دندانهای سفید طی 30 دقیقه

دندانهای سفید طی 30 دقیقه بیشتر افراد در تمام گروه های سنی ممکن است به دلیل روش غلط مصرف غذا و پیوستن به سیستم تغذیه ای حاوی خواصی که به سرعت به دندان واکنش نشان می دهند ، رنگ دندان را تغییر دهند.

دلایل تغییر دندان

مصرف مایعات حاوی رنگهای طبیعی و صنعتی ، دندان ها با چاپ همه موجودات زنده با یک موجود زنده ارتباط برقرار می کنند و با دنیای خارج ارتباط برقرار می کنند و تغییر رنگ می یابند.

تغییر رنگ دندان ها یک رویداد آزار دهنده است که بر روانشناسی عمومی تأثیر می گذارد و اعتماد به نفس را تحت تأثیر قرار می دهد و ممکن است بوی نامطبوعی از دهان منتشر کند ، همه این عوامل بر سلامت کلی تأثیر می گذارد و باعث بیماری های مختلفی می شود ، از جمله بیماری های قلبی

تغییر دندان می تواند نشانه ای از بیماری های مرتبط با قلب و همچنین سردردهای مداوم باشد.

دندانهای سفید طی 30 دقیقه

در عرض 30 دقیقه ، دندانها با استفاده از لیزر سفید می شوند ، در ابتدا لثه ها مشخص می شود تا از ماده ای که برای سفید شدن با لثه استفاده می شود جلوگیری کند تا هیچ حساسیتی به لثه ایجاد نکند ، سپس ماده سفید کننده مستقیماً روی دندانها گذاشته می شود و برای تعامل باقی می ماند. با لیزر ظرف 30 دقیقه

ماده برداشته می شود و دندان ها به خوبی شسته می شوند

بعد از جلسه سفید شدن دندان ها

بعد از اتمام جلسه سفید کردن دندان ها باید به موارد زیادی رعایت شود ، ما به مهمترین آنها اشاره می کنیم

از نوشیدنی هایی که ممکن است منجر به لک شدن دندان ها شود مانند چای خودداری کنید

کاهش مصرف سیگار زیرا بر رنگ و سلامت دندان ها تأثیر منفی می گذارد

ترجیح داده می شود مایعات سرد و گرم مستقیماً مصرف نشود تا دردی ایجاد نکند

سرانجام در صورت داشتن هرگونه اطلاعات یا پرسش ، می توانید از طریق پیوند با تیم ما تماس بگیرید ما برای هرگونه کمک بیشتر آماده هستیم.

Rating: 4.5 out of 5.

پاسخی بگذارید