جراحی مجسمه سازی کمر

جراحی مجسمه سازی کمر بسیاری از خانم ها و آقایان مشتاق بدنی هماهنگ هستند ، به خصوص خانم هایی که می خواهند کمر باریک و باریکی داشته باشند.

بیشتر ما از شرایطی رنج می بریم که ممکن است باعث ناقص بودن بدن شود و هیچ جسمی مجسمه سازی برازنده و بدون مجسمه سازی کامل کمر وجود نخواهد داشت. اخیراً ، مردان علاقه خود را برای به دست آوردن بدن ورزشی و عضلات برجسته افزایش داده اند ، و برای این موضوع دیگر تمایلی به داشتن کمر مجسمه ای مجلل و محدود فقط به زنان وجود ندارد ، بلکه برای رسیدن به مردانی که بدنبال بدنهای ورزشی کامل هستند ، گسترش یافته است.

اما چگونه ممکن است بدون ورزش روزانه و پیروی از رژیم های سخت به کمر کامل برسیم ، زیرا ممکن است همه کارها را انجام دهیم و به خواسته خود نرسیم.

با پیشرفت علم و فن آوری ، بسیاری از روش های درمان زیبایی برای حل این مشکل به نظر می رسد و روش ها بین عمل های ساده و جراحی متفاوت است ، بنابراین ما در مقاله بعدی خود با کسب اطلاعات بیشتر در مورد این فرآیند ، جراحی مجسمه سازی کمر را به طور کامل می آموزیم .

جراحی مجسمه سازی کمر

این یک عمل زیبایی است و برای اهداف پزشکی نیست ، زیرا هدف آن به دست آوردن یک کمر زیبا و باریک ، از بین بردن چربی در ناحیه شکم و پهلوها و بازگرداندن زیبایی و سازگاری بدن است.

در بیشتر موارد ، زنان کسانی هستند که به منظور دستیابی به اندامی ایده آل ، مانند مدل ها و افراد مشهور ، و تمایل به خرید و پوشیدن لباس هایی در اندازه های بسیار کوچک ، این عمل را به طرز گسترده ای درخواست می کنند. برجسته در ناحیه شکم.

نامزدهای این روش

عمل زیر کمر درمانی برای چاقی نیست ، و برای کسانی که از افزایش وزن بیش از حد رنج می برند مناسب نیست ، اما روشی است که برای کسانی انجام می شود که می خواهند بدنی هماهنگ ، کمر باریک و شکم برجسته بدست آورند. عضلات

همچنین ، این فرایند ایده آل برای کسانی است که در این مناطق چربی محلی دارند و نه برای چربی های ذخیره شده در کل بدن ، یا BMI بالا.

بنابراین ، نامزدها باید از سلامتی کافی و عاری از بیماری های مزمن مانند بیماری های قلبی ، فشار خون بالا ، تنگی عروق یا برخی ویروس های هپاتیت برخوردار باشند.

همچنین ، این روند برای زنان باردار و شیرده مناسب نیست.

قبل از جراحی مجسمه سازی کمر

انتخاب پزشک مناسب و صحبت با او در مورد جزئیات تکنیک مورد استفاده و نتایج بدست آمده.
قبل از انجام هر روشی ، خصوصاً هنگام استفاده از مزوتراپی یا وازر ، آزمایشاتی را انجام دهید
ضرورت پرهیز از استعمال دخانیات قبل از عمل برای مدت کافی و در طول دوره درمان و دوره نقاهت.
در مورد وزن ناپایدار ، برای ایجاد ثبات در وزن قبل از اقدام به مجسمه سازی شکم ، رعایت رژیم غذایی ترجیح داده می شود.
احساس اطمینان و اعتماد به نفس کامل در مورد انجام هر روش مجسمه سازی بدن ، زیرا بهترین کار برای شخص از طریق مجسمه سازی کمر خواهد بود و مطمئناً س andالات زیادی در مورد روند کار در ذهن شما وجود دارد. بنابراین ، فرد باید در مورد تمام اطلاعات با دکتر استعلام کند ، و این سوالات شامل موارد زیر است:

 • بهترین تکنیک برای یک شخص چیست
 • هزینه درمان
 • تعداد جلسات مورد نیاز شخص و زمان بین جلسات چقدر است.
 • نوع دستگاهی که در جلسات استفاده می شود.
 • گزینه های عمل در استفاده از بیهوشی.
 • نتایجی که پس از عمل و هنگام ظهور حاصل خواهد شد.
 • چه زمانی می توانید به زندگی عادی برگردید؟
 • دستورالعمل هایی که باید قبل از عمل دنبال شوند.
 • عوارض جانبی مورد انتظار بعد از عمل
 • علائمی که به محض بروز باید با پزشک مشورت کنید.
 • دانستن احتمال بازگشت چربی به مناطق مجسمه سازی شده و ادامه نتایج مجسمه سازی کمر برای همیشه.

تکنیک ها و روش های جراحی مجسمه سازی کمر

01- روشهای غیر جراحی

تکنیک های زیادی برای تراشکاری دور کمر استفاده می شود و آنها تکنیک های ساده و غیر جراحی هستند ، همانطور که برای دستیابی به نتایج مطلوب توسط دستگاه ها و با جلسات زیاد انجام می شوند و در این روش ها از پرتوهای لیزر استفاده می شود.

بنابراین ما معروف ترین تکنیک هایی را که در مجسمه سازی کمر استفاده می شود ارائه خواهیم داد:

مجسمه سازی کمر با امواج صوتی این یکی از قدیمی ترین روش هایی است که برای شکستن چربی و مجسمه سازی کمر مورد استفاده قرار گرفت ، زیرا این دستگاه متکی به دستگاه های خاصی است که امواج صوتی با فرکانس بالا منتشر می کنند و باعث تجزیه چربی در نواحی زیر پوست می شوند. این عمل به صورت موضعی انجام می شود ، یعنی از بالای سطح پوست ، و برای انجام آن نیازی به بیهوشی نیمه یا بی حس نیست و در طی چندین جلسه انجام می شود ، در این مرحله پزشک دستگاه را بر روی ناحیه و کمر منتقل می کند برای از بین بردن چربی. این روش یکی از کم هزینه ترین تکنیک ها به حساب می آید ، اما برای گرفتن نتایج مطلوب به چندین جلسه زیاد نیاز دارد.
مزوتراپی برای مجسمه سازی دور کمر یکی از تکنیک هایی است که اخیراً به دلیل سهولت اجرا و هزینه های کمتر نسبت به سایر روش ها بسیار مورد استفاده قرار گرفته است ، زیرا این روش به تزریق برخی از مواد تجزیه کننده چربی در ناحیه کمر بستگی دارد و همچنین کاملاً کار می کند سلولیت را پنهان کنید و این ظاهر پایداری به کمر می دهد. جایی که کرم بی حسی موضعی روی بخشی قرار می گیرد که می خواهیم چند دقیقه قبل از تزریق با مزوتراپی تزریق کنیم ، تا درد را کاهش دهد. در این روش ، پزشک از سوزن های بسیار نازکی استفاده می کند که مخصوص تزریق در ناحیه کمر است ، جایی که موادی که ما استفاده می کنیم سلول های چربی را تجزیه می کند و ماهیچه ها و منحنی های بدن را نشان می دهد ، به روشی زیبا و جذاب. و بعضی از پزشکان به مردم توصیه نمی کنند که از مزوتراپی استفاده کنند زیرا مورد تایید سازمان جهانی غذا و دارو نیست.
ساختن کمر با خنک سازی روش خنک سازی در دنیای لوازم آرایشی ظاهر شده و موفقیت خود را در مدت زمان کوتاهی به منظور از بین بردن چربی موضعی ثابت کرده است ، زیرا این روش بر اساس خنک سازی سلول های چربی است و این یک کوبه مشخص است که در آن سلول ها می میرند و غایب هستند. در این روش ، پزشک از دستگاهی برای مکش پوست ناحیه ای که باید مجسمه سازی شود استفاده می کند و سپس آن را در دمای حداکثر 8 درجه زیر صفر خنک می کند ، تا سلولهای چربی را از بین ببرد. مجسمه سازی بدن با خنک سازی در طی چندین جلسه انجام می شود ، کمتر از سه جلسه نیست و فاصله هر جلسه با جلسه دیگر یک ماه یا یک ماه و نیم است. در مورد نتایج اولیه ، آنها اغلب پس از جلسه اول شروع به ظاهر شدن می کنند. یكی از مهمترین مزایای یخ زدگی مجسمه سازی دور كمر این است كه این یك روش بسیار ایمن است و نیازی به بیهوشی ندارد و همچنین بر سلولهای غیر چربی تاثیری نمی گذارد ، اما برای افرادی كه دارای علائم كشش روی پوست هستند مناسب نیست.
مجسمه سازی کمر لیزر. ما باید بین روشی که برای دستگاه های روی سطح پوست از خارج استفاده می شود یا اصطلاحاً لیزر سرد و روشی که با استفاده از یک برش جراحی دستگاه لیزر را در زیر سطح پوست قرار می دهد تفاوت قائل شویم. اولی به بیهوشی احتیاج ندارد و در چندین جلسه انجام می شود ، در حالی که مرحله دوم همان چیزی است که فرآیند مجسمه سازی شکم با استفاده از لیزر چهار بعدی “وازر” نامیده می شود ، و ما در مورد هر یک از روش ها به طور جداگانه یاد خواهیم گرفت.

laser لیزر سرد برای مجسمه سازی دور کمر

مجسمه سازی با لیزر سرد توسط دستگاهی اختصاص داده می شود که به پرتوهای لیزر در سطح خارجی پوست اختصاص دارد و پزشک بدون استفاده از برش های جراحی یا بخیه های پزشکی ، برای تجزیه چربی های موضعی استفاده می کند ، بنابراین این روش توسط بسیاری از افراد که مایل هستند ترجیح داده شود. برای به دست آوردن یک کمر مجسمه ای هماهنگ.

دستگاه های لیزری زیادی وجود دارد که در مجسمه سازی کمر استفاده می شود ، مهمترین آنها عبارتند از: دستگاه Cool Lipo ، دستگاه Soft Lipo و دستگاه Smart Lipo

در مواردی که این دستگاه ها به همان روش کار می کنند ، اما از نظر فرکانس پرتوی لیزر متفاوت هستند ، که بر تعداد کم جلسات تأثیر می گذارد و این به نوبه خود به سرعت نتایج را تحت تأثیر قرار می دهد. معمولاً طی چند جلسه کمر با لیزر سرد تراشیده می شود و پزشک با توجه به مقدار چربی که باید تجزیه شود و نتیجه ای که قصد دارد به دست آورد ، تعداد آنها را تعیین می کند. در مورد بیهوشی ، در این جلسات ، دارو هرگز استفاده نمی شود و فقط باعث ایجاد درد جزئی می شود که قابل تحمل است.

▪ دستگاه وازر برای مجسمه سازی کمر

این دستگاه به عنوان یک موفقیت بزرگ شناخته شده است که امروزه در زمینه مجسمه سازی کمر شروع شده و یکی از مهمترین ویژگیهای آن این است که میزان عوارض و بروز آنها بعد از انجام آن ، مانند بیشتر موارد ، بیهوشی عمومی ، کم است. استفاده نمی شود ، اما دکتر از بیهوشی جزئی راضی است.

مجسمه سازی کمر توسط لیزر چهار بعدی انجام می شود و با ایجاد چندین برش کوچک جراحی با استفاده از چاقوی طبی ، قطر هر دهانه نیم سانتی متر است ، به منظور قرار دادن یک دستگاه دقیق که پرتوهای لیزر را ساطع می کند ، جایی که اشعه ها چربی را حل می کنند و آن را به حالت مایع تبدیل کنید ، تا مکش را از طریق یک لوله نازک تسهیل کنید.

یکی از مهمترین ویژگیهای vaser این است که نتایج آن تداوم و نیاز به تنها یک جلسه برای دستیابی به نتایج مطلوب است.

▪ دستگاه مجسمه سازی کمر Onda

این دستگاه یکی از بهترین دستگاه های معروف در مجسمه سازی دور کمر محسوب می شود ، زیرا از طریق فناوری موج سرد که هدف آن حل چربی در نواحی مختلف بدن از جمله کمر است ، کار می کند و همچنین باعث سفت شدن پوست می شود ، بنابراین یکی است از بهترین روشهای درمانی مناسب برای مشکلات سلولیت.

این مناسب ترین دستگاه برای از بین بردن چربی و سلولیت و سفت شدن چین و چروک است و از مزایای آن این است که نتایج آن دائمی و مداوم است ، زیرا امواج فقط به سلول های چربی هدایت می شوند ، بنابراین استفاده از این دستگاه هیچ گونه عوارض جانبی ندارد بر روی پوست اطراف چربی ، و یکی از مهمترین مزایای آن تحریک فرآیند های متابولیسم در بدن و فعال سازی تولید کلاژن است که پوست را محکم و زیبا نگه می دارد.

در مواردی که بدن تقریباً 4-6 جلسه تحت عمل قرار می گیرد و این با توجه به شرایط بدن انجام می شود ، جلسات باید 10 روز از یکدیگر جدا شوند.

در مواردی که بیمار برای بهبود نتایج ورزشی باید از یک رژیم غذایی متعادل و مناسب پیروی کند ، اما ما نمی توانیم این روش را برای کاهش وزن بالا در نظر بگیریم ، زیرا به مجسمه سازی شکل بدن برای کسانی که از چربی جمع شده و به طور متوسط ​​، به طوری که وزن فرد بیش از 90 کیلوگرم نباشد.

02- جراحی مجسمه سازی کمر

این یک روش جراحی است که هدف آن خلاص شدن از چربی های جمع شده در کمر و اطراف آن و سپس سفت شدن بافت های زیرین پس از برداشتن چربی است.

مرحله سفت شدن بافت پس از برداشتن چربی یک مرحله ضروری است که از افتادگی پوست اطراف ناحیه کمر جلوگیری می کند ، بنابراین انجام این جراحی پس از کاهش وزن ترجیح داده می شود ، زیرا ظاهری ثابت و سفت به بدن می بخشد.

جایی که پزشک چربی های جمع شده در نواحی اطراف کمر را از هر طرف برداشته و با یک روش جراحی ساده ، جایی که روند خلاص شدن از شر چربی شامل بسیاری از ناحیه دور کمر و خلاص شدن از چربی های جمع شده دور کمر است. ناحیه ، ناحیه پایین کمر و باسن ، در صورتی که باسن دارای ظاهری شل و نامطبوع باشد.

از طریق جراحی پلاستیک ، چربی برداشته می شود و ناحیه مبتلا به سلولیت با سفت شدن پوست درمان می شود تا شکل بدن به صورت ثابت و منظم ظاهر شود.

لیپوساکشن

برای شروع انجام این روش ، پزشک بیهوشی موضعی را بر روی بیمار قرار می دهد ، سپس برش های جزئی را از 2 میلی متر تا 4 میلی متر در چند مکان انجام می دهد.

سپس پزشک یک لوله تیز را شامل تعدادی سر می کند که چربی رسوب داده شده را از بین می برد و با قرار دادن لوله در لایه زیر پوست ، چربی رسوب داده شده در ناحیه کمر برداشته می شود.

روش های سنتی برای مجسمه سازی کمر

استفاده از حوله: این روش یکی از آداب و رسوم ژاپنی است که می تواند از دور کمر فرد بکاهد ، زیرا این امر به تغییر وضعیت بدن بستگی دارد و به صورت روزانه به مدت پنج دقیقه در حالت حوله ای قرار می گیرد که در پشت قرار دارد.

این روش توسط پزشک ژاپنی توشیکی فوکوتسودزی ایجاد شده است ، وی ادعا کرد که این روش می تواند کمر درد را کاهش دهد ، مهره های اساسی پشت را تقویت کرده و به مجسمه سازی کمر کمک کند.

مجسمه سازی طبیعی دور کمر در خانه: ترفندها و روش های زیادی وجود دارد که فرد می تواند کمر خود را مانند افراد مشهور هالیوود نشان دهد و جذاب شود.

فرد باید مقدار کافی سبزیجات و میوه هایی بخورد که از شر چربی های اضافی به ویژه چربی های ناحیه کمر خلاص می شود

مانند خوردن هندوانه و آناناس زیرا باعث از بین رفتن چربی و کاهش سریع چربی در این قسمت می شود.

همچنین ، هنگام غذا خوردن باید در موارد غم و اندوه شدید یا شادی دقت شود ، تا فرد ناخواسته مقدار زیادی چربی نخورد و این باعث افزایش قابل توجه وزن می شود.

همچنین از آب گازدار دور باشید ، زیرا یک فنجان آن در روز باعث افزایش قابل توجه چربی در ناحیه قفسه سینه می شود ، زیرا مقدار زیادی قند باعث افزایش وزن می شود.

روش مجسمه سازی دور کمر در ورزش: ورزش یکی از مهمترین و م waysثرترین روشهای مجسمه سازی بدن و کمر است و تعدادی تمرین وجود دارد که به مجسمه سازی کمر کمک می کند که مهمترین آنها عبارتند از:

ورزش اسکوات که یکی از مهمترین تمرینات برای از بین بردن چربی دور کمر به روشی آسان و سریع محسوب می شود و این ورزش با منظم بودن و ادامه روزانه تا احساس بهتر چربی را کنترل کرده و از بین می برد.
ورزش جلو انداز ، که چربی ران و زانو را بسیار کاهش می دهد ، و در سفت شدن افتادگی و سفت شدن کمر بسیار موثر است.
ورزش حرکتی مطالعه روان زیرا توانایی سفت شدن کمر و خلاص شدن از شر چربی های این ناحیه را دارد.
تمرین حرکات بازو ، جایی که با تکیه گاه بر روی هر یک از بازوها روی شکم دراز می کشیم ، زیرا ورزش به طور کلی عضلات بدن را سفت می کند.
هل دادن ها در از بین بردن چربی نقش زیادی دارند ، زیرا عضلات کل بدن ، به ویژه کمر ، سینه و دست ها را سفت می کند.

ویژگی های جراحی مجسمه سازی کمر

همه روشها از روشهای غیر جراحی استفاده می کنند ، به جز مجسمه سازی لیزری چهار بعدی “واشر” کمر ، که با ایجاد برش های کوچک در پوست ایجاد می شود.

از آنجا که بیشتر روش ها فقط به استفاده از برخی کرم های بیهوشی نیاز دارند ، به جز با روش vaser ، ممکن است به بیهوشی جزئی یا عمومی نیاز داشته باشد.

و مکان هایی که مجسمه سازی می شوند نمی توانند دوباره جمع شوند تا دوباره چربی جمع شوند.

در مورد دوره نقاهت نیز باید گفت که این دوره کوتاه است و بلافاصله پس از آن می توان یک زندگی عادی را انجام داد ، به جز وازر که فرد برای بهبودی کامل به چند روز زمان نیاز دارد.

و اینکه تمام تکنیک های مورد استفاده برای مجسمه سازی بدن بسیار ایمن هستند و جز در موارد نادر عارضه ای ایجاد نمی کنند.

در مورد نتایج ، آنها فوق العاده و سریع هستند ، زیرا دور کمر کاهش می یابد و عضلات شکم شروع به ظاهر شدن می کنند.

نقص عمل جراحی مجسمه سازی کمر

در مواردی که تکنیک های مجسمه سازی کمر بسیار ایمن هستند ، خصوصاً فناوری موج صدا و تکنیک مجسمه سازی کمر لیزر ، پس از جلسات یا عوارض ، عوارض جانبی ایجاد نمی کنند.

اما برخی از عوارض جانبی جزئی نیز وجود دارد که ممکن است پس از استفاده از هر یک از روش های مجسمه سازی شکم و کمر ایجاد شود ، به عنوان مثال:

درد ، کبودی و مقداری تورم اتفاق می افتد و این علائم طبیعی است و با برخی از مسکن ها و داروهایی که پزشک تجویز می کند می تواند از بین برود.
اگر پزشک معالج تجربه کافی در استفاده از لیزر را نداشته باشد ، ممکن است منجر به ایجاد سوختگی در شکم با لیزر شود.
در مورد مزوتراپی ، این می تواند منجر به عوارضی مانند حساسیت فرد به یکی از مواد مورد استفاده برای تزریق شود.
عفونت در نواحی تزریق
آسیب کبدی در موارد نادر رخ می دهد.

هزینه مجسمه سازی کمر

در مورد قیمت ها ، آنها مطابق با تکنولوژی استفاده شده هستند. فناوری سنتی لیزر و سونوگرافی کمترین هزینه و پس از آن روش مزوتراپی است ، در حالی که وازر گرانترین در زمینه مجسمه سازی کمر است.

در مورد هزینه لیزر سرد و امواج صوتی در هر جلسه ، هزینه جلسه لیزر سرد بین 30 تا 200 دلار آمریکا است.

در حالی که یک جلسه سونوگرافی بین 50 تا 100 دلار است.

در مورد روش مزوتراپی ، هزینه های آن از 600 دلار تا 5000 دلار آمریکا است ، بسته به مواد استفاده شده و کشوری که در آن عمل انجام می شود.

در حالی که گلدان مجسمه سازی کمر بین 3000 تا 20000 دلار است.

سرانجام ، برای دریافت هزینه جراحی مجسمه سازی کمر از Turk Aesthetic ، می توانید از طریق لینک با ما تماس بگیرید یا برای کسب اطلاعات بیشتر به YouTube مراجعه کنید.

Rating: 4.5 out of 5.