جراحی اتوپلاستی در ترکیه

جراحی اتوپلاستی در ترکیه یکی از مهمترین اقدامات جراحی است. بسیاری از افراد گوش های بزرگی دارند یا شکل آنها زیبا نیست و این امر بر صورت کاملاً تأثیر منفی می گذارد و این امر منجر به توسل به عمل های زیبایی از طریق جراحی یا بدون جراحی یا استفاده از لیزر از طریق پزشکان ماهر و متخصص می شود. در جراحی پلاستیک در ترکیه.

معمولاً گوش طبیعی نه بزرگ و نه کوچک است و افرادی هستند که شکل گوش آنها کمی متفاوت است

اگرچه جراحی پلاستیک گوش در ارتباط با سایر انواع رایج جراحی پلاستیک از قبیل تقویت سینه ، جراحی زیبایی بینی و لیپوساکشن شیوع چندانی ندارد ، اما جراحی پلاستیک گوش زمانی انجام می شود که بسیاری از افراد برای اصلاح برخی ناهنجاری های ظاهری م affectثر در شکل ظاهری آنها به جراحی پلاستیک گوش نیاز دارند.

در مقاله بعدی ما مهمترین اطلاعاتی را که ممکن است لازم باشد قبل از انجام جراحی اتوپلاستی در ترکیه بدانیم بررسی خواهیم کرد.

جراحی اتوپلاستی در ترکیه

گوش خارجی شامل یک گروه از غضروف های الاستیک است که علاوه بر ماده چربی در لاله گوش ، با یکدیگر در هم آمیخته اند ، بنابراین تغییر شکل در آن نسبتاً راحت تر از سایر اندام های صورت مانند بینی قابل ترمیم است.

اتوپلاستی یک عمل نسبتاً ساده و سرراست است ، اگرچه عمل جراحی عمدتاً به نوع تصحیح بستگی دارد که برای اصلاح موقعیت گوش انجام می شود ، جایی که جراح برشی در پشت گوش ایجاد می کند ، بیش از حد پوست و غضروف را نصب کنید و آنرا به روش نزدیک به سر و با استفاده از بخیه نصب کنید.

اتوپلاستی همچنین با تغییر شکل غضروف ، شکل و موقعیت گوش را اصلاح می کند.

از تکنیک ها و روش های زیادی می توان برای کاهش اندازه گوش استفاده کرد و متداول ترین روش ها کاهش لاله گوش یا غضروف است.

نتایج معمولاً پس از فروکش تورم مشاهده می شود و این ممکن است گاهی چندین هفته طول بکشد تا نتایج دائمی دیده شود.

در جایی که برش جای زخمی به جا می گذارد که در پشت گوش پنهان شده است و در نهایت برش محو می شود و پس از آن می توانیم نتایج را مشاهده کنیم

مراحل جراحی:

اولین قدم دادن بیهوشی به بیمار ، اعم از کلی یا موضعی است و سپس نوع بیهوشی با توجه به وضعیت بیمار که پزشک وی را به وی نزدیک می کند ، تعیین می شود.
در مرحله دوم ، جراح برشی را در محلی که فرایند اصلاح گوش را انجام می دهد ، خواه چین های گوش پنهان باشد یا برجسته یا سایر تغییرات ، ایجاد کند.
در مرحله سوم ، در صورت بزرگ بودن اندازه گوش ها ، اصلاح برش لازم با بریدن بخشی از غضروف ها انجام می شود. اگر هدف از عمل افزایش اندازه گوش باشد ، پزشکان غضروف اضافه کرده یا محل گوشه گوش ها را تغییر می دهند.
در آخرین مرحله ، پس از انجام عمل توسط پزشکان ، برش با استفاده از بهترین روش ها بسته می شود.

دلایل جراحی

دلایل زیادی وجود دارد که چرا ممکن است فردی برای جراحی گوش در ترکیه اقدام کند و این روش برای همه سنین اعم از پیر یا جوان مناسب است ، اما کودکانی که چهار سال دارند باید تا پایان هفت سالگی تا غضروف صبر کنند. و رشد گوش به پایان رسیده است ، و قبل از ورود کودک به مدرسه تا در روانشناسی او در مقابل دوستانش تأثیر نگذارد ، و از جمله این دلایل موارد زیر است:

برای از بین بردن گوش از اندازه های بزرگ.
برای افزایش اندازه گوش های کوچک.
بهبود فرم گوش برجسته.
گوش ها را از شکل بالا و پایین تا کنید.
به دلیل وقوع ترک های بزرگ و چین و چروک در گوش.
برای از بین بردن برچسب های پوستی بین دو طرف گوش یا جلوی دهانه آن.
اتوپلاستی برای بهبود فرم گوش که برای صورت مناسب نیست.
برای ترمیم هر مشکلی در گوش ناشی از نقص یا ناهنجاری های مادرزادی مانند گوش خفاش.
آرزوی شخص این است که گوشهایش به سر نزدیکتر باشد.
اگر همه از اندازه و شکل گوش ها راضی نباشند ، همه نامزد خوبی برای جراحی پلاستیک گوش هستند.
وجود ناهنجاری در گوش به دلیل آسیب دیدگی یا ناهنجاری مادرزادی.

قبل از جراحی اتوپلاستی

برای جلوگیری از سیگار کشیدن ، به ویژه اگر بیمار سیگاری باشد ، اگر سیگار کشیدن به مدت سه هفته قبل از عمل قطع شد ، باید قبل از عمل جراحی انجام شود.
بیمار از مصرف هرگونه دارو به ویژه آسپرین ، آنتی بیوتیک و داروهای گیاهی که باعث خونریزی بیمار در حین عمل می شود ، منصرف می شود.
بیمار برای موفقیت در عمل ، صورت و بدن خود را مرطوب نگه می دارد.
دستورالعمل های پزشکان را در مورد تغذیه مناسب دنبال کنید و از مصرف مرکبات و سایر غذاهای مضر پرهیز کنید.

داوطلبان جراحی اتوپلاستی

اتوپلاستی در ترکیه به طور یکسان در دسترس همه است و در مورد انواع گوش ، چه خفاش باشد و چه خفاش روی بزرگسالان یا کودکان ، همانطور که برای کودکان بالای چهار سال ، آنها باید تا پایان هفت سالگی صبر کنند. تا زمان تکمیل رشد غضروف و گوش و قبل از ورود کودک به مدرسه تا زمانی که روی روان کودک در مقابل دوستانش تأثیری نگذارد. اتوپلاستی در موارد زیر انجام می شود:

برای بهبود شکل گوش از طریق موقعیت و اندازه آن. اگر فردی بخواهد گوش هایش به سر نزدیکتر باشد ، جراحی زیبایی بینی ایده خوبی است.
درمان گوشهای بزرگ با اگزوفتالموس بزرگ. این اکستروژن ممکن است در یک گوش یا در هر دو باشد ، اما به درجات مختلف.
برای اصلاح اندازه ، شکل یا اغلب موقعیت گوش ها.
این روش رایج ترین روش زیبایی است و هم در کودکان و هم در بزرگسالان قابل انجام است. اگرچه گاهی اوقات به دلایل بهداشتی کامل می شود.
برای بهبود مشکلات شنوایی ، زیرا جراحی پلاستیک گوش بیشتر به دلایل زیبایی انجام می شود.
وجود تغییر شکل در گوش به دلیل آسیب دیدگی یا تغییر شکل مادرزادی.
گوشهای نارس در اوایل کودکی

انواع جراحی اتوپلاستی در ترکیه

در حال حاضر ، جراحی های پلاستیک انواع نقایص گوش را برطرف می کنند ، زیرا جراحی هایی وجود دارد که باعث برآمدگی برجستگی گوش و ناسازگاری آن با فرم صورت می شود و جراحی هایی وجود دارد که گوش بزرگ را کاهش می دهد و جراحی هایی نیز وجود دارد که باعث بزرگ شدن گوش می شوند. علاوه بر جراحی هایی که به راحتی مشکل چسبندگی لاله گوش را درمان می کنند ، از کجا می توان آن را به دست آورد با ارزیابی واقع بینانه از آنچه می توانیم رفع کنیم و آنچه را که نمی توانیم از مشکلات گوش برطرف کنیم ، با مراجعه به یک جراح پلاستیک متخصص در این جراحی های پلاستیک گوش .

جراحی پلاستیک گوش بزرگ: یک جراحی زیبایی گوش بزرگ است تا زمانی که کوچک شود و این یکی از برجسته ترین و معروف ترین عمل های زیبایی گوش است. این برای گوش بزرگ انجام می شود تا اندازه آن را کاهش دهد و آن را با صورت انسان هماهنگ و زیبا کند ، و یکی از عمل های ظریف است که با توجه به مراحلی که وی انجام می دهد انجام می شود پزشک متخصص.
جراحی پلاستیک گوش خفاش: جراحی پلاستیک گوش خفاش یا به اصطلاح برجسته گوش یکی از مشکلاتی است که بسیاری با آن روبرو هستند و دلیل این نامگذاری در رابطه با گوش خفاش است ، گویی که به جلو رانده می شود ، این لوازم آرایشی این عمل با هدف برگرداندن گوش به جای درست خود انجام می شود و گوش خفاش یا به دلیل حادثه یا به صورت ژنتیکی به وجود می آید و با پیشرفت علم ، درمان آن و زیبایی بیشتر گوش و بازگرداندن آن به حالت طبیعی آن آسان شد. شکل.
جراحی پلاستیک گوش بریده شده: همچنین برای تغییر شکل گوش بریده شده است ، زیرا بعضی از افراد گوش هایی دارند که به صورت بریده یا سفت شده به نظر می رسند و زیبایی صورت را بسیار تحت تأثیر قرار می دهد ، بنابراین توسط بسیاری از افراد ، به ویژه کسانی که مراقبت می کنند ، به آن نیاز دارند. در مورد زیبایی و ظرافت ظاهر آنها ، و این عمل برای زنان بیشتر از مردان است.
جراحی پلاستیک کاهش دهنده گوش: بسیاری از افراد یا اعضای خانواده آنها به نوعی گوشهای بلندی دارند و ممکن است او را (ای گوش بلند) صدا کنند و اکثر آنها این را یک شوخی می دانند ، اما برای بعضی ها این چیزی بیشتر از یک شوخی است برخی آن را تأثیرگذار می دانند و با پیشرفت روش ها ، فنون و علوم پزشکی این مشکل را برطرف کرده است به طوری که امکان انجام جراحی پلاستیک گوش ، کاهش آن ، بازگشت به اندازه طبیعی و بازگرداندن زیبایی صورت وجود دارد.

جراحی اتوپلاستی در ترکیه (تکنیک ها)

اتوپلاستی با نخ های طلایی: جایی که از نخ های طلایی استفاده می شود و این نوع جراحی گوش با خطوط طلایی جدیدترین و محبوب ترین است و به دلایل زیادی ، زیرا نیازی به جراحی یا عمل های پیچیده ندارد و این خطوط از طلا تشکیل شده است. و ضخامت نخ ها فقط 0.1 میلی متر است و آنها در گوش قرار می گیرند و برای مدت بیش از یک ساعت یا کمتر جراحی زیبایی انجام می دهند ، بنابراین این نوع برای بسیاری بهترین است.
جراحی اتوپلاستی جراحی: این عمل های جراحی زیبایی بینی که با استفاده از کارهای جراحی انجام می شود ، در دنیا اقدامات بسیار شناخته شده ای است ، زیرا این نوع یکی از قدیمی ترین روش ها محسوب می شود و از طریق جراحی گوش انجام می شود تا گوش به شکل طبیعی خود برگردد.
جراحی زیبایی بینی با نوارهای فلزی این نوع جراحی زیبایی گوش از طریق نوارهای فلزی انجام می شود ، جایی که به ویژه برای گوش برجسته با انجام اقداماتی با هدف بازگرداندن گوش و کاهش برجستگی آن تا زمان بازگشت به حالت طبیعی انجام می شود.

اتوپلاستی بدون جراحی: یکی از انواع کمتر شناخته شده است و اگر توسط متخصص این جراحی پلاستیک گوش انجام نشود ، آسیب می زند. بسیاری از افراد به دنبال این نوع هستند ، به خصوص ارزان و بدون عمل ، جایی که این نوع جراحی زیبایی با چندین روش ساده با استفاده از پانسمان زخم ، فشار و سایر اندام ها و تکنیک های خاص انجام می شود.
لیزر: یکی از تکنیک هایی است که در سطح جهانی موفقیت خاصی کسب کرده است ، به خصوص این روش ، زیرا نیازی به جراحی ندارد و بسیاری از این روش اجتناب می کنند ، زیرا بیشتر افراد به دلایل مختلفی از جمله عدم انجام آن ، به جراحی لیزر گوش مراجعه می کنند جراحی و ترک جای زخم و سایر مواردی که در کنار بیمار است.

جراحی اتوپلاستی جوانب مثبت و منفی است

ترکیه بهترین کشور برای انجام جراحی گوش است ، زیرا جراحان ترکیه در این زمینه تجربه و مهارت بالایی دارند و علاوه بر این که بخش بهداشت در ترکیه با کنترل م effectiveثر دولت مشخص می شود که از بسیاری از اقدامات غیر حرفه ای و غیرمجاز در بیمارستان ها و مراکز درمانی زیبایی جلوگیری می کند با این هدف که جراحی زیبایی گوش اصلاح گوش های بیرون زده است و گوش هایی که بسیار بزرگ ، عجیب یا تأثیرگذار هستند ظاهر بیمار.

جراحی زیبایی بینی یک روش بسیار ایمن است و عوارض آن معمول نیست.

“مشکلات” به طور کلی بر سلامت شنوایی و گوش تأثیر نمی گذارد ، اما ممکن است باعث پریشانی شدید روانی شود.

برخی از آنها ممکن است ظاهر ناخواسته ایجاد کنند ، بنابراین بسیاری از افراد دارای گوش برجسته در مدرسه یا محل کار آزار ، تمسخر یا قلدری دارند که ممکن است مشکل آنها را بیشتر کند و گاهی منجر به افسردگی شود.

بعد از جراحی ، بیمار ممکن است احساس درد و ناراحتی کند و این بسیار طبیعی است.

با شروع بهبودی گوش ، بسیاری از بیماران دچار خارش می شوند.

پانسمان بعد از چند روز برداشته می شود. بخیه ها چند هفته بعد از عمل برداشته می شوند مگر اینکه از بخیه های محلول استفاده شود و در نهایت به خودی خود حل می شوند و بنابراین بیمار نیازی به برداشتن آنها نخواهد داشت.

در مورد بروز عوارضی مانند عفونت ، خونریزی و واکنش شدید به بیهوشی.

سایر عوارض ، که کمتر جدی هستند ، می توانند بسیار ناخوشایند باشند و شامل زخم ، تحریک ناشی از بخیه و نتایج نامطلوب باشند.

دوره نقاهت

پس از جراحی گوش در ترکیه ، بیمار می تواند در همان روز پس از عمل از بیمارستان مرخص شود ، جایی که می تواند چند روز اول را در خانه استراحت کند ، و سپس زندگی روزمره خود را ادامه دهد.

بیمار می تواند 3 روز پس از عمل دوش بگیرد و ترجیح می دهد بعد از جراحی برجسته اتوپلاستی در ترکیه از بند استفاده کند تا از بخیه ها محافظت کند و فرم جدید گوش ها را ترمیم کند. این نوارها از گوش ها در طی روند بهبودی محافظت می کنند تا ادم و تورم ناشی از جراحی را کاهش دهند ، از روز هفتم ، جایی که بیمار می تواند شکل گوش نهایی گوش خود را بعد از هفته اول ببیند ، و دکتر توصیه می کند 4 هفته ها بعد از عمل برای شروع ورزش ، در حالی که به دستورالعمل هایی که باید در طول دوره بهبودی رعایت شوند ، عمل می کنند:

سر بیمار ممکن است به دلیل بیهوشی بچرخد یا احساس سرگیجه کند ، اما پس از چند روز و به تدریج از بین می رود.
زخم را از آلودگی دور نگه دارید و آن را در معرض نور شدید آفتاب قرار ندهید.
درد ممکن است بعد از عمل ایجاد شود ، اما با مصرف داروهای ضد درد و آنتی بیوتیک های تجویز شده توسط پزشک معالج از بین می رود.
بخیه ها فقط یک هفته پس از جراحی برداشته می شوند و بیمار در فواصل زمانی پیگیری می شود.
بیمار نباید گوش را لمس کند یا آن را بکشد تا موقعیت خود را حفظ کند.
بیمار می تواند یک ساعت پس از عمل زندگی روزمره خود را تمرین کند و گاهی مواردی وجود دارد که حداقل پنج روز طول می کشد

در مواردی که کلینیک های زیبایی ترکیه ترکیبی از تجربه ، شایستگی و مهارت را فراهم می کنند ، جراحان ترکیه به شهرت و شهرت زیادی در دوره اخیر از نظر جراحی های پلاستیک و همچنین هزینه های مادی انجام جراحی های پلاستیک در ترکیه مشهور هستند ، مراکز جامعی برای هزینه های مسافرت و اقامت وجود دارد که در آنها متوجه می شویم که اغلب آنها کمتر از بسیاری از کشورهای منطقه است ، بنابراین ترکیه برای بسیاری از افرادی که مایل به جراحی پلاستیک هستند به یکی از شهرهای مورد علاقه تبدیل شده است علاوه بر گردشگری که ترکیه به آن مشهور است.

اگر فردی بخواهد در ترکیه جراحی گوش انجام دهد ، از تعداد زیادی کلینیک زیبایی در این کشور تعجب خواهد کرد ، زیرا ترکیه شامل تعداد زیادی از جراحی های اتوپلاستی در کلینیک های ترکیه و یکی از مشهورترین شهرها برای مراکز زیبایی در ترکیه استانبول است

هزینه جراحی اتوپلاستی در ترکیه

در مورد هزینه عمل نیز گران است ، اما یک عمل جراحی ماهر و کارآمد در نظر گرفته می شود و به دلیل تعدد مراکز متخصص در زمینه جراحی اتوپلاستی در ترکیه ، یکی از مهمترین جاذبه ها برای انجام پلاستیک گوش است. جراحی در ترکیه قیمت رقابتی علاوه بر پیشنهادات و تخفیفات ارائه شده توسط مرکز زیبایی شناخته شده مرکز زیبایی ترک است که ارائه می دهد

قیمت اتوپلاستی از 1500 دلار است و به طور متوسط ​​بین 2000 تا 2500 دلار است و هزینه آن به ندرت بیش از 3000 دلار است ، بسته به شرایط بیمار و روشی که از طریق جراحی یا فناوری لیزر استفاده خواهد شد و می تواند در موارد برداشتن استخوان اضافی در گوش. بیمار پس از خلاص شدن از مشکل واضح گوش ، ظاهری متمایز دارد که ممکن است او را از ظاهر قدیمی خود کاملاً راضی کند.

در مورد این قیمت ها ، قیمت آنها در بسیاری از کشورهای عربی بسیار پایین تر از قیمت عمل های جراحی گوش و هزینه انجام آنها در بسیاری از کشورهای اروپایی پایین است.

سرانجام ، برای دریافت هزینه جراحی اتوپلاستی در ترکیه از Turk Aesthetic ، می توانید از طریق لینک با ما تماس بگیرید یا برای کسب اطلاعات بیشتر از YouTube بازدید کنید.

Rating: 4.5 out of 5.