیعی نسبتاً موقتی باشد.

بنابراین راه حل های جراحی راه حل های رادیکال هستند که نتایج ماندگارتری می دهند که ممکن است 10 سال به طول انجامد. شایان ذکر است که بسیاری از افراد مشهور عمل جراحی لیفت صورت را انجام داده اند ، از جمله:

 • لیندسی لوهان خواننده و بازیگر آمریکایی.
 • خواننده آمریکایی جانت جکسون.
 • ستاره کانادایی پاملا اندرسون.

در مورد روش جراحی به طور دقیق ، باید بی حسی کامل بدن یا با بی حسی موضعی با داروهای ضد درد و یک شب در بیمارستان بماند.

جراح با توجه به اندازه چین خوردگی ، برش عضلات شل شده و دوختن زیبایی آنها را با شل شدن بدن شل یا برش و دوختن پوست بعد از آن متناسب می کند. برش جراحی و جای زخم حاصل می تواند با توجه به محل افتادگی پشت خط مو یا زیر چین های پوست پنهان شود و ممکن است در پشت گوش پنهان شود.

رنگ اسکار معمولاً صورتی است تا بعد از 3 ماه از عمل سفید شود.

این فرآیند با توجه به محل تنش از دو تا پنج ساعت طول می کشد. یکی از مهمترین نتایج این عمل این است که صورت را جوانتر نشان می دهد ، بنابراین باعث افزایش اعتماد به نفس می شود و نتایج بعد از گذشت 3 ماه تا 6 ماه ظاهر نمی شوند و همانطور که ما از 5 تا 10 سال طول می کشد ذکر شده. در مورد هزینه های لیفت صورت از ترک استاتیک ، می توانید از طریق لینک از کارمندان ما درخواست کنید

Rating: 4.5 out of 5.