جراحی پلاستیک ناموفق

جراحی پلاستیک ناموفق با این حال ، گروهی از مردم ، از ترس عواقب منفی که ممکن است در نتیجه عدم انجام این روش ناشی شود ، با ایده جراحی زیبایی مخالف هستند.
دلایل خرابی جراحی پلاستیک چیست؟
در خطوط بعدی ، در مورد این موضوع صحبت خواهیم کرد تا به افراد کمک کند تا تصمیم مناسب را برای تکمیل جراحی زیبایی بگیرند یا از عمل آن جلوگیری کنند.

علل جراحی پلاستیک ناموفق

هدف از جراحی پلاستیک پنهان کردن نقص در صورت یا بدن و نشان دادن سمت زیبا و جذاب در عوض آن است.
دلایل عدم موفقیت در فرآیند لوازم آرایشی ممکن است چندگانه باشد و به جای خلاص شدن از نقص ناخواسته ، نتیجه ای فاجعه بار به همراه داشته باشد.
در مورد مهمترین دلایلی که ممکن است رخ دهد ، ما ذکر می کنیم:

 1. دکتر زیبایی

  کمبود تجربه پزشک مهمترین عامل در شکست جراحی پلاستیک است.
  پزشک نقطه آغازینی است که از آن روش زیبایی شروع می شود.
  درصورتی که پزشک از کارهایی که انجام می دهد آگاه نباشد و یا قصد انجام آن را دارد ، از یک شروع اشتباه شروع می کند ، که بعدا مانند یک اثر دومینو کار می کند.

 2. عدم انجام آزمایشات لازم قبل از جراحی زیبایی

  این سهل انگاری ممکن است در نتیجه عدم رضایت خود پزشک در نتیجه کمبود تجربه حاصل شود.
  سپس بیمار ، ثانیا ، با گفتن اینکه در مورد چه بیماری ها یا مشکلاتی ممکن است رنج ببرد ، از جمله حساسیت به پوست ، که مهمترین مشکل این است که اگر لیزر بخشی از درمان باشد ، به عنوان مثال.
  یا دیابت ، که مشکل اصلی است ، به ویژه هنگام خلاص شدن از شر چربی های اضافی.

 3. مواد ضعیف مورد استفاده در موفقیت های آرایشی

  این زمانی است که جراحی زیبایی در یک مرکز مبهم یا تجاری انجام می شود که هدف آن دستیابی به بیشترین تعداد مشتری با هزینه کم است ، به طوری که حرفه پزشکی زیبایی به صرف حراج تجاری و دور از مهارت و تجربه تبدیل می شود. در عوض ، هنگامی که بیمار خود قبل از نتایج به دنبال قیمت می گشت ، ممکن است مراکزی مشابه آنچه ما ذکر کردیم را ملاقات کند.

 4. استفاده از یک برنامه آرایشی پیچیده در یک مکان

  هنگامی که از پرکننده ، بوتاکس و نخ برای بلند کردن صورت استفاده می شود ، به عنوان مثال ، زیرا بیمار معتقد است که نتایج بهتری بدست می آید ، دور از واقعیت از یک طرف ، و با تایید پزشک بد تجربه از طرف دیگر دست ، برای دادن یک نتیجه فاجعه بار.

متداول ترین عملیات ناموفق

همانطور که اشاره کردیم ، زمینه خطای پزشکی که منجر به یک عمل ناموفق می شود دلایل زیادی دارد و به دلیل تقاضای زیاد برای برخی از انواع جراحی های پلاستیک ، میزان خطا به طور پیوسته در حال افزایش است.

موارد زیر مهمترین عملیات ناموفق هستند:

 • عملیات پر کردن با سیلیکون ، که معمولاً برای انجام پرکننده های سینه یا باسن استفاده می شود ، و به دلیل استفاده از مواد پزشکی ناشناخته تجاری ، خطاهای زیادی وجود دارد.
 • از تزریق انواع ، فیلر یا بوتاکس برای تزریق صورت در چندین زمینه استفاده می شود ، هیچ اعتراضی وجود ندارد ، اما در نتیجه استفاده از مواد تجاری برای تزریق ، سوزن های بوتاکس یا پرکننده ممکن است نتایج بدی مانند عدم تطابق در به عنوان مثال محل تزریق
 • جراحی زیبایی بینی یکی از ناموفق ترین عمل هایی است که نتیجه یک پزشک بی کفایت است. نتایج بد فقط به شکل بینی بعد از عمل محدود نمی شود ، بلکه به مشکلات عملکردی بینی مانند بوی بد دهان بعد از عمل محدود می شود.

سرانجام ، در صورت نیاز به مشاوره پزشکی از طریق لینک ، می توانید با تیم زیبایی ترک تماس بگیرید.

Rating: 4.5 out of 5.

پاسخی بگذارید