روش جراحی زیبایی بینی در ترکیه

روش جراحی زیبایی بینی در ترکیه در این مقاله ، ما به مهمترین اطلاعات و جزئیات مربوط به آن توضیح خواهیم داد ، همچنین به سؤالات مهم در مورد جراحی گوش پاسخ خواهیم داد.

روش اتوپلاستی چیست؟

Otoplasty عمل جراحی است که هدف از آن اصلاح و تغییر شکل مجدد نقایص هنگام تولد در گوش است. کاندیداهای خوب جراحی گوش کودکان بالاتر از چهار سال ، افراد سالخورده و بیشتر افرادی هستند که در گوش خود نقایص تولد دارند و مشتاقانه منتظر دریافت گوش طبیعی زیبا هستند.

موارد ناهنجاری گوش که به otoplasty نیاز دارند عبارتند از

 1. گوشهای برجسته / پیش پا افتاده (گوش خفاش).
 2. گوش حلقوی یا تاشو: در این حالت ، گوش به شکل یک فنجان است و قسمت های بالایی و پایینی آن به سمت قسمت میانی آن خم شده است.
 3. میکروتیا (گوش کوچک): مورد پیشرفته گوش تاشو است.
 4. کیست پیش از عروق (گودال گوش): سوراخ هایی در مارپیچ گوش.
 5. Cryptotia: گوش متصل به سر.
 6. آنوتیا: گوش و کانال کاملاً وجود ندارد.
 7. گوش استال: موردی که چین های اضافی در مارپیچ وجود دارد.
 8. برچسب گوش: برچسب های پوستی در جلوی گوش.
 9. گوشهای خیلی بزرگ

توصیه های پزشکان

جراحان ، otoplasty را برای كودكان بالاتر از 4 سال كه از یكی از ناهنجاریهای گوش قبلی رنج می برند ، توصیه می كنند ، این وضعیت روانی كودك را بهبود می بخشد و از طرف دیگر ، هدف آن است كه در جایی كه در این سن غضروف بیشتر باشد ، بهترین نتایج ممکن را بدست آوریم. قابل انعطاف است و به راحتی قابل تغییر شکل است.

تفاوت بین اتوپلاستی و تمپانوپلاستی چیست؟

ما باید تفاوت بین جراحی پلاستیک گوش و تمپانوپلاستی را بدانیم ، این به معنای بازسازی گوش است ، در حالی که عمل جراحی پلاستیک گوش برای تغییر شکل گوش است که دارای صدماتی است یا دارای ناهنجاری های زایمان است تا ظاهر بهتری از گوش ایجاد کند ، این عمل جراحی به صورت یکجا انجام می شود. جلسه ، در مورد عمل جراحی بازسازی گوش (Tympanoplasty) ، برای نوزادانی که بدون مارپیچ متولد شده اند یا برای کسانی که گوش خود را در اثر تصادف از دست داده اند ، انجام می شود ، این عمل جراحی در سه جلسه در یک دوره 3-6 ماه انجام می شود. .

مراحل عمل جراحی زیبایی بینی در ترکیه

 • مراحل جراحی پلاستیک گوش ، ابتدا بی حسی موضعی یا عمومی انجام می شود که طبق تصمیم پزشک و آنچه مناسب برای بیمار است انجام می شود ، در مورد کودکان ترجیح داده می شود بیهوشی عمومی انجام شود ، در حالی که در مورد افراد سالخورده بی حسی موضعی با داروی آرام بخش ترجیح داده می شود ، بیمار را بیدار اما آرام نگه می دارد.
 • جراحی با ایجاد برش در پشت گوش شروع می شود ، جایی که گوش به پوست سر متصل است ، سپس جراح شروع به برداشتن مقدار مورد نیاز غضروف و پوست می کند تا به شکل مورد نظر برسد.
 • در بعضی موارد ، جراح با استفاده از بخیه های دائمی ، غضروف را در محل مورد نظر قرار می دهد تا زمانی که بریدگی بهبود یابد ، مجدداً شکل بگیرد ، و این اطمینان را می دهد که گوش در محل مورد نظر باقی می ماند ، عمل جراحی را مطابق مورد ناهنجاری (1-3) ساعت انجام می دهد. .

چه موقع نتایج واقعی شروع می شود؟

به خصوص در مورد گوش برجسته (گوش های خفاش) ، نتایج یک عمل جراحی پلاستیک گوش در مدت زمان کوتاهی ظاهر می شود ، که می توان آن را بلافاصله پس از برداشتن بانداژهایی که بعد از عمل برای حفظ شکل گوش در حین برش قرار دادند ، مشاهده کرد. دوره بهبودی این عمل جراحی شکل گوش را به طور دائمی اصلاح می کند و باعث می شود گوش با شکل سر در حالت تعادل قرار گیرد ، در حالی که در موارد دیگر ، بیمار بین 3-6 ماه پس از عمل نتیجه نهایی را می گیرد.

روش جراحی زیبایی بینی در سطح موفقیت در ترکیه

جراحی پلاستیک گوش یکی از جراحی های موفقیت آمیز محسوب می شود که با انجام آن بیمار می تواند با میزان 90٪ نتایج مطلوب را بدست آورد و خوشبختانه عوارض جانبی این جراحی بسیار نادر است.

عوارض جانبی روش جراحی زیبایی بینی

 • لخته های خون ممکن است در زیر پوست ظاهر شود ، که هنگام مراجعه به پزشک از بین می رود.
 • التهاب برش که با آنتی بیوتیک قابل درمان است.
 • ممکن است ترسها به مرور زمان ظاهر شوند و از بین بروند ، در بیشتر موارد ترس دیده نمی شود زیرا در پشت گوش قرار دارد.
 • دستورالعمل بهبود عمل جراحی گوش

بیمار باید کاملاً به دستورالعمل های پزشک عمل کند تا بتواند نتایج مطلوب را بدست آورد ، مهمترین آنها:

برای اطمینان از قرار گرفتن درستی از وضعیت گوش بعد از اصلاح ، هدست را جدا نکنید ، همچنین توصیه می شود که بیمار هنگام خواب ، پیشانی هد را بپوشد تا گوش ها در حالت مناسب قرار گرفته و تاشو نشوند ، از تاشو خودداری کنید. یا کشیدن هوا در طول دوره ریکاوری ، در بیشتر موارد جراحی گوش بیمار می تواند بعد از چند ساعت عمل از بیمارستان مرخص شود ، درد بعد از عمل جراحی اندک و با دوام است ، با یک مسکن و بیمار قابل درمان است. می تواند طی یک هفته به زندگی عادی خود برگردد ، نتایج جراحی دائمی است و یک عمر طول می کشد.

هزینه روش جراحی زیبایی بینی در ترکیه

قیمت های جراحی پلاستیک گوش همانطور که همیشه به شما یادآوری می کنیم ، قیمت های بالا همیشه نشانه جراح حرفه ای نیست ، ممکن است بسیاری از بیمارستان های خصوصی پیدا کنیم که بیشتر از نتایج عمل به هزینه ها اهمیت می دهند و می بینیم که آنها هزینه های زیادی را صرف می کنند پول در تبلیغات ، بنابراین قیمت آنها در مقایسه با نتایج مطلوب بسیار بالا می رود. با توجه به شیوع مراکز زیبایی شناسی و برخی از پزشکان غیر متخصص وارد زیبایی شناسی ، بیمار باید اطلاعاتی در مورد زیبایی شناسی و جراحی پلاستیک مورد نظر خود را بخواند و از آن مطلع شود و پزشک موفقی را انتخاب کند که عمدتاً به بیمار ، بیمار اهمیت می دهد. نباید به پزشک یا مرکز با توجه به قیمت آن امتیاز داد ، بلکه باید در مورد سالهای تجربه جراح و کار خود بیاموزد.

چه کسی نمی تواند در ترکیه تحت عمل جراحی اتوپلاستی قرار بگیرد؟

همه افراد می توانند تحت عمل جراحی ویتوپلاستی قرار بگیرند اما در صورت وجود بیماری باید پزشک خود را در مورد بیماری مزمن به پزشک خود اطلاع دهد تا پزشک از وضعیت و وضعیت بیمار مطلع شود.

اگر سوالی دارید لطفا با ما تماس بگیرید یا از یوتیوب ما دیدن کنید

Rating: 5 out of 5.