جراحی پلاستیک بعد از زایمان

جراحی پلاستیک بعد از زایمان

جراحی پلاستیک بعد از زایمان در ترکیه که بسیاری از زنان پس از زایمان برای کاهش حجم تغییرات اضطراری روی بدن و در نتیجه تمایل به بازیابی شکل اولیه بدن قبل از بارداری ، به جراحی پلاستیک متوسل می شوند.

ترک استاتیک در سطرهای بعدی به طور مفصل درباره این موضوع صحبت می کند.

زایمان طبیعی و سزارین

 1. بسیاری از خانم ها به زایمان طبیعی ، متولد شده و از طریق کانال زایمان روی می آورند ، که باعث عوارض زیادی از جمله بزرگ شدن و پارگی واژن می شود.
 2. اگرچه هورمون ها از بدن حمایت می کنند و به او کمک می کنند تا از تغییر در بدن در دوران بارداری و زایمان سریعتر خلاص شود ، اما برای بازگرداندن آسیب کافی محسوب نمی شوند ، که بسیاری از زنان را مجبور می کند اقدامات زیبایی را پس از تولد در نظر بگیرند.
 3. همین امر در مورد سزارین اعمال می شود که با بریدن شکم و رحم و استخراج کودک انجام می شود که منجر به ایجاد زخم می شود که برای پنهان شدن جای زخم به جراحی پلاستیک نیاز دارد.
 4. خصوصاً به این دلیل که هورمون ها با ترمیم و بازیابی بدن به شکل خود ، به زایمان سزارین کمک نمی کنند ، همانطور که در روند طبیعی اتفاق می افتد.

مشکلاتی که بعد از تولد به زیبایی شناسی نیاز دارند

 • ترک های پوستی ناشی از کشش شکم.
 • عضلات زیر پوست را کشیده و دور کمر را افزایش دهید.
 • وزن و چربی اضافی که بدن در دوران بارداری در نتیجه تغییرات هورمونی و رژیم غذایی بدست می آورد.
 • انبساط لگن و افزایش اندازه باسن.
 • آویزان شدن شکم در نتیجه کاهش وزن اضافی پس از تولد.
 • آویزان شدن قفسه سینه در هنگام شیردهی و بعد از آن و از شیر گرفتن ، که نیاز به بلند کردن و سفت شدن دوباره آن را ضروری می کند.

جراحی پلاستیک بعد از زایمان

 • بعد از تولد دیگر نیازی به صبر یک ماه برای جراحی پلاستیک نیست اما بلافاصله پس از تولد می توان جراحی پلاستیک انجام داد.
 • به طوری که مادر در مورد بسیاری از جزئیات با پزشک موافق است ، ما آن را به طور مفصل ذکر خواهیم کرد ، بدون توجه به اینکه تصمیم به جراحی پلاستیک پس از تولد تنها پس از تصمیم آخرین فرزند به دنیا آوردن مادر است ، زیرا تولد دوم پس از جراحی پلاستیک آنچه را که رفع شده خراب خواهد کرد.

اقدامات و گزینه های زیبایی برای پزشکان پس از زایمان

 1. لیپوساکشن و سفت شدن پوست

  پس از کاهش وزن اضافی L ، توده های چربی در بدن باقی می مانند که در نتیجه حاملگی با هم ملاقات می کنند ، بنابراین هدف از این کار حذف این چربی ها و سپس سفت شدن پوست است. البته این دو مرحله در تمام موارد تفکیک ناپذیر در نظر گرفته می شوند.
  سفت شدن پوست بدون لیپوساکشن چندان مهم نیست ، زیرا توده های چربی در کنار هم قرار می گیرند و مانند توده هایی در بالای پوست به نظر می رسند.
  بنابراین پزشک همیشه شروع به برداشتن چربی می کند تا پوست صاف شود و سپس پوست سفت شود.
  این فرآیند تقریباً 3 ساعت طول می کشد و تحت تأثیر بیهوشی کامل انجام می شود.

 2. جراحی پلاستیک سینه

  این فرآیند در جراحی پلاستیک پس از زایمان در رتبه دوم قرار دارد.
  هدف از این عمل بالا بردن پستان و زیبایی آن به دلیل تغییر شکل ناشی از پر شدن سینه ها با شیر و شیردهی و در نتیجه کشش است.
  این عمل پس از از شیر گرفتن انجام می شود و پزشکان ممکن است از سیلیکون برای کمک به قفسه سینه در توافق با مادر و آنچه برای پوست مناسب است کمک کنند.

 3. از شر سلولیت خلاص شوید

  این ناهماهنگی در توزیع سلولهای چربی است که به طور یکنواخت در سطح پوست برجسته می شود ، اما علت آن تغییر هورمونی است که در نتیجه بارداری اتفاق می افتد.
  درمان با تزریق انجام می شود که این چربی ها را ذوب می کند یا با لیزر یا با جراحی و با استفاده از آسپیراسیون انجام می شود.
  گاهی پزشکان استفاده از کرم های موضعی را توصیه می کنند ، اما اثر آن محدود و کم است و به خلاص شدن از مشکل کمک نمی کند.

 4. تنگی واژن

  این روش نه تنها به عنوان لوازم آرایشی در نظر گرفته می شود ، بلکه غالباً در حین فرآیند ادرار یا دفع در نتیجه انبساط واژن که پس از تولد اتفاق می افتد ، اختلال در عملکرد ایجاد می شود ، بنابراین اولویت کار جراحی ابتدا ترمیم اختلال ، سپس جراحی پلاستیک است

برای دریافت هزینه از ترک استاتیک می توانید از طریق لینک با ما تماس بگیرید.

Rating: 4.5 out of 5.