درمان حلقه های تاریک

درمان حلقه های تاریک

درمان حلقه های تاریک این مشکل در میان گروه های سنی مختلف مردان و زنان ظاهر می شود ، که باعث عدم اعتماد به نفس و افسردگی در مورد شکل صورت می شود.

ترک استاتیک در این مقاله به طور کامل در مورد علل و راه حل های آن به خواننده کمک می کند تا از شر این مشکل خلاص شود.

دلایل حلقه های تاریک

عوامل زیادی برای حلقه های زیر چشم وجود دارد و مهمترین این دلایل عبارتند از:

 • کمبود خواب و استراحت.
 • کمبود در سیستم ایمنی بدن.
 • استفاده بیش از حد از رایانه و تلفن های هوشمند.
 • ژنتیک در ظاهر نقش کمکی دارد.
 • هورمون ها در بدن تغییر می کنند.
 • بیماری های کلیه.
 • سالخورده.

راه حل های خانگی

راه حل های پزشکی و خانگی زیادی برای خلاص شدن از تیرگی زیر مشکل چشم وجود دارد.

1- چای سیاه
با استفاده از کیسه های چای به مدت پنج دقیقه زیر چشم هر روز و به مدت یک هفته ، به طور م inثر در درمان حلقه های سیاه کمک می کند.

2- روغن بادام شیرین
چند قطره روغن بادام شیرین را روی یک تکه پنبه کوچک قرار داده و حلقه های تیره زیر چشم را پاک کنید تا نتایج شگفت انگیزی بدست آورید.

3- سیب زمینی
هنگامی که به صورت ورقه ای برش داده می شود و ترجیحاً در یخچال سرد می شود ، در درمان موثر است ، سپس مستقیماً روی آنها قرار می گیرد تا سریعاً نتایج را متوجه شوید.

راه حل های پزشکی (درمان حلقه های تاریک)

 1. کرم های طبی

  این یکی از راه حل های ساده در نظر گرفته می شود ، که به خلاص شدن از سیاهی چشم کمک می کند زیرا حاوی موادی است که علاوه بر ویتامین B3 و کافئین در برابر رنگدانه های پوست مقاوم هستند.

 2. کلاژن

  این پروتئینی است که توسط بدن انسان تولید می شود و عمدتا مسئول رشد غضروف ها ، استخوان ها و عضلات است و نقش مهمی در بهبود ظاهر پوست دارد و باعث حیاتی شدن آن می شود.
  با افزایش سن ، تولید کلاژن در بدن کاهش می یابد و باعث ایجاد منافذ بزرگ ، ناهمواری پوست و سیاهی حلقه می شود. درمان با استفاده از کلاژن با تزریق مستقیم آن در زیر چشم برای بازگرداندن پوست و درخشش و درخشندگی پوست موثر است.
  پروتئین کلاژن از بدن بیمار استخراج می شود و یکی از بهترین روش های مورد استفاده است زیرا آلرژی ایجاد نمی کند.
  کلاژن حیوانی رایج ترین نوع مورد استفاده در پزشکی با کمترین هزینه است. مکمل ویتامین C به آن اضافه می شود تا اثر قویتری داشته باشد ، اما یکی از معایب آن این است که ممکن است برای برخی افراد حساسیت ایجاد کند.

 3. دی اکسید کربن

  این یکی از راه حل های ایده آل است. تزریق دی اکسید کربن مواد چربی انباشته شده را که باعث سیاهی زیر چشم می شوند حل می کند و ترشح کلاژن را بهبود می بخشد ، که بدون درد و تحت بی حسی موضعی تزریق می شود. پوست به یک تا چهار جلسه زمان نیاز دارد.
  اگر علت آن تجمع چربی باشد ، پوست به حدود بیست جلسه نیاز دارد.
  برخلاف آنچه انتظار می رود ، هیچ عارضه ای از تزریق دی اکسید کربن وجود ندارد ، اما تزریق ممکن است همراه با برخی کبودی ها باشد که بعدا از بین می روند.
  پزشکان به بیمار توصیه می کنند بعد از تزریق کربن از استحمام ، سونا و شنا خودداری کند.

 4. لیزر

  این لکه های قهوه ای را گرم و از بین می برد به طوری که یک لایه سبک تر از پوست ایجاد می شود.
  هنگام انتخاب نوع لیزر ، ما توصیه می کنیم یک پزشک قابل اعتماد را انتخاب کنید و سطح تجربه او را بررسی کنید تا به نتایج مطلوب برسید.

 5. پرکننده

  در بیشتر موارد ، متخصصان از پرکننده در درمان تیرگی زیر چشم استفاده می کنند. پرکننده ای که پزشکان از زیر چشم استفاده می کنند ، پرکننده سبک است.

هزینه های درمان حلقه های تیره در ترکیه

 • هزینه درمان حلقه های سیاه بسته به روش مورد استفاده متفاوت است. همچنین بسته به کشور ، شهر و منطقه در یک شهر متفاوت است.
 • مرکز پزشکی و تجربه پزشک نیز نقش مهمی در افزایش یا کاهش هزینه دارند.

در آخر ، برای دریافت هزینه از مرکز پزشکی ترک استاتیک در استانبول می توانید از طریق لینک مستقیم با تیم پشتیبانی تماس بگیرید

Rating: 4.5 out of 5.