سفت شدن پوست

سفت شدن پوست در این مقاله ، ما در مورد علل افتادگی پوست و مهمترین ویژگی ها و تکنیک های استفاده شده برای سفت شدن پوست در ترکیه – Turk Aesthetic صحبت خواهیم کرد.

دلایل زیادی باعث افتادگی پوست می شود ، مهمترین آنها پیری است ، جایی که ظاهر و شکل پوست ما تغییر می کند و این یک اتفاق طبیعی است. در طی عملیات سفت شدن پوست ، می توانیم با این تغییرات ناخواسته مقابله کنیم.

سفت شدن پوست چیست

این یک روش پزشکی است که با جراحی یا روشهای غیر جراحی با هدف از بین بردن علائم پیری ، افتادگی و سایر نقایص پوستی انجام می شود.

علل افتادگی پوست

همه ما آرزو می کنیم که علائم پیری در او دیده نشود و همیشه چهره ای تنگ ، زیبا و درخشان داشته باشد ، بنابراین ما اغلب به روش های سفت شدن پوست متوسل می شویم. موارد زیر دلایل افتادگی پوست است.

 • سن یکی از شایع ترین علل افتادگی پوست است
 • سیگار کشیدن یکی از دلایل مهمی است که پروتئین کلاژن را تحت تأثیر قرار داده و تولید آن را کاهش می دهد
 • عادات غذایی ضعیف
 • کاهش ناگهانی وزن
 • قرار گرفتن دائمی در معرض نور خورشید بدون اینکه برای محافظت از آن با استفاده از ضد آفتاب کار کنید
 • زایمان مکرر.

روش سفت شدن پوست

اولین جراحی های پلاستیک از ابتدای قرن بیستم آغاز شد و محدود به اعمال سفت شدن پوست بود. با گذشت زمان ، پزشکان روی لایه بافت همبند و بافت عضلانی زیر لایه پوست کار می کنند.

در سفت شدن پوست ، پزشک برش هایی را در لبه های ناحیه شل شده ایجاد کرده و آن را از عضلات بالا می برد

به عنوان مثال: لیفت صورت ، جایی که برش هایی در لبه های صورت ایجاد می شود و پوست و بافت های زیر آن محکم شده و از عضلات صورت برداشته می شود تا علائم پیری کاهش یابد.

قبل از اینکه بیمار تحت عمل قرار گیرد ، باید یک جلسه مشاوره قبلی با پزشک خود برگزار کند و در آن به تمام س questionsالات دکتر در مورد اینکه آیا بیماری خاصی وجود دارد که ممکن است او را قادر به انجام عمل جراحی کند ، پاسخ دهد.

س aboutال در مورد دلایلی که وی را وادار به انجام این عمل کرده و کیفیت پوست ، ساختار ، ضخامت و … بیمار را بررسی می کند.
پزشک همچنین از وی می پرسد که آیا بیمار داروهای خاصی مصرف می کند که باید قبل از انجام این عمل قطع کند

همچنین 48 ساعت قبل از تاریخ عمل از نوشیدن الکل وی جلوگیری می کند و باید 8 ساعت قبل از عمل غذا خوردن را کاملا قطع کند.
همچنین چندین آزمایش را با توجه به شرایط و سن بیمار انجام می دهد.
جایی که این عمل با بیهوشی عمومی انجام می شود
اگر لیفت صورت باشد ، ممکن است تقریباً 5-2 ساعت طول بکشد.

عوارض جانبی سفت کننده پوست

عفونت ممکن است سطحی باشد و این نوع به صورت موضعی درمان می شود ، اما خطرناک ترین عفونت آن است که بافت های زیر پوست را آلوده می کند و سپس پزشک باید دوباره زخم را باز کند و باقیمانده میکروب را از بین ببرد.
خونریزی ممکن است خونریزی موضعی در ناحیه جراحی به عنوان عارضه عمل در نتیجه ترومای بافت موضعی رخ دهد. خونریزی می تواند بلافاصله بعد از عمل تا 24 ساعت اتفاق بیفتد و در موارد نادر پس از چند هفته یا ماه رخ می دهد.
اسکارهایی که بهبودی آنها اغلب به کیفیت پوست و موفقیت بخیه ها مربوط می شود.

چرا سفت شدن پوست؟

ظاهری جوانتر ، عاری از چین و چروک و افتادگی ، زیرا پوست را سفت و جوانتر می کند.
اعتماد به نفس را افزایش می دهد.
برجسته کردن زیبایی بسیاری از ویژگی های صورت مانند چانه ، گونه ها و موارد دیگر.
درمان برخی مشکلات ناشی از بیماری های سلامتی ، مانند افتادگی پوست ناشی از تجمع چربی.
اگر درمان با جلسات درمان پوست همراه باشد و محصولات به طور منظم نگهداری شوند ، نتایج آن سالها طول می کشد.

تکنیک های سفت شدن پوست

 1. فناوری رادیویی FREQUENCY

  فرکانس رادیویی سه طرفه امواج صوتی ، یکی از مهمترین تکنیک هایی است که برای سفت شدن پوست استفاده می شود ، که هنوز هم به این زمان استفاده می شود ، که برای تحریک کلاژن طبیعی از طریق امواج رادیویی نفوذ به پوست کار می کند و یکی از مهمترین آنها است از ویژگی های مهم امکان استفاده از آن در چندین قسمت از بدن مانند صورت ، بازوها ، باسن ، شکم و سایر موارد است که بسته به نوع پوست و اندازه مشکل از 10 تا 15 دقیق طول می کشد. ایمن است و هیچ گونه عوارض جانبی ندارد.

 2. تکنیک لیفتینگ نخ

  یک روش جدید که به قرار دادن رشته های بسیار ظریف در بافت چربی مستقیم زیر پوست متکی است ، زیرا این کار توسط سوزن های بسیار نازک انجام می شود و این رشته ها در مکان های خاصی از صورت محکم می شوند که باید محکم شوند و نتایج مطلوبی حاصل می شود بلافاصله پس از عمل ، اثربخشی این روش با توجه به نوع پوست ، خاصیت ارتجاعی و سن نیز متفاوت است
  از آنجا که این روش در مقایسه با سایر روش ها بدون درد و مقرون به صرفه تلقی می شود.

 3. فناوری سفت شدن پوست با لیزر

  این یکی از تکنیک هایی است که به تحریک پوست برای ایجاد کلاژن با قرار گرفتن پوست در معرض اشعه لیزر بستگی دارد و بدین ترتیب پوستی محکم ، صاف و درخشان و عاری از آلودگی بدست می آید.

 4. فناوری سفت شدن پوست بوتاکس

  این یکی از محبوب ترین تکنیک ها در دنیای زیبایی و آسان ترین روش آن است ، زیرا صورت را بدون استفاده از هیچ برش جراحی بلند می کند

 5. لیفت صورت با فناوری HIFU

  از آنجا که این تکنیک به قرار گرفتن پوست در معرض امواج فراصوت با غلظت و شدت زیاد بستگی دارد ، زیرا این امواج وارد اعماق پوست می شوند و باعث می شوند خود را محکم کند تا خاصیت انعطاف پذیری و انسجام خود را بدست آورد ، که باعث تولید کلاژن در پوست می شود. نوبت شکل پوست را بهبود می بخشد و نتیجه این روش حدود یک سال طول می کشد.

سرانجام ، در صورت نیاز به هر گونه سوالات در مورد سفت شدن پوست یا هزینه آن ، می توانید از طریق لینک با ما تماس بگیرید یا از یک کانال YouTube بازدید کنید تا جزئیات بیشتر در مورد روش کار را ببینید.

Rating: 4.5 out of 5.

پاسخی بگذارید