هزینه جراحی زیبایی بینی در کشورهای مختلف جهان

هزینه جراحی زیبایی بینی در کشورهای مختلف جهان دیگری در سراسر جهان متفاوت است و همچنین در هر کشور متفاوت است.

در حال حاضر در مقایسه با سایر روشهای آرایشی مورد تقاضای زیادی است زیرا بینی عنصر اساسی زیبایی زیبایی به چهره است و مطابقت بینی با صورت باعث زیبایی بیشتر به شکل صورت می شود.

یکی از اولین نگرانی های بسیاری از کسانی که قصد جراحی زیبایی بینی دارند هزینه این جراحی است

هزینه جراحی زیبایی بینی در کشورهای مختلف جهان

چندین کشور عربی وجود دارد که به جراحی زیبایی بینی علاقه مند هستند و آنها با قیمت ها ، کیفیت و خدمات ارائه شده در بین خود رقابت می کنند. مهمترین این کشورها عبارتند از:

 1. مصر

  قیمت جراحی زیبایی بینی در مصر گران نیست و از 1400 دلار تا 2800 دلار متغیر است. این هزینه برای بخش بزرگی از جامعه مناسب است ، اما در عین حال ، به دلیل قیمت معادل آن ، برای خود مصری ها مبلغ زیادی در نظر گرفته شده است. به ارز محلی و میانگین درآمد شهروندان در جمهوری مصر.

 2. امارات متحده عربی

  هزینه جراحی زیبایی بینی در امارات از 2500 دلار تا حداکثر 5000 دلار متغیر است.
  امروز امارات متحده عربی اکثر کشورهای عربی را در بسیاری زمینه ها از جمله جراحی پلاستیک هدایت می کند.
  امارات متحده عربی بر بهبود بسیاری از رشته های پزشکی ، تمرکز بر توسعه تجربیات خود در جراحی های پلاستیک و توسعه تیم های پزشکی خود با اتکا به پزشکان کشورهای مختلف برای رقابت با اکثر کشورهای عربی تمرکز کرده است.

 3. لبنان

  جمهوری لبنان یکی از مهمترین کشورهای عربی است که به دلیل داشتن لوازم آرایشی مشهور است و پزشکان و تیم های پزشکی باتجربه و مجرب را تجربه کرده است ، بنابراین هزینه آن بسته به تجربه وی و بیمارستان منتخب از یک پزشک به پزشک دیگر متفاوت است.
  کل هزینه برخی اوقات بین 4000 تا 6000 دلار است.

 4. فرانسه

  قیمت جراحی زیبایی بینی در فرانسه از 4000 دلار تا 7000 دلار متغیر است ، در حالی که پاریس راه را در میان بقیه جمهوری فرانسه دارد. فرانسه از نظر کیفیت ، مراقبت از بیمار و مراقبتهای بهداشتی که از بیمار دریافت می کند با سایر کشورهای اروپایی تفاوت چندانی ندارد.
  فرانسه نیز مانند سایر کشورها دارای پزشکانی از ملیتهای مختلف در سراسر جهان است.

 5. آلمان

  آلمان پس از رهایی از جنگ ها و درگیری های خونین خود تصمیم گرفت با پشتکار و زحمت در علم و تحقیقات علمی فعالیت کند.
  امروز در بسیاری از زمینه ها در سراسر جهان مانند صنعت ، پزشکی و تحقیقات علمی رتبه اول را دارد. تحقیقات علمی در مقایسه با سایر کشورها به اوج خود رسیده و از طرف هر کسی که می خواهد به یک مکان مورد اعتماد سفر کند ، تبدیل به مکان اعتماد شده است.
  عمل جراحی پلاستیک سهم عمده ای از این پیشرفت را به عنوان معامله گران و بازرگانان دارد ، تا بتوانند برای سلامتی خود معالجه کنند یا تحت عمل جراحی پلاستیک قرار بگیرند.
  هزینه جراحی زیبایی بینی در مقایسه با سایر کشورها ممکن است گران باشد ، اما برای کشورهای اتحادیه اروپا در حد متوسط ​​باقی مانده است. قیمت این عملیات از 4000 تا 5000 یورو است که معادل 5000 تا 6500 تومان است.

 6. ایرلند

  هزینه جراحی پلاستیک بطور کلی و جراحی زیبایی بینی بویژه در جمهوری ایرلند از 6000 دلار تا 7000 دلار متغیر است. هزینه در ایرلند در مقایسه با سایر کشورها مقداری اغراق آمیز است.
  در عین حال ، پیشرفت پزشکی ایرلند کافی نیست. در مقابل ، مدارک تحصیلی موجود از بهترین موارد است.

 7. تركيه

  امروز ، جمهوری ترکیه از نظر کمیت اکثر دنیا را رهبری می کند ، یعنی تعداد بازدید کننده هایی که از کشورهای مختلف جهان به کشور می روند و برای پیوند مو یا جراحی پلاستیک یا به هر چیز دیگری که تحت مفهوم جهانگردی پزشکی به ترکیه می روند ، به ترکیه می روند. در ترکیه یا کشورهای دیگر و از نظر کیفیت خدمات ارائه شده و تخصص در دسترس است.
  در سالهای اخیر ، ترکیه نیز پیشرفت چشمگیری داشته است. این امر باعث شده است كه فنآوری و فنآوری علمی منجر شود كه كشور را به رقیب قدرتهای بزرگ اعم از تولید ، تجارت ، علم و غیره سوق دهد.
  در سالهای اخیر ، ترکیه پیشرفتهای زیادی در زمینه های علمی پژوهشی ، پزشکی و درمانی به طور کلی و به ویژه در لوازم آرایشی داشته است. امروز این مقصد اصلی بسیاری از افرادی است که قصد انجام جراحی پلاستیک را دارند. هزینه جراحی زیبایی بینی در ترکیه به دلایل مختلف از جمله موارد زیر برای بسیاری از افراد مناسب است:
  قیمت جراحی زیبایی بینی بطور کلی و شهر استانبول به طور خاص از 2500 تا 4000 تومان حداکثر است.
  موقعیت جغرافیایی جمهوری ترکیه که به اکثر کشورهای جهان نزدیک است.
  پزشکان و جراحان تخصص علمی بالایی دارند.
  نتایج مثبت که یک بیمار به دست می آورد ، آنچه دیگران را تشویق می کند.
  امکان انجام عمل جراحی پلاستیک با گشت و گذار در هنگام مراجعه بیمار به ترکیه.
  سالهای 2016 ، 2017 ، 2018 شاهد افزایش چشمگیر تعداد مراجعه کنندگان به ترکیه برای جراحی پلاستیک بوده ایم.

 8. انگلستان

  هزینه جراحی زیبایی بینی و هزینه سایر عملیات دیگر در انگلیس بسیار زیاد است. بنابراین ممکن است متوجه شوید که اکثر آنها برای انجام چنین عملیاتی ترجیح می دهند به ترکیه یا کشور همسایه دیگری بروند. انگلستان و لندن از نظر کیفیت خدمات پزشکی ، دقت در همه ابعاد و پیشرفت علمی عالیشان در مقایسه با سایر کشورها متمایز هستند. این کشور در صدر لیست کشورهای اروپایی قرار دارد و با آلمان در زمینه توسعه علمی و پزشکی پیشرو است. متوسط ​​قیمت جراحی زیبایی بینی حدود 9000 دلار ، حدود 7500 یورو یا 6500 GBP است.

 9. جمهوری لهستان

  هزینه جراحی زیبایی بینی در جمهوری لهستان از 1500 تا 2500 دلار آمریکا یا حدود 1000 تا 2000 یورو متغیر است ، این جمهوری کوچک با سایر کشورها فرقی ندارد ، اما قیمت های آن برای بسیاری از مردم دلگرم کننده است.
  این کشور کوچک در شمال شرقی اتحادیه اروپا واقع شده و در مقایسه با سایر کشورها خدمات متوسطی ارائه می دهد.

 10. ایالات متحده آمریکا

  ایالات متحده یکی از قدرتمندترین کشورهای جهان در بسیاری از زمینه ها از جمله پزشکی ، درمان و حتی جراحی پلاستیک است. هزینه به تخصص پزشکان و خدمات ارائه شده بستگی دارد.
  هزینه این ایالت به دلیل عوامل مختلفی از ایالت دیگر متفاوت است ، به عنوان مثال ، هزینه در کشورهای معروف مانند نیویورک و واشنگتن بسیار بیشتر از هزینه سایر کشورها است.
  همچنین ، به محض اینکه تخصص پزشک در بالاترین حد خود باشد ، قیمتها مطابق تجربه پزشک و شهرت وی تغییر می کنند و نسبت به سایر پزشکان ، قیمت های اغراق آمیز را شروع می کنند.

اگر سوالی دارید لطفا با ما تماس بگیرید یا از یوتیوب ما دیدن کنید

Rating: 4 out of 5.