کاشت دندان در استانبول

کاشت دندان در استانبول (ایمپلنت های دندان در ترکیه استانبول) ایمپلنت های فلزی است که به جای دندان از دست رفته جراحی قرار می گیرد ، زیرا پایه جدید دندان است.
دندان ها می توانند در فک بالا و پایین کاشته شوند ، زیرا کاشت های جدید به گونه ای انجام می شود که مطابق با شکل دندان ها باشد.

همچنین ، کاشت دندان به جای دندانهای از دست رفته دیگر می تواند اعتماد به نفس شما را از دست بدهد که ممکن است در نتیجه از دست دادن یکی از دندانها از بین رفته باشد ، کاشت دندان برای حفظ سلامت عمومی دندان مفید است زیرا باعث می شود از بسیاری از دندانها جلوگیری کنیم مشکلاتی که در مورد آنها ضروری است.

کاشت دندان در استانبول

 • ترکیه شاهد توسعه سریع در همه زمینه هایی است که ممکن است به ذهن خطور کند ، از جمله توسعه پزشکی ، به ویژه در زمینه لوازم آرایشی ، که به آن گردشگری پزشکی در ترکیه گفته می شود.
 • ترکیه در بازار پزشکی با قیمتهای مناسب و متناسب با همه گروهها ، به خصوص در زمینه دندانپزشکی ، با قیمتهای خوب و مناسب ، متمایز و شناخته شده است ، در ترکیه گروهی از مهمترین پزشکان متخصص در زمینه زیبایی (کاشت دندان ، جراحی پلاستیک جراحی و کاشت مو…).

هزینه کاشت دندان در استانبول

 • همانطور که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم ، قیمت و هزینه جراحی پلاستیک در ترکیه برای سایر کشورها بسیار مناسب است ، به خصوص ایمپلنت های دندانی ، که در برخی از کشورها می تواند به 2000 دلار یا بیشتر برسد ، اما در ترکیه هزینه متوسط ​​از 350 دلار وجود دارد به 700 دلار برای کاشت. یکی ، اما باید یادآوری کنیم که این هزینه ممکن است از یک منطقه در ترکیه و از یک مکان به مکان دیگر در همان شهر تغییر کند.
 • به عنوان مثال ، در استانبول ، اگر هزینه و قیمت ها را بررسی کنید ، متوجه خواهید شد که هزینه با توجه به چندین عامل از جمله کیفیت محصولات مورد استفاده ، تخصص و زیرکی پزشک و شهرت وی در کشور ، از یک مکان به مکان دیگر متفاوت است. محیط آرایشی ، کیفیت خدمات ارائه شده و محل کلینیک.

مزایا

هر عمل زیبایی مزایا و مزایایی دارد. کاشت دندان مزایای مهمی نیز دارد که نمی توان از آنها چشم پوشی کرد
از جمله مزایای کاشت دندان در ترکیه:

 • -از تکنیک های سنتی خلاص شوید.
 • -خلاص شدن از شر حفره هایی که بر لبخند تأثیر منفی می گذارند.
 • -همگرایی دندانهای مجاور دندان از دست رفته را متوقف کنید.
 • -امکان ساخت بریج با دندانهای طبیعی.
 • -نیازی به ساختن پل های سنتی یا فک های متحرک نیست.
 • -امکان کاشت بلافاصله پس از کشیدن دندان.
 • -دندانهایی بگیرید که از دندانهای طبیعی قابل تشخیص نیست.
 • -امکان نصب بریج های دندانی روی آن حتی در صورت نداشتن دندان.
 • -مدت کوتاه رویه.
 • -و دیگر نیازی به بیهوشی عمومی یا بیهوشی کامل نیست.

چه کسی کشت را انجام می دهد؟

مطمئناً کسی که دندان ها را کاشت می کند ، دندانپزشک است اما به شرطی که در این زمینه متخصص باشد ، زیرا اگر با دکتری که تجربه کافی در این زمینه ندارد ، دندان کاشتیم نتیجه آن یکسان نخواهد بود. رشته.

آنچه شما باید بدانید این است که شما باید پزشکی را انتخاب کنید که در این زمینه تخصص داشته باشد و پزشکی که انتخاب می کنید باید حداقل 5 سال تجربه در رشته خود داشته باشد و دکتر باید در جامعه پزشکی از شهرت خوبی برخوردار باشد. به منظور جلوگیری از عوارض جانبی یا سقوط نکردن با نگرش نارضایتی از کشاورزی که انجام می دهید ..

مراحل کاشت دندان در استانبول

اولین گام
معاینه عمومی دندانپزشکی.

دومین
تصویر پانوراما برای تعیین مقاومت استخوان و لثه.

سوم
در صورت نیاز به استخراج و استخراج ، مراحل استخراج را طی کنید.

چهارمین
می توانید یک دوره بازگشت چند روزه منتظر بمانید ، یا می توانید مراحل نصب کاشت فلز را در همان روز انجام دهید.

آخر
کاشت ایمپلنت با تاج ساخته شده از مواد خاص. می توانید نوع تاج یا کلاه را مشخص کنید.

توجه داشته باشید
این مراحل می توانند در یک روز ، یعنی یک بار مراجعه به پزشک انجام شوند ، یا ممکن است بسته به نیاز شما به 3 ویزیت ادامه یابد.

پس از استخراج در ترکیه

برخی از افراد از نظر مادرزادی دارای یک خلا هستند ، یا اینکه در مدت زمان مشخصی دندان کشیده شده اند ، بنابراین بدون نیاز به کشیدن هستند. در مورد سایرین ، دندان شکسته یا قبلاً به درستی کشیده نشده است ، و عده دیگری نیز هستند که می خواهند دندان های کاشته شده را جایگزین کنند تا در آینده دچار مشکل نشوند. می توانید همان روز فرآیند کاشت را بیرون کشیده و شروع کنید ، یا می توانید صبر کنید تا لثه بهبود یابد ، یعنی چند روز.

پزشک برای شما تعیین می کند که آیا می توانید بلافاصله پس از استخراج مراحل کاشت را شروع کنید یا باید منتظر بمانید.

کاشت فوری دندان در ترکیه

کاشت فوری دندان یکی از روش های کاشت است که به مدت طولانی نیاز ندارد و برای افرادی مناسب است که استخوان سازی آنها قوی است و یک یا دو فاصله دارند ، بنابراین پزشک ایمپلنت فلزی را نصب می کند و در همان جلسه او دندان کاشته شده در همان روز.

اگر برخی از افراد و بیشتر آنها در سن 20 یا 30 سالگی باشند ، می توانند در همان روز گیاهان را بپوشانند و بدون اینکه منتظر ماههای طولانی با فضای آزار دهنده در دهان باشند ، آن را بپوشانند.

هزینه کاشت فوری دندان

کاشت فوری دندان به دلیل کاهش تعداد مراحل درمان و جلسات ، نسبت به ایمپلنت های سنتی ارزانتر و گرانتر است.

متوسط ​​هزینه کاشت فوری دندان در ترکیه از 1500 تا 3000 دلار است. لازم به ذکر است که این هزینه نسبتاً کم است ، اگر آن را با هزینه کاشت فوری در کشورهای بزرگ مانند ایالات متحده ، سازمان ملل مقایسه کنیم و سایر کشورها در برخی کشورها هزینه 30.000 دلار است.
برای دریافت هزینه دقیق کاشت فوری دندان با قیمت مناسب می توانید با ما تماس بگیرید.

تجارب کاشت دندان

هر فردی در ما حتی اگر در یک زمینه باشد تجربه متفاوتی دارد.

همه مشتریان ترک استاتیک به ویژه در زمینه کاشت دندان دارای تجربیات مثبت و خوبی هستند.
ما فیلم های مشتریان سپاسگزار خود را در شبکه های اجتماعی و YouTube منتشر می کنیم ، یا اینکه می توانید آنها را با درخواست از یکی از مشاوران پزشکی ما با برقراری ارتباط با ما تهیه کنید.
همچنین می توانید قبل و بعد از عمل کاشت دندان ، تصاویر مشتری های ما را بگیرید.

تکنیک ها

 • روش های مختلفی برای کاشت دندان وجود دارد ، از جمله همانطور که قبلا صحبت کردیم ، کاشت فوری که در همان روز برای افراد و جوانان انجام می شود بدون اینکه نیازی به انتظار برای مدت زمان مشخصی قبل از پانسمان باشد.
 • ابتدا یک تاج موقت قرار داده می شود تا زمانی که ایمپلنت در استخوان بهبود یابد و سپس می توانید یک تاج دائمی یا یک پانسمان دائمی بدست آورید.
 • در مورد تکنیک دوم ، این روش پیوند با بیهوشی شش ضلعی یا نیمه کامل است ، برای افرادی که از عمل می ترسند.
 • تکنیک سوم تکنیک سنتی است که حدود 3 ماه صبر می کند تا استخوان بهبود یابد و پس از آن می توانید با پانسمان دندان فرآیند را کامل کنید.

درد بعد از کاشت دندان در استانبول

 • فرایند کاشت دندان یکی از عمل هایی است که در آن درد کم و قوی ارزیابی می شود و با برخی از داروهای مسکن و داروهایی که پزشک برای شما تجویز می کند ، می توانند از هر درد جزئی خلاص شوند.
 • یکی از مهمترین پیشرفتهای دندانپزشکی کاشت دندان است که با تکنیکهای جدید و نه با روشهای سنتی مشخص می شود.

دستورالعمل ها

با توجه به هر روش پزشکی یا زیبایی ، پزشک دستورالعمل های خاصی را می دهد که بیمار باید از نزدیک دنبال کند تا نتیجه عمل کامل شود. از جمله دستورالعمل هایی که باید دنبال کنید:

 • به موقع آنتی بیوتیک و مسکن مصرف کنید.
 • دور بمانید یا سیگار را کاملاً ترک کنید.
 • از دستگاه های ضدعفونی کننده و محلول های پزشکی توصیه شده توسط پزشک استفاده کنید.
 • پزشک از انجام کارهایی که به هرگونه قدرت بدنی ، به ویژه رانندگی و ورزش نیاز دارد ، جلوگیری می کند.
 • غذاهای نرم مانند سالادها ، سوپ ها و غذاهای مایع برای شما مشخص شده است و از خوردن غذای سفت و یا نیاز به جویدن برای مدت طولانی منع شده اید.

تقویت استخوان فک توسط بافت استخوان

 • تقویت استخوان فک توسط بافت استخوان یا همان آنچه که بون کرافت نامیده می شود و از این باند کرافت برای تقویت استخوان ها برای افراد مسن یا افرادی که دارای حفره هستند یا افرادی که از پوکی استخوان رنج می برند استفاده می شود.
 • بنابراین اگر دندان بدون تقویت استخوان کاشته شود ، ایمپلنت دندان جای خود را ثابت نمی کند و ایمپلنت از کار می افتد زیرا به راحتی هیچ پایه محکمی برای کاشت فلز ، فرآیند جویدن وجود ندارد ، و اگر احساس نمی کنید این ، به قدرت مشخصی نیاز دارد تا به درستی انجام شود.
 • پس از قرار دادن بافت ، لازم است که قبل از کاشت دندان ، یک دوره مشخص صبر کنید تا بافت رشد کند و استخوان های فک تقویت شود.
  این دوره پس از بررسی وضعیت استخوان های فک توسط پزشک تعیین می شود.
 • شما می توانید استخوان های فک خود را با ایجاد یک تصویر پانوراما و نمایش آن به پزشک خود بررسی کنید ، یا می توانید برای مشاوره پزشکی با ما تماس بگیرید.

پانسمان دندان بعد از کاشت فلز

و این پوشش ها انواع مختلفی دارند که می توانید بعد از کاشت دندان یا حتی بدون انجام کاشت استفاده کنید. تاج ها یا روکش ها را می توان روی دندان های طبیعی قرار داد تا لبخند زیباتر داشته باشید.

انواع تاج یا روکش

پرسلان: مخلوطی از نقره که با ظروف سفالی یا چینی پوشانده شده است. استفاده از پرسلن برای دندانهای عقب یا نه ترجیح داده می شود.
زیرکونیوم: این یک ماده معدنی پوسته سفید است که با چینی لعاب پوشانده شده و نتیجه ای بسیار زیبا و مشابه دندانهای طبیعی به دست می دهد. زیرکون برای دندانهای جلو ترجیح داده می شود.

شرایط کاشت دندان

شرایط خاصی وجود دارد که بتوانید ایمپلنت دندان انجام دهید

 • سالم است و از بیماری های مزمن مانند بیماری های قلبی و دیابت رنج نمی برد.
 • یکی از افرادی که از فشار زیاد رنج می برند نباشد.
 • اینکه استخوان های شما محکم است ، یعنی از پوکی استخوان رنج نمی برید.
 • معتاد نشدن به سیگار کشیدن یا سیگار کشیدن بیش از حد.
 • معتاد نشدن به مواد مخدر یا الکل.
 • مرحله بین کاشت دندان و پانسمان.

عوارض جانبی

هر عمل زیبایی ، چه یک روش جراحی برای بدن یا دندان باشد ، یک عارضه جانبی دارد.

زیبایی روش کاشت دندان در این است که عوارض جانبی آن بسیار کم و بسیار محدود است. ما آنها را برای شما برشمردیم:

 • تورم جزئی یا بسیار جزئی.
 • همچنین قرمزی جزئی یا جزئی.
 • مقداری درد خفیف که ممکن است با استفاده از مسکن درد که پزشک بعد از عمل کاشت دندان برای شما تجویز کرده از بین برود.
 • همچنین فراموش نکنید که هرچه آنتی بیوتیک و داروهای تجویز شده توسط پزشک بیشتر مصرف کنید ، عوارض جانبی آن کمتر خواهد بود ، سریعتر بهبود می یابید.

طول عمر

برای تمام روشهای دندانپزشکی که در آنها از مواد خاصی استفاده می شود ، طول عمر آنها خوب است. اگر می خواهید ایمپلنت های دندانی را برای مدت زمان طولانی 10 تا 20 سال نگه دارید ، باید به دنبال کلینیک و پزشک باشید. کسانی که از مواد اولیه بسیار مرغوب استفاده می کنند و از تجربه پزشک در زمینه تخصص خود اطمینان حاصل می کنند.

اگر این دو جزئیات را بررسی کنید و دستورالعمل های پزشک را دنبال کنید ، بهتر است برای شما مفید باشد. هرچه از نزدیک دستورالعمل ها را دنبال کنید ، طول عمر ایمپلنت های دندانی بیشتر می شود.

افرادی که واجد شرایط کاشت دندان هستند

برای هر روش افراد واجد شرایط و فاقد صلاحیت وجود دارد ، افرادی که واجد شرایط هستند:

 • کسانی که فضای دندان دارند.
  و هر کسی که بالای 20 سال داشته باشد و از این سن پیروی کند ، زیرا ما باید رشد فک را کامل داشته باشیم ، در غیر این صورت پزشک قادر به انجام کاشت نخواهد بود.
 • در مورد موارد نامناسب:
  سیگاری های بیش از حد.
  معتادان به مواد مخدر و الکل.
  و افراد مبتلا به بیماری های مزمن مانند استرس ، قلب ، دیابت و سایر بیماری ها.
 • انواع پانسمان دندان بعد از کاشت
  همانطور که قبلاً صحبت کردیم ، دو نوع لباس سنی وجود دارد
  چینی و زیرکون ، و هر نوع ترجیح داده می شود که در مکان های خاصی قرار گیرد.
 • به عنوان مثال ، زیرکون شکل بسیار طبیعی دارد و نشان می دهد که دندان ها بسیار طبیعی و زیبا هستند ، بنابراین ترجیح داده می شود که آن را در قسمت جلو ، یعنی محل لبخند قرار دهید.
 • در مورد پرسلن ، قرار دادن دندانهای پشت ترجیح داده می شود. ما باید به شما یادآوری کنیم که می توانید درجه سفیدی مورد نظر خود را انتخاب کنید ، یا پزشک می تواند رنگ مناسب شما را به شما توصیه کند.

روش های کاشت دندان در استانبول

روش های مختلفی برای کاشت دندان وجود دارد ، از جمله:

 • کاشت دندان با استفاده از جراحی معمولی.
 • کاشت دندان با استفاده از لیزر.

انواع کاشت دندان در استانبول

در مورد انواع ، آنها نیز چندین هستند:

 • کاشت آندوستئال ، این نوع کاشت به استخوان فک بستگی دارد ، جایی که میخ یا پیچ بین لثه و استخوان فک قرار می گیرد.
 • کاشت سوپریوستئال از این روش یا نوع در صورت عدم وجود استخوان کافی در فک استفاده می شود ، بنابراین پزشک یک قطعه فلزی را که برای حمایت از ایمپلنت دندان روی لثه نصب شده قرار می دهد.
 • لانه گزینی یک کیفیت پیچیده است که بندرت در کاشت دندان استفاده می شود.

لیفت حفره فک بالا

 • بلند کردن حفره فک بالا ، یا به اصطلاح لیفتینگ یا لیفتینگ سینوسی ، یک عمل جراحی است که توسط پدربزرگ دندانپزشک انجام می شود و هدف آن افزایش استخوان های فک فوقانی برای به دست آوردن استحکام استخوانی است که می تواند دندان ها یا ایمپلنت های دندانی را حمل کند.
 • غشا is برداشته شده و پیوند استخوان در زیر آن قرار می گیرد و پس از آن مدت مشخصی منتظر می ماند تا استخوان ها رشد کنند ، فک بالا رفته و قدرت لازم داده می شود و با اتمام این مرحله ، دندان ها در آنها کاشته می شوند مکان های مشخص شده
 • دوره انتظار پس از بالا بردن حفره فک بالا توسط پزشک پس از بررسی وضعیت فک شما تعیین می شود. فراموش نکنید که برای دریافت مشاوره پزشکی می توانید با ما تماس بگیرید.

کاشت دندان در ترک استاتیک

کاشت دندان در ترک زیبایی از چندین مزیت برخوردار است ، از جمله:

 • ما از محصولات و مواد بسیار با کیفیت استفاده می کنیم.
 • پزشکان ما شناخته شده اند و حداقل 8 سال تجربه در زمینه خود دارند.
 • مشاوران پزشکی ما حداقل 3 سال سابقه کار در این زمینه را دارند و آنها به بهترین شکل ممکن در خدمت شما هستند.
 • خدمات ما از کیفیت اطمینان دارند.
 • قیمت های ما به دلیل کیفیت کاری که ارائه می دهیم بسیار مناسب است.
 • خدمات ترجمه و بازرسی رایگان است. ما بسیار مایل به ارائه شما هستیم.
 • ما در دسترس هستیم تا در اسرع وقت قبل و بعد از عمل به تمام سوالات شما پاسخ دهیم.

سوالات متداول – کاشت دندان در استانبول

سوالات متداول زیادی در مورد زیبایی ترکی وجود دارد که به طور کلی از آنها پرسیده می شود ، از جمله:

آیا در مراحل کاشت دندان درد وجود دارد؟

هر روشی همراه با درد اندک است ، یا در نتیجه این روش یا در نتیجه بیهوشی. با این وجود ، درد همراه با کاشت دندان ، دردی است که قابل تحمل است و آزار دهنده نیست.

آیا کسی متوجه پیوند من خواهد شد؟

پس از اتمام روکش های دندانپزشکی ، هیچ کس نمی تواند متوجه شود که شما کاشت دندان انجام داده اید ، مگر از طریق رادیوگرافی.

اگر خل من زیاد است آیا باید همه جاروها را بکارم؟

معمولاً تعداد کاشتها متناسب با تعداد فضاهای موجود است و ترجیح داده می شود مستقیماً از پزشک در مورد این سال شود ، تا تمام داده ها در نظر گرفته شود.

از کجا می دانم که دکتر تجربه خوبی در کار خود دارد؟

شما می توانید تجربیات و موارد گذشته را از طریق صفحات شبکه های اجتماعی مشاهده کنید. یا در مورد برخی از تصاویر قبل و بعد از عمل

هزینه کشت در ترکیه چقدر است؟

هزینه کاشت دندان با توجه به کیفیت ، نوع استفاده شده و تعداد کاشت های فلزی متفاوت است و معمولاً بین 350 تا 800 دلار برای انواع سوئیسی متغیر است.

چه مدت طول می کشد تا در ترکیه بمانید؟

برای انجام کاشت های فلزی فقط بدون پوشیدن ، معمولاً حداکثر به 3 تا 7 روز زمان نیاز داریم.

مراحل کار چقدر طول می کشد؟

مدت زمان عمل از 1 تا 2 ساعت در هر جلسه است.

چه تعداد ویزیت به پزشک نیاز دارم؟

معمولاً بیمار حداکثر به 2 تا 4 ویزیت نیاز دارد.

وقتی با ما تماس بگیرید ، مستقیماً می توانید یک پیش نمایش رایگان از طریق تلفن دریافت کنید. وقتی به ایمپلنت اعتماد می کنید ، معاینه پزشک در کلینیک را به شما ارائه می دهیم ، همراه با یک تصویر پانوراما از دندان ها به طور کلی وضعیت دندان های سالم را مشاهده می کنید.

همچنین در تیمار با حداقل 5 سال سابقه کار خدمات تفسیر را در کلینیک دریافت خواهید کرد
نگران نباشید ، اجازه می دهد استاتیک دست های مطمئنی را به شما ارائه دهد که بدون نگرانی می توانید به آنها اعتماد کنید.

خدمات ترک استاتیک – کاشت دندان در استانبول

در ترک استاتیک خدمات اضافی وجود دارد که ما می توانیم طبق درخواست شما به شما ارائه دهیم ، از جمله:

 • -پذیرایی و خداحافظی در فرودگاه.
 • -بیمه حمل و نقل به فرودگاه.
 • رانندگان با چندین تجربه و زبان.
 • -ما پرواز را پیگیری می کنیم تا به موقع از شما پذیرایی کنیم.
 • -بیمه حمل و نقل از هتل به درمانگاه یا بیمارستان و بالعکس.
 • رزرو هتل با توجه به نیاز و نیاز شما.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که با مشاوران ما در ترک استاتیک از طریق شماره تلفن های ما ارتباط برقرار کنید ، از طریق تماس با ما از طریق صفحات تماس ، می توانید یک فرم تماس را در وب سایت ما پر کنید یا می توانید ایمیل ارسال کنید

و ما در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

Rating: 5 out of 5.