پرکننده در ترکیه 2020

پرکننده در ترکیه 2020 به یکی از مهمترین اقدامات زیبایی تبدیل شده است ، اما بسیاری از ما هنگام تصمیم به انجام فیلر یا بوتاکس ، نسبت به این دو روش احساس ترس می کنیم و این نتیجه آنچه ما می بینیم به دلیل انجام روش های ناموفق است. مرکز پزشکی زیبایی ترک در این مقاله در مورد آنچه که ماده پرکننده است و اینکه ما مکانی درست برای تزریق آن انتخاب می کنیم بدون ترس از نتایج صحبت می کنیم.

چگونه مکان مناسب را برای انجام پرکننده های پوستی در ترکیه 2020 انتخاب کنیم
 • چگونه مکان مناسب را برای انجام پرکننده های پوستی در ترکیه 2020 انتخاب کنیم
  ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که شخصی که پرکننده را تزریق می کند ، یک جراح پلاستیک است و نه یک متخصص.
 • در مرحله دوم ، شما باید در مورد کیفیت پرکننده استفاده شده . ترک استاتیک در گذشته از دو نوع مهمترین ماده پرکننده در دنیا استفاده می کند که این محصولات از محصولات سوئیس و فرانسه است.

پرکننده های پوستی یعنی چه؟

 • پرکننده یک بافت نرم است که به خصوص در لب ها به صورت تزریق می شود ، زیرا بوتاکس در لب ها ممکن است اثر بدی بر لب ها بگذارد و بنابراین استفاده از پرکننده ترجیح داده می شود.
 • پرکننده مضر نیست زیرا دائمی نیست و از موادی تشکیل شده است که توسط بدن جذب شده و پس از 6 ماه حل می شود.

مناطقی که می توان مواد پرکننده پوستی را تزریق کرد

 1. لب

  ماده پرکننده به لب تزریق می شود تا شکلی زیبا و قابل قبول بدست آید و این امر به چند دلیل انجام می شود ، مهمترین دلایل این موارد عبارتند از:
  کهنسال.
  نقائص هنگام تولد.
  شکل لب ها در اثر وزن کم.
  لب ها کوچک هستند و برای فرم و ویژگی های صورت مناسب نیستند.
  پرکننده تزریق می شود تا به لب ها شکل مناسب و زیبایی بدهد و ترجیح داده می شود از تزریق بیش از حد خودداری کنید تا شکل آن آشنا و اغراق آمیز نباشد.

 2. پرکننده سبک

  نوع خاصی از پرکننده است که معمولاً در زیر چشم تزریق می شود تا تیرگی زیر چشم در نتیجه پیر شدن یا خستگی بیش از حد از بین برود.

 3. گونه ها

  ماده پرکننده معمولاً به گونه ها تزریق می شود و به شکل گونه های زیبایی در می آید و معمولاً همان دلایلی را که قبلاً ذکر کردیم ، از جمله افزایش سن دارد ، و ما به این کاهش وزن ناگهانی یا بعد از عمل های کاهش وزن جراحی مانند بای پس معده یا باریاتریک اضافه می کنیم. گونه بوقلمون پر کننده

 4. خطوط لبخند

  خطوط لبخند یا به اصطلاح چین خوردگی بینی می شوند. در یک سن خاص آزار دهنده ظاهر می شوند. برای مراقبت از فرم طبیعی صورت ، ممکن است فرد مجبور به تزریق فیلر در این خطوط شود. بوتاکس در استانبول

 5. موارد خاص

  مواد پرکننده پوستی گاهی اوقات به مناطق مختلف شرایط فوق الذکر مانند دست و نواحی دیگر تزریق می شود تا شکل بیشتری بگیرد یا زیبایی بیشتری ببخشد.

چه کسی می تواند پرکننده را تزریق کند؟

 • همه کسانی که علائم پیری دارند ظاهر می شوند.
 • همچنین برای کسانی که در سن بیست سالگی هستند امکان تزریق فیلر برای ظاهری زیبا و جذاب تر وجود دارد.

اثرات جانبی

 • پرکننده های پوستی در ترکیه همانطور که قبلاً اشاره کردیم ماده ای بسیار ایمن است که به بدن آسیب نمی رساند و پس از 6 ماه حل می شود و بسته به ماهیت بدن و سرعت جذب آن تا یک سال می تواند باقی بماند. پرکننده
 • ممکن است در نتیجه تزریق ، برخی از تزریق ها قرمزی جزئی نشان دهند ، اما پس از سه روز از بین می رود و قرمزی تاثیری نمی گذارد.

هزینه پرکننده های پوستی در ترکیه استانبول 2020

هزینه پرکننده با توجه به عوامل مختلف از مکانی به مکان دیگر و همچنین از کشوری به کشور دیگر متفاوت است:

 • نوع پرکننده مورد استفاده ترجیح داده می شود از کیفیت بالایی مانند Juvéderm یا Teosyal برخوردار باشد
 • تعداد سرنگ مورد نیاز.
 • تجربه دکتر.
 • و شهرت مرکز پزشکی.

شما می توانید با تماس با ما هزینه دقیق فیلر را از مرکز پزشکی ترک استاتیک دریافت کنید.

Rating: 5 out of 5.