گاسترکتومی آستین در ترکیه

گاسترکتومی آستین در ترکیه یکی از روشهای معمول کاهش وزن صحبت در مورد روش کار ، مراحل کار و سایر اطلاعات مهم در این مقاله است.

روند گاسترکتومی اسلیو چگونه است

روشی که از طریق آن بخشی از معده بریده می شود تا اندازه آن کاهش یابد ، مجاز به خوردن همان مقدار غذایی نیست که فرد قبل از عمل می خورد زیرا اندازه معده کوچک شد ، مقدار زیادی از آن را جذب نمی کند. غذای معمول یعنی احساس سیری فقط با خوردن مقدار کمی غذا بنابراین فرد بعد از عمل به تدریج قسمت زیادی از وزن خود را از دست می دهد

لازم به ذکر است که روش خفه کردن معده یک راه حل اساسی و دائمی برای غزه است ، بنابراین بازگشت آنچه از معده بریده شده امکان پذیر نیست

چرا فرد بعد از عمل لاغر می شود؟

بعد از عمل ، اندازه معده به نصف یا یک چهارم ظرفیت کاهش یافته است ، که همانطور که گفته شد ، نمی تواند همان مقدار معمول غذا را بخورد.

همچنین برش بخشی از معده باعث کاهش میزان هورمون تولید شده توسط معده می شود که مسئول احساس گرسنگی است یعنی فرد احساس گرسنگی نمی کند مانند گذشته و با گذشت زمان وزن کم می کند

مراحل پردازش

این عملیات طی سه مرحله ، مرحله آماده سازی ، در طول عملیات و مرحله بهبودی انجام می شود.

 1. قبل از عمل

  این روش پس از عدم استفاده از محلول های سنتی کاهش وزن استفاده می شود و ممکن است برای مثال در موارد ورم معده نیز انجام شود.
  پس از تصمیم گیری در مورد روش ، بیمار باید قبل از انجام عمل برخی از عادات جدید را رعایت کند که مهمترین آنها عبارتند از:
  مواد غذایی را به تدریج کاهش داده و ویتامین ها را مصرف کنید تا بدن بتواند سهم خود را از دست بدهد.
  حرکت و ورزش
  شما باید علاوه بر اطلاع هر گونه علائم سلامتی که در صورت یافت شدن به او اطلاع دهید ، پزشک را در مورد داروهایی که استفاده می کند نیز آگاه سازید.

 2. در حین عمل

  لازم به ذکر است که این عمل می تواند از طریق جراحی یا آندوسکوپی باشد و در هر دو مورد بیهوشی کامل بدن انجام می شود
  جراحی یک روش متداول است ، اما ترجیح داده نمی شود زیرا جای زخم هایی را ایجاد می کند که نیاز به لیفت صورت دیگری دارند.
  روش لاپاراسکوپی از طریق میکروتراش انجام می شود تا آندوسکوپ از طریق آن وارد شود و بدون نیاز به جراحی ، خونریزی و سایر عوارض روش را کامل کند.
  فقط پزشک در نهایت تصمیم می گیرد که با توجه به شرایط هر بیمار چگونه عمل کند.گاسترکتومی آستین در ترکیه

 3. بهبود

  یک مرحله جدید از زندگی با یک رژیم غذایی و عادات جدید که با مقداری درد ممکن است به مدت 10 روز ادامه داشته باشد ، می تواند با مسکن برطرف شود
  از حرکات و تلاش باید اجتناب شود زیرا این باعث بهبودی می شود ، به خصوص اگر این روش جراحی باشد و از طریق آندوسکوپی انجام نشود.
  ممکن است بیمار بعد از غذا خوردن مقداری درد را احساس کند ، اما باید مدتی صبور باشید تا به عینک های جدید رژیم غذایی عادت کنید.
  مقدار غذا باید مخصوصاً ماه اول کاهش یابد ، اما هفته اول باید فقط به غذاهای سبک مانند سوپ و سبزیجات توجه شود.

نکات دیگر

آستین معده یک روش بسیار حساس است و زمینه خطای پزشکی بسیار مهم است ، زیرا پزشک با تجربه کمتری تجربه می کند ، بنابراین برای انجام این نوع عمل پیچیده نباید به سمت پایین بودن قیمت جذب شوید.

هزینه گاسترکتومی آستین در ترکیه

هزینه بسته به نوع عمل متفاوت است ، بسیاری از فرایندهای کاهش وزن وجود دارد که تحت نام آستین معده قرار می گیرند ، مانند روند انحراف مسیر یا بالون معده.

برای تعیین هزینه دقیق تر ، می توانید با تیم پشتیبانی ترك استاتيك تماس گرفته و از طریق لینک مشورت کنید.

Rating: 4.5 out of 5.