روکش دندان در ترکیه

روکش دندان در ترکیه یکی از سریع ترین راه ها برای به دست آوردن لبخندی زیبا با رنگی مشخص است

این روش درمانی ایده آل برای دندانهای شکسته یا زرد است که با فاصله ، دندانهای نازک حاوی قطعات شکسته یا دندانهایی که ترک دارند از هم جدا می شوند.

اما قبل از اینکه تصمیم به نصب روکش دندان بگیریم ، باید تمام اطلاعات صحیح در مورد روکش دندان ، هزینه های آنها و نحوه مراقبت از آنها را مرور کنیم.

فیلم روکش دندان در ترکیه

سوالات متداول

آیا رابطه ای بین روکش و بوی دهان وجود دارد؟

عدم رعایت بهداشت به دلیل تجمع باکتری در دهان و بین دندان ها منجر به بروز بوی بد دهان می شود ، بنابراین توصیه می شود بلافاصله بعد از غذا دندان تمیز شود.
عدم نصب صحیح روکش ها منجر به جمع شدن باقی مانده مواد غذایی در گوشه دندان ها و زیر لایه روکش نیز می شود ، پس باید به پزشک مراجعه کنید زیرا در این حالت امکان تعویض روکش وجود دارد.

آیا بعد از نصب روکش دندان درد ایجاد می شود؟

در صورت نقص در یکی از سایزهای دندانی یا اشتباه در نصب روکش ها به دلیل از بین نبردن مواد چسبنده از اطراف دندان ، منجر به تحریک و التهاب لثه می شود.

آیا می توان روکش ها را برداشت؟

برداشتن روکش ها بدون قرار دادن جایگزین مناسب امکان پذیر نیست ، زیرا مراحل نصب روکش ها تا زمانی که تغییراتی در شکل طبیعی دندان ها ایجاد نشود انجام نمی شود ، بنابراین بدون جایگزین مناسب برای پوشاندن امکان برداشتن آن وجود ندارد. دندانها را به جای لایه روکش با آن استفاده کنید.

روکش دندان چیست؟

روکش دندان یا روکش دندان که گاهی اوقات روکش پرسلن نیز نامیده می شود

آنها نوارهای نازکی هستند که از مواد رنگی جلوی و لبه های دندان را پوشانده اند و برای حل مشکلات دندانی مانند شکستگی یا نازک شدن دندان ها ، حفره ها ، زردی دندان ها و موارد دیگر دنبال می شوند ، زیرا این روش یک لوازم آرایشی ایده آل است رفتار.

روکش های دندان از مواد چینی یا کامپوزیت ساخته می شوند.

روکش ها پس از مشورت با پزشک و بررسی تمام دندان ها و معالجه آنها در صورت بروز هرگونه مشکل و پوسیدگی نصب می شوند.

روکش دندان در ترکیه
روکش دندان در ترکیه

روکش های دندان به صورت مرحله به مرحله

روکش های دندان یک روش ثابت است که پس از انجام آن نمی توانیم آن را لغو کنیم زیرا پزشک برای برداشتن قسمت کوچکی از مینای دندان عمل می کند و گاهی اوقات نیاز به جراحی برای کاهش دندان و تغییر شکل طبیعی آن دارد. در نتیجه ، اگر جایگزین مناسبی برای آن نباشد ، نمی توانیم روکش ها را برداریم.

روکش دندان یک روش بدون درد است ، زیرا بیمار در حین عمل به صورت موضعی بیهوش می شود

در مورد آن ، بیمار به دلیل تغییرات جزئی که لثه ها در اطراف دندانی که تحت عمل جراحی قرار گرفته است احساس درد و حساسیت در لثه می کند ، اما با داروهای مسکن می توانیم بر آن غلبه کنیم.

یک روکش موقت قبل از عمل برای روکش های ثابت نصب می شود تا بیمار بتواند مشاهدات خود را ارائه دهد که بر اساس آن می توان روکش های ثابت را قبل از نصب اصلاح کرد تا مطابق با سلیقه و نیاز بیمار باشد.

روکش های دندانی برای مدت طولانی ، حدود 15 تا 25 سال قبل از ترک خوردن یا شکستن ، دوام می آورند ، بنابراین باید بدانیم که این یک عمر کامل دوام نخواهد داشت و پس از سپری شدن این دوره باید جایگزین آن شویم.

روکش دندان چگونه انجام می شود

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، بیمار باید به دندانپزشک مراجعه کند ، دندانهایش را معاینه کند ، از سالم بودن ، عاری از هرگونه مشکل و پوسیدگی مطمئن شود و لثه های وی از سلامت خوبی برخوردار باشند و هیچ بیماری و عفونت نداشته باشند.

سپس پزشک 1-2 میلی متر از سطح مینای دندان را که برابر با ضخامت روکش ونیر است ، برمی دارد که بعداً به آن اضافه می شود.

سپس او احساساتی را در دندان ایجاد می کند و آن را به آزمایشگاه می فرستد تا روکش های مناسب شرایط بیمار را بسازد.

قبل از نصب نهایی و پس از آماده شدن روکش ها ، پزشک آنها را به طور موقت نصب می کند تا معاینه شود و از مناسب بودن و میزان تطابق رنگ آنها مطلع شود ، زیرا اصلاح شده اند تا کاملاً با وضعیت بیمار یکسان شوند.

سپس دندان ها تمیز شده ، صیقل داده می شوند ، ونیرها نصب می شود و برای ایجاد لایه برداری سریعتر روی دندان ها ، یک پرتو نور ویژه ایجاد می شود تا لایه برداری کند.

سپس در صورت وجود پوسته اضافی برداشته شده و تنظیمات نهایی انجام می شود ، پس از آن پزشک از بیمار می خواهد که پس از چند هفته وی را بررسی کند تا میزان پاسخ لثه را بررسی کند.

مزایای روکش دندان

روند نصب روکش های دندان یک روش زیبایی ایده آل است زیرا بدون نیاز به بیهوشی عمومی و جراحی در سریعترین زمان ممکن نتیجه دلخواه را به بیمار می دهد.
روکش ها به پنهان کردن تمام نقص های دندان کمک می کنند و لبخند را به لبخند بازیگران هالیوود می کنند.
روکش ها برای مدت طولانی حدود 15 تا 25 سال دوام دارند.
عفونت لثه ایجاد نمی کند
رنگ روکش ها با گذشت زمان ثابت می ماند

نقص روکش

روکش های دندان از پوسیدگی محافظت نمی کنند
دندان ها پس از نصب روکش به دلیل از بین بردن مینای دندان حساس می شوند
مراجعه به پزشک متخصص و باتجربه بسیار ضروری است ، تا در معرض عدم تطابق رنگ روکش ها با رنگ طبیعی دندان ها قرار نگیریم.
برای جلوگیری از ریزش پوسته باید از جویدن و ترکاندن اجسام سخت خودداری کنیم.
تعمیر آن بسیار گران و دشوار است و با وجود سختی موضوع نیز اغلب به تعویض آن متوسل می شویم.

هزینه روکش دندان در ترکیه

هزینه روکش برای هر دندان در کلینیک های ترکیه بسته به نوع مواد استفاده شده و تجربه پزشک و مرکز پزشکی بین 150 تا 450 دلار است.

ما در Turk Esthetic سعی در ارائه قیمت های متوسط ​​، خدمات با کیفیت بالا و برخورد با بهترین و کارآمدترین پزشکان داریم.

هزینه روکش دندان در ترکیه – ترک استاتیک از 150 تا 250 دلار شروع می شود.

برای دریافت هزینه دقیق می توانید از طریق لینک با ما تماس بگیرید یا برای کسب اطلاعات بصری از YouTube دیدن کنید.

Rating: 4.5 out of 5.

پاسخی بگذارید