کانتورینگ بدن

کانتورینگ بدن (مجسمه سازی بدن) هر کس رویاهای منحنی بدن کامل و ظاهر من را با لطف و انعطاف پذیری بالا مانند افراد مشهور جهان بدست می آورد و دستیابی به آن همیشه با روش های سنتی دشوار است یا با توجه به شرایط کاری که ساعتهای طولانی مصرف می کند تقریباً غیرممکن است. به دست آوردن شکل نهایی مطابق با میل هر شخص.

مکانیسم کانتورینگ بدن

با بدن به عنوان یک کل برخورد می شود ، بنابراین این مجسمه در چندین قسمت برای شکل دادن و ترسیم بدن به طور مشترک قرار دارد و علت بدتر شدن شکل بدن برای بدتر ممکن است یک عامل ژنتیکی یا افتادگی بزرگ بدن بعد از جراحی برای کاهش معده یا اتصال معده ، بنابراین ما برای خلاص شدن از شر این افتادگی و پوست اضافی به مجسمه سازی در اینجا متوسل می شویم.

روش های مجسمه سازی بدن

01- کانتورینگ بدن با مزوتراپی

تکنیک مزوتراپی توسط دکتر مایکل پیستور نوآوری فرانسوی است و به آن روش تزریق محلی نیز گفته می شود

این اولین بار در اروپا ظاهر شد و در حال حاضر در ترکیه در بسیاری از مراکز پیشرو در این زمینه وجود دارد ، مانند یک مرکز زیبایی ترک ، که تزریق مزوتراپی را با سوزن انجام می دهد ، زیرا نتایج سریع چشمگیری را نشان داد ، به ویژه با چربی های سرسخت شکم.

این روش برای تزریق و حل چربی در لایه داخلی با تزریق مخلوط گسترده ای از آنزیم ها ، ویتامین ها ، هورمون ها و عصاره های مواد طبیعی گیاهی کار می کند و تزریق به صورت متوالی انجام می شود و فاصله های ثابت در عمق 1-4 میلی متر باقی می ماند و در یک زاویه ثابت

در مورد هزینه این جلسات نیز به طور متوسط ​​بین 250 تا 600 دلار است و بسته به کیفیت کلینیک و ابزار مورد استفاده در تزریق ممکن است افزایش یا کاهش یابد.

و در مورد آنچه در سر هر شخصی که این مرحله را با توجه به آسیب ناشی از آن برمی دارد ، می گذرد

فرخنده است که بگوییم تکنیک مزوتراپی به جز آسیب جزئی که دارای ویژگی اجتناب ناپذیری نیست ، چیزی ایجاد نمی کند و ذکر شده است (حساسیت جزئی به مواد تزریق و با انجام آزمایش آلرژی می توان از این امر جلوگیری کرد – آثار کبودی ، زخم یا زخم – رنگدانه در محل تزریق)

02- کانتورینگ بدن با انجماد

انجماد یک روش مدرن و غیر جراحی از طریق استفاده از سیستم خنک کننده کنترل شده روی چربی های جمع شده در زیر پوست است که منجر به انجماد و ذوب کامل این چربی ها می شود. در مورد سلول های این چربی ها ، بدن به طور طبیعی به تدریج آنها را تصاحب می کند ، و تعداد جلسات با توجه به مقدار چربی و ماهیت ناحیه بدن و منطقه مورد نیاز متفاوت است. بطور متوسط ​​حدود 3 جلسه.

بخش بهداشت در ترکیه پس از اثبات م cryثر بودن آن بدون جراحی و با نتیجه فوری پس از انجام جلسه اول ، روش انجماد را به کار گرفت و سپس از دست دادن چربی در طی سه هفته بعد ادامه دارد ، و متمایز است که

سلولهای چربی از ناحیه خارج می شوند ، بنابراین می توانید علاوه بر این نتایج دائمی نیز بدست آورید
امکان درمان بیش از پنج ناحیه مختلف در یک روز.
دریافت نتایج مشابه لیپوساکشن بدون مراجعه به جراحی
فرآیند دمایی دقیق 100٪ ایمن است.
این تکنیک را می توان برای هر کسی با مقادیر مختلف چربی ، حتی آنهایی که مقادیر زیادی دارند ، به کار برد
برای همه سنین استفاده می شود
علیرغم تفاوت در توزیع چربی بین زن و مرد ، برای هر دو جنس موثر است
در مورد هزینه جلسات مجسمه سازی کرایو ، هزینه یک جلسه تقریباً از 1000 تا 2000 دلار است

03- کانتورینگ بدن با وازر

دریغ نکنید که بدن خود را در عرض چند ساعت حالت شگفت انگیز و برازنده ای بدست آورید ، اکنون کمرتان را مجسمه کنید و با شکمبه ، زائده ها و اندازه های بزرگ خداحافظی کنید تا به بدنی بی عیب و نقص برسید.

این روش شکم و ران ها را هدف قرار می دهد ، جایی که چربی جمع شده در مکان های ناخواسته گرفته می شود و به مناطق دیگر منتقل می شود تا از طریق تزریق مجدد چربی اتولوگ مانند باسن و سینه برجسته شود.

این عمل با استفاده از دستگاه وازر با استفاده از سونوگرافی حدود 4 ساعت طول می کشد ، که به معنای واقعی لیپوساکشن سه بعدی است و پوشیدن کمربندهای ویژه به مدت یک ماه پس از این عمل مهم است.

برخی از عوارض جانبی ممکن است مانند تومورهای ساده یا کبودی ایجاد شود ، اما در طی چند روز از بین می روند و در طی یک هفته می توانید به زندگی عادی برگردید و ترجیح داده می شود که ورزش برجسته شود ، اما این عضلات به طور طبیعی وجود دارند.

هزینه کنده کاری با وازر از 1000 تا 3000 دلار است.

04- کانتورینگ بدن با لیزر

به لطف فناوری مجسمه سازی با لیزر ، اکنون می توانید در عرض چند ساعت و بدون نیاز به انتظار برای یک دوره بهبودی یا رنج بردن از عوارض جانبی روش های جراحی ، به فیض بدن کارداشیان دست پیدا کنید. مراکز در جهان و به ویژه ترکیه دارای دستگاه مجسمه سازی بدن هستند و یا قصد خرید آن را دارند. این بدان دلیل است که هزینه های جراحی های پلاستیک بسیار سنگین شده است.

این کار از طریق دستگاهی انجام می شود که پرتوهای لیزر را در فرکانس های خاصی منتشر می کند که می تواند چربی های محلی را ذوب کند ، یا برای تنظیم اندازه گیری ها یا برجسته سازی عضلات ، و دستگاه های مورد استفاده در لیزر درمانی متفاوت هستند:

لیپو باحال
لیپو نرم
لیپو هوشمند. این فن آوری ها در فرکانس لیزر مورد استفاده متفاوت هستند. در مورد قیمت لیزر در ترکیه ، حدود 2400 دلار است ، در حالی که در ایالات متحده حدود 5000 دلار است.

سرانجام ، در صورت نیاز به پاسخ به سوالات خود ، می توانید از طریق لینک با ما تماس بگیرید یا از کانال YouTube ما دیدن کنید.

Rating: 4.5 out of 5.

پاسخی بگذارید