بوتاکس معده در ترکیه

بوتاکس معده در ترکیه

بوتاکس معده در ترکیه بسیاری از افرادی که از چاقی رنج می برند جرات انجام جراحی های زیبایی مانند مکش و سفت شدن و یا حتی بریدن معده یا دور زدن مسیر را ندارند. بنابراین بیشتر آنها به بوتاکس متوسل می شوند که یکی از روش های بسیار معروف در ترکیه ، زیرا این روش هیچ خطری برای سلامتی ندارد. .

شهرت این فناوری در ترکیه نیز به دلیل شهرت تیم پزشکی ترکیه است که در سطح بین المللی در دنیای لوازم آرایشی و بهداشتی شناخته شده است.
وقتی در مورد بوتاکس صحبت می کنیم ، اولین چیزی که به ذهن ما خطور می کند چین و چروک صورت و چشم است ، اما آنچه برخی از مردم نمی دانند این است که ما می توانیم از بوتاکس در معده استفاده کنیم تا بتوانیم وزن اضافی را که می تواند محدود شود کاهش دهیم از 10 تا 20 کیلو و اگر رژیم را با آن دنبال کنید بیشتر است. .

بوتاکس معده چیست؟

 • آنچه می دانیم بیشتر شما در مورد بوتاکس می دانیم این است که این ماده ای طبیعی است که صدمه ای نمی زند و به طور کامل برای سفت شدن چین و چروک صورت مانند پیشانی و اطراف چشم استفاده می شود. بوتاکس با شل شدن باعث آسیب به اعصاب می شود و این اعصاب مسئول عضلات ایجاد کننده چین و چروک هستند.
 • اگر تعجب می کنید که چگونه بوتاکس در معده استفاده می شود ، ما در این مقاله به شما پاسخ خواهیم داد … نه ، اما در این پاراگراف!
 • از بوتاکس همچنین برای صدمه زدن به اعصاب در صورت استفاده می شود ، که به نوبه خود باعث آسیب به ماهیچه هایی می شود که باعث چین و چروک می شوند. همچنین بوتاکس به معده تزریق می شود تا بتواند انقباضات معده را کاهش دهد.
بوتاکس معده در ترکیه

پس چرا انقباضات معده را کاهش می دهیم؟

از آنجا که معده انقباض بیشتری دارد ، سریعتر غذا را تخلیه می کند ، بنابراین احساس گرسنگی سریعتری خواهید داشت .. وقتی بوتاکس برای کاهش انقباضات معده کار می کند ، این غذا برای مدت طولانی تری در معده می ماند ، به این معنی که شما احساس سیری می کنید یک دوره طولانی تر
نتیجه آنچه ما برای شما توضیح دادیم به معنی کند شدن روند هضم است! و طی چند هفته وزن کمتری پیدا کنید

چه کسی واجد شرایط تزریق بوتاکس در معده است؟

 • هر کسی می تواند این روش را انجام دهد ، اما در این روش اولویت برای کسانی است که بیشتر از دیگران در نتیجه تزریق ظاهر می شوند ، و آنها شناخته شده اند:
 • افرادی که می خواهند وزن خاصی از دست بدهند ، خیلی بزرگ نباشد ، مثلاً از 5 تا 10 یا حتی 20 کیلو ، علاوه بر تزریق ، رژیم غذایی را نیز دنبال کنند.
 • نتیجه تزریق بوتاکس بیش از افرادی که چاقی بیش از حد دارند و نیاز به کاهش 40 کیلوگرم یا بیشتر دارند ، در این افراد مشهود خواهد بود.
 • همچنین برای افرادی که دچار انسداد هستند و یا به عنوان وزن ثابت شناخته می شود ، این امکان وجود دارد که قادر به کاهش وزن نیستند ، اما فقط آنها می توانند افزایش پیدا کنند ، که این افراد پس از انجام عمل نتیجه خوبی کسب می کنند.
 • همچنین ، افرادی هستند که شرایط بوتاکس را دارند و از پرخوری بیش از حد رنج می برند.
 • سرانجام ، کسانی که به دلیل سنگینی وزن از درد در ستون فقرات و استخوان رنج می برند ، می توانند برای خلاص شدن از درد آزار دهنده این روش را انجام دهند

قبل از انجام بوتاکس معده در ترکیه

 • قبل از عمل چندین مرحله مهم وجود دارد که ارزش انجام آنها را دارد ، ما آنها را برای شما بر می شماریم:
 • اگر خارج از ترکیه هستید و می خواهید به ترکیه بیایید ، باید در محلی که تحت عمل قرار می گیرید ، با مشاور بهداشت مشورت کنید
 • شما باید با یک مشاور پزشکی مشورت کنید و از او س askال کنید که آیا واجد شرایط انجام این روش هستید
 • توجه: مشاور پزشکی می تواند از طریق تلفن معاینه اولیه شما را انجام دهد و به شما بگوید که آیا صلاحیت این روش را دارید یا خیر. به شرط آنکه مشاور پزشکی که با او معامله خواهید کرد چندین سال تجربه بیش از 3 سال در زمینه پزشکی دارد. .
 • حضور در ترکیه و معاینه با دکتر
 • اگر از آلرژی به هر دارو یا ماده خاصی رنج می برید باید به پزشک اطلاع دهید / اگر از معده یا مشکلات روده تحریک پذیر و مری رنج می برید باید پزشک را مطلع کنید.
 • در صورت مصرف هر نوع دارو یا دارو باید حتماً به پزشک اطلاع دهید.
 • مصرف داروهای رقیق کننده خون را یک هفته قبل از تزریق بوتاکس متوقف کنید و این به این دلیل است که می توانید از خونریزی در هنگام تزریق بوتاکس جلوگیری کرده و یا از هرگونه عارضه ناخواسته جلوگیری کنید.
 • سیگار کشیدن و نوشیدن الکل را یک هفته قبل از عمل نیز متوقف کنید
 • انجام آزمایشات پزشکی مورد نیاز پزشک برای اطمینان از صلاحیت شما برای انجام این عمل و اطمینان از سلامتی شما

مراحل تزریق بوتاکس

 1. انجام آزمایشات و اطمینان از سلامت شما
 2. ورود به اتاق عمل
 3. انجام بیهوشی که بین نیمه عمومی و نیمه موضعی باشد
 4. مقداری اسپری مخدر ممکن است در دهان پخش شود تا احساس استفراغ کاهش یابد
 5. شروع روش آندوسکوپی با تزریق سوزن های بوتاکس به دیواره معده
 6. پزشک عضلات دیواره معده را هدف قرار داده و به آن بوتاکس تزریق می کند که باعث کاهش حرکت و انقباض آن تا حدود 50٪ می شود.
 7. این امکان وجود دارد که پزشک با هدف قرار دادن عصبی که ما را به معده متصل می کند ، یعنی اتصال بین مرکز سیستم عصبی و معده ، روش دیگری را در آندوسکوپی دنبال کند. این عصب عمدتا وظیفه دستور دادن به معده برای تمرین انقباض را بر عهده دارد و بوتاکس همان چیزی است که باعث کاهش سفارش می شود ، که همچنین به معنای کاهش انقباضات و احساس سیری طولانی تر است ، همانطور که در پاراگراف های قبلی صحبت کردیم

مدت زمان تزریق بوتاکس معده

 • بوتاکس معده یکی از روش های درمانی و آرایشی است که به مدت طولانی نیاز ندارد و یکی از روش های آسان است که نیازی به ترس از آن ندارید.
 • مدت زمان عمل از 15 دقیقه تا نیم ساعت است و حداکثر می تواند به 40 دقیقه برسد
 • بعد از تزریق بوتاکس در معده
 • روش بوتاکس یکی از روش های زیبایی و درمانی است که شما باید طبق دستورات پزشک عمل کنید ، بنابراین از دستورالعمل های پزشک غافل نشوید و آنها را با دقت اعمال کنید تا زمانی که نتیجه مورد نظر را از عمل بگیرید
 • پس از از بین رفتن کامل اثرات بیهوشی می توانید در همان روز بیمارستان را ترک کنید و ترجیح داده می شود هنگام ترک بیمارستان با یکی از اقوام یا دوستان خود همراه باشید.
 • شما باید از رژیمی پیروی کنید که حاوی فیبر و پروتئین باشد
عوارض جانبی بوتاکس معده

مانند همه روش ها ، عوارض جانبی را نمی توان کنار گذاشت ، اما عوارض جانبی از یک عمل به یک عمل دیگر متفاوت است ، چه از نظر نوع و چه از نظر شدت.
در مورد عوارض جانبی بوتاکس معده ، این موارد عبارتند از:
بوتاکس می تواند مشکلاتی را برای افرادی که از آلرژی رنج می برند ایجاد کند ، بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که فارغ از نوع این آلرژی ، دچار هیچ گونه حساسیتی نمی شوند.
• بوتاکس ممکن است به مکان دیگری غیر از معده منتقل شود ، بنابراین برخی از مشکلات ناخواسته ممکن است رخ دهد
توجه: برای جلوگیری از هرگونه عارضه و مشکلی باید پزشک مناسب را در مکان مناسب آزمایش کنید.

اثرات مثبت بوتاکس معده

مهمترین تأثیر مثبت پاسخ من ، که هدف مطلوب تزریق بوتاکس در معده است ، کاهش وزن است که از 10 تا 15 کیلوگرم باشد و در صورت رعایت رژیم غذایی سالم ، می تواند تا 20 کیلو برسد.
شما جسمی برازنده را که هر انسانی رویای آن را دارد بدست خواهید آورد.
اندامی متناسب و سالم همان چیزی است که فرد در روزهای ما می خواهد !!

بوتاکس معده در ترکیه

سوالات متداول – بوتاکس معده در ترکیه

چه کسی می تواند عمل را انجام دهد؟

همه کسانی که از پرخوری رنج می برند و دارای وزن ثابت یا درد در استخوان ها هستند و دارای اضافه وزن بیش از 20 کیلو نیستند

فرایند چقدر زمان میبرد؟

این فرآیند مدت زمان کوتاهی به طول می انجامد و از 15 دقیقه تا 40 دقیقه طول می کشد و ما در بندهای قبلی به این نکته اشاره کردیم

چرا بوتاکس را به معده تزریق می کنیم؟

بوتاکس به معده تزریق می شود تا وزن کم شده و بدن لاغرتری پیدا کند

آیا بوتاکس معده روشی دشوار یا خطرناک است؟

هرگز ، بوتاکس یکی از روشهای آسان است که نمی تواند خطرات زندگی را ایجاد کند

در صورت انجام بوتاکس معده چقدر می توانم وزن کم کنم؟

می توانید از 10 تا 20 کیلوگرم وزن کم کنید
ما نمی توانیم عدد مشخصی بدهیم زیرا ماهیت اجسام از فردی به فرد دیگر متفاوت است

هزینه بوتاکس معده در ترکیه چقدر است؟
 • قیمت ها از مکانی به مکان دیگر با توجه به کیفیت خدمات ارائه شده به شما ، اعتبار پزشک و کیفیت بیمارستان متفاوت است و این همان چیزی است که ما در تمام مقاله های اختصاصی خود به شما می گوییم تا بتوانید از آن بهره مند شوید و پاسخ سوالات خود را بدست آورید تا بتوانید صادقانه و عینی از جزئیات عملیات آرایشی و درمانی مطلع شوید.
 • هزینه بوتاکس از 1000 تا 1500 دلار است
 • در اینجا میانگین قیمت تزریق بوتاکس معده در ترکیه وجود دارد
 • آنچه در این مقاله ذکر شد مهمترین جزئیات ، سوالات الها و جوابهایی است که باید بدانید در مورد تهیه شده در ترکیه و بخصوص در استانبول باید بدانید که
 • اگر سوالی یا سوالی دارید ، دریغ نکنید که با شماره تلفن های ما در وب سایت با ما تماس بگیرید ، یا می توانید یک درخواست تماس را پر کنید و یک مشاوره رایگان را که توسط یکی از تیم زیبایی ترک در ترکیه به شما ارائه خواهد شد ، رزرو کنید
 • ما گروهی از مشاوران و مشاوران پزشکی با بیش از 4 سال تجربه در زمینه های پزشکی ، درمانی و زیبایی به چندین زبان در خدمت شما هستیم.

اگر سوالی دارید لطفا با ما تماس بگیرید یا از یوتیوب ما دیدن کنید

Rating: 4.5 out of 5.